DISAPPEARING

3 Prekių kiekis

DISAPPEARING

Aktyvūs filtrai

DISAPPEARING

"Definitive Technology" "Disappeering" instaliacinės kolonėlės buvo sukurtos siekiant sukonstruoti nematomą garso sistemą, kuri idealiai tinka įvairiose erdvėse. Turėdamos platų reguliuojamų parametrų diapazoną, jos leidžia užtikrinti aukščiausios klasės garso stiprinimą daugelyje namų, butų ir komercinių ar biurų pastatų erdvių. Ištirkite "Definitive Technology Disappearing" garsiakalbių pagrindu sukurtos garso sistemos galimybes, kurias rasite mūsų "Audio Forum" parduotuvėje!

Įrengimo garsiakalbiai išrankiausiems naudotojams

Definitive Technology Disappearing garsiakalbiai yra idealus pasirinkimas tiems, kurie ieško aukščiausios kokybės sieninių ir lubinių garso sistemų įvairiose patalpose, įskaitant gyvenamuosius kambarius, namų kino sales, mokymų ar konferencijų sales.
Naudodami šią "Definitive Technology" įrangą galite susikurti pažangią, pagal užsakymą pritaikytą garso sistemą, kuri puikiai tinka klausytis muzikos, žiūrėti filmus ar sporto varžybas namų kino teatre arba komerciniam naudojimui.
"Definitive Technology Disappearing" asortimento garsiakalbius galima naudoti įvairiais būdais: kaip priekinius garsiakalbius, centrinius garsiakalbius arba kaip erdvinio garso garsiakalbius erdviniam efektui sukurti. Tai leidžia paruošti garso sistemą, pritaikytą konkretiems naudotojų poreikiams.

Pažangi konstrukcija užtikrinanti geresnę garso kokybę

Pažangiausios technologijos ir suderinta "Definitive Technology Disappearing" garsiakalbių konstrukcija užtikrina puikų garso aiškumą, nepriklausomai nuo šaltinio.
Šio prekės ženklo garsiakalbiuose naudojama BDSS technologija, užtikrinanti dar geresnę garso kokybę. BDSS technologijos krepšeliai ir membranos padeda sumažinti balso iškraipymus, nes yra dar standesni ir veiksmingai blokuoja nepageidaujamą triukšmą, galintį atsirasti dėl vibracijų. Rezultatas - puikus įvairių tonų aiškumas ir didesnis garso gylis.

Platus parametrų reguliavimas

Taip pat pažymėtinos plačios "Definitive Technology Disappearing" asortimento garsiakalbių reguliavimo galimybės, leidžiančios juos pritaikyti bet kokiai patalpai.
Instaliacinėse "Definitive Technology Disappearing" kolonėlėse galima reguliuoti krosoverio jautrumą, taip pat lengvai reguliuoti garsiakalbio kampą, todėl tuomet galima geriau kontroliuoti tono sklaidą. Rezultatas - labai švarus ir sodrus garsas.
Šis reguliavimas reiškia, kad "Definitive Technology Disappearing" garsiakalbius galima pritaikyti įvairiose erdvėse, pavyzdžiui, patalpose, kuriose nėra baldų, taip pat patalpose su užuolaidomis ar kilimais, kurie sugeria garsą.

Plačios montavimo galimybės

"Definitive Technology" "Disappearing" garsiakalbiai skirti montuoti tiek ant sienos, tiek ant lubų, todėl juos galima išdėstyti įvairiose patalpos vietose, kad būtų pasiektas erdvinio garso rezultatas ir visi klausytojai būtų pasiekiami net ir didesniuose interjeruose.
Klasikinės apskritos konstrukcijos garsiakalbiai leidžia sukurti puikiai pritaikytas viešojo kalbėjimo sistemas, atsižvelgiant į garsiakalbių skaičių ir išdėstymą interjere.
Todėl išnykstančius instaliacinius garsiakalbius galima naudoti įvairiose patalpose, nepriklausomai nuo jų dydžio ir paskirties, ir sukurti puikiai veikiančią muzikos, namų kino ar komercinės paskirties garso sistemą.

Puikiai dera prie aplinkos

Be to, "Definitive Technology Disappearing" instaliaciniai garsiakalbiai išsiskiria savo neįkyriu dizainu, todėl puikiai tinka naudoti įvairiose vietose.
Dėl dizaino be matomo flanšo ir grotelių, kurias galima nudažyti bet kokia spalva, garsiakalbiai yra nepastebimi. Įleistinis montavimas reiškia, kad jas galima pritvirtinti prie lubų ar sienos paviršiaus. Taip "Definitive Technology Disappearing" garsiakalbiai puikiai dera prie bet kurios patalpos interjero.
Kartu garsiakalbiai dėl savo konstrukcijos ir jungčių labai lengvai ir greitai montuojami, o tai reiškia, kad garso sistemą galite susikurti ir patys.
Sužinokite daugiau apie "Definitive Technology Disappearing" instaliacines kolonėles, kurias galima įsigyti mūsų asortimente, "Audio Forum" parduotuvėje -  arba apsilankykite viename iš mūsų salonų ir gyvai pasiklausykite iš jų sklindančios muzikos bei pasikonsultuokite su mūsų specialistais!