RUBICON

5 Prekių kiekis

RUBICON

Aktyvūs filtrai

DALI RUBICON LCR Centrinė garso kolonėlėDALI RUBICON LCR Centrinė garso kolonėlė
   DALI RUBICON LCR Centrinė garso kolonėlėDALI RUBICON LCR Centrinė garso kolonėlė
     1 099,00 €1 499,00 €Reguliari kaina-400,00 € IšjungtasKaina
     DALI RUBICON LCR Centrinė garso kolonėlėDALI RUBICON LCR Centrinė garso kolonėlė
       1 099,00 €1 499,00 €Reguliari kaina-400,00 € IšjungtasKaina
       DALI RUBICON LCR Centrinė garso kolonėlėDALI RUBICON LCR Centrinė garso kolonėlė
         1 099,00 €1 499,00 €Reguliari kaina-400,00 € IšjungtasKaina

         RUBICON

         "Dali" RUBICON kolekcijos garso įranga - tai bekompromisio garso, kuriame nėra jokių trūkumų, garantija. Išskirtiniais parametrais pasižymintys prietaisai patiks net reikliausiems naudotojams. Verta paminėti, kad optimalius veikimo parametrus galima nustatyti be nereikalingų pastangų, o tai lemia didesnį nei vidutinį našumą. Šios kategorijos garsiakalbiai išsiskiria aukšta atlikimo kokybe. Jas suprojektavo geriausi garso inžinieriai, todėl įsigyjant nėra jokios rizikos. Mūsų internetinėje parduotuvėje "Audio Forum" siūlomų gaminių įvairovė reiškia, kad kiekvienas ras sau tinkamą variantą. Neįsivaizduojate, kuris prietaisas bus geriausias pasirinkimas? Tiesiog susisiekite su mūsų patyrusiais darbuotojais, kurie mielai suteiks reikiamą pagalbą.

         Nepriekaištingas garsas

         RUBICON kolekcijos "Dali" garso įrenginiai užtikrina bekompromisį garsą, neturintį jokių trūkumų. Tai neabejotinai patenkins tuos, kurie nori mėgautis menkiausiomis garso detalėmis. Aukštųjų technologijų keitikliai atsakingi už tai, kad būtų aktyviai mažinami ūžesiai, traškesiai, vibracijos ir kiti netobulumai, kurie gali atsirasti atkuriant muziką. Tačiau reikia pabrėžti, kad kūriniai išlieka natūralūs, t. y. tokie, kokius numatė autorius. Deformacijas, kurios neigiamai veikia klausytojo patirtį, galima pamiršti. Skleidžiamo garso dažnis ar garsumo lygis čia neturi reikšmės. Dali RUBICON serija puikiai veikia ne tik namuose. Niekas netrukdo jų naudoti profesionaliems tikslams. Vienintelis apribojimas - jūsų asmeniniai poreikiai ir lūkesčiai!

         Didelis našumasts

         RUBICON serijos "Dali" garso įranga garantuoja aukštesnį nei vidutinį našumą. Tai ypač svarbu tiems, kurie planuoja intensyviai naudoti savo muzikos sistemą ar namų kino sistemą. Dėl to, kad nėra erzinančių signalo perdavimo vėlavimų, garsas yra tobulas absoliučiai visais atvejais. Siūloma įranga nėra linkusi į gedimus ir gedimus. Daugiausia taip yra dėl to, kad jie pagaminti iš aukščiausios klasės komponentų, atitinkančių griežtas normas ir standartus. Svarbi ir išskirtinė ergonomika. Konstrukcijos yra visiškai saugios naudotojui ir aplinkai, o daugybė saugos sistemų sumažina staigaus komponentų gedimo tikimybę. Taip pašalinama, pavyzdžiui, elektros trumpojo jungimo rizika. Reikia daugiau informacijos? Nedvejodami susisiekite su mumis arba apsilankykite viename iš mūsų salonų asmeniškai. Mielai suteiksime jums reikiamą pagalbą, kad jūsų pirkinys būtų šimtu procentų sėkmingas.

         Tvirtas dizainas

         RUBICON serijos "Dali" garso įranga yra itin tvirta, todėl galite būti tikri, kad ji patikimai tarnaus daugelį metų. Tvirtos konstrukcijos nėra linkusios į mechaninius pažeidimus, įbrėžimus ar kitus gedimus. Reikėtų pridurti, kad jos visiškai pritaikytos nepalankioms aplinkos sąlygoms. Be to, siūlomą įrangą galima be baimės transportuoti, o tai svarbu tiems, kurie ją naudoja profesionaliems tikslams. RUBICON kolekcijos garsiakalbius iš "Dali" galima lengvai palaikyti nepriekaištingos būklės. Joms nereikia sudėtingos priežiūros, o tai yra privalumas tiems, kurie pirmenybę teikia patogumui ir laiko taupymui. Sandarūs korpusai riboja nešvarumų patekimą į įrenginius.

         Meistriškas atlikimas

         Dali RUBICON serijos įrenginiai buvo sukurti meistriškai tiksliai. Tai tikrai patiks tiems, kurie kreipia dėmesį į detales. Įrenginiai atrodo itin elegantiškai ir kartu prabangiai. Jie fantastiškai papildys daugelį interjerų. Klasikinis dizainas suteikia daugybę dizaino galimybių. Reikėtų paminėti, kad siūlomi garso prietaisai yra įvairių spalvų variantų.