ALL-WEATHER

2 Prekių kiekis

ALL-WEATHER

Aktyvūs filtrai

Definitive Technology AW 5500 Lauko kolonėlėDefinitive Technology AW 5500 Lauko kolonėlė
   Definitive Technology AW5500 (All-Weather) lauko sieninė kolonėlė yra puikus pavyzdys, kaip lauko kolonėlė gali užtikrinti plačią dažnių juostą ir tikslų garsą, neprarandant kokybės dėl atviros erdvės ir išliekant visiškai atspariam oro sąlygoms, pavyzdžiui, saulei ar lietui.
   199,00 €Kaina
   Definitive Technology AW 5500 Lauko kolonėlėDefinitive Technology AW 5500 Lauko kolonėlė
     Definitive Technology AW5500 (All-Weather) lauko sieninė kolonėlė yra puikus pavyzdys, kaip lauko kolonėlė gali užtikrinti plačią dažnių juostą ir tikslų garsą, neprarandant kokybės dėl atviros erdvės ir išliekant visiškai atspariam oro sąlygoms, pavyzdžiui, saulei ar lietui.
     199,00 €Kaina

     ALL-WEATHER

     Mėgaukitės aukščiausios kokybės muzika bet kokiu oru! "Definitive Technology" lauko garsiakalbiai "All-Weather" sukurti specialiai įrengti lauko erdvėse, pavyzdžiui, terasoje, balkone ar vidiniame kieme. Susipažinkite su "All-Weather" garsiakalbių galimybėmis, kad galėtumėte susikomplektuoti garso sistemą pagal individualius reikalavimus!

     Idealiai tinka naudoti lauke

     Muzikos klausantis lauke reikia naudoti tinkamus garsiakalbius, kurie tuo pat metu užtikrintų aukštos kokybės garsą ir būtų atsparūs gamtos poveikiams.
     "Definitive Technology" lauko garsiakalbiai "All-Weather" iki smulkmenų suderinti, kad atitiktų kiekvieno naudotojo reikalavimus - tiek garso kokybe, tiek dizainu, kuris puikiai dera įvairiose erdvėse.
     Kartu su "Definitive Technology All-Weather" lauko garsiakalbiais galite klausytis aukštos kokybės muzikos lauke. Tai specialiai šiam tikslui sukurti garsiakalbiai, leidžiantys išgauti geriausią garso kokybę, pavyzdžiui, vakarėlio ar poilsio metu. Be to, jas galima naudoti kaip prie televizoriaus prijungtas kolonėles žiūrint sporto varžybas, filmus ar karaokę lauke.

     Nepakartojama garso kokybė

     "Definitive Technology" "All-Weather" garsiakalbiuose naudojamos kruopščiai pagamintos dalys. Jose yra kūginiai aukštųjų dažnių garsiakalbiai ir vidutinių bosų garsiakalbiai, užtikrinantys visą tonų įvairovę. Juose įmontuota 5,5 colio pasyvioji diafragma, kurią valdo garsiakalbio viduje esantis slėgis, todėl užtikrinamas tobulas garso gylis.
     Juose taip pat naudojama "Definitive Technology" subalansuotos dvigubos erdvinės sistemos (BDSS) technologija, leidžianti išgauti itin tikslų garsą su puikiai girdimais, diferencijuotais tonais.
     Todėl "Definitive Technology All-Weather" lauko garsiakalbiai idealiai tinka klausytis muzikos poilsiaujant balkone ar terasoje, pavyzdžiui, susirinkus su šeima ar draugais, taip pat norint sukurti ramią, atsipalaidavimui palankią atmosferą.

     Tvirti ir sandarūs korpusai

     Lauke naudojamus garsiakalbius veikia įvairūs veiksniai, kurie gali juos pažeisti, įskaitant lietų, sniegą, drėgmę, žemą ir aukštą temperatūrą bei UV spinduliuotę. Todėl jie turi būti specialios konstrukcijos, kad būtų maksimaliai apsaugoti, ilgaamžiai ir tvirti.
     "Definitive Technology" lauko garsiakalbiai "All-Weather" yra atsparūs oro sąlygoms, o tai reiškia, kad jie yra atsparūs atmosferos poveikiui. Jos turi aukštos kokybės "PolyStone" korpusus, kurie užtikrina ir labai gerą atsparumą atmosferos poveikiui, ir išskirtines charakteristikas, užtikrinančias geresnę garso kokybę.
     PolyStone korpusas apsaugo nuo oro sąlygų, taip pat nuo saulės spinduliuotės. Kartu jis labai kruopščiai užsandarintas, kad į jį nepatektų jokių teršalų, kurie galėtų trukdyti tinkamai veikti ir prisidėti prie greitesnio jo gedimo.

     Galima rinktis iš dviejų spalvų - baltos ir juodos

     "Definitive Technology All-Weather" lauko garsiakalbius galima rinktis iš dviejų pagrindinių spalvų - juodos ir baltos. Dvi universalios spalvos reiškia, kad jas galima lengvai pritaikyti įvairioje aplinkoje - tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus.
     Papildomas "Definitive Technology All-Weather" garsiakalbių privalumas yra tas, kad juos galima dažyti, todėl juos galima specialiai priderinti prie konkrečios aplinkos, kad jie derėtų prie jos spalvinės gamos.

     Plačios montavimo galimybės

     Taip pat verta paminėti, kad "Definitive Technology All-Weather" garsiakalbius lengva sumontuoti ir juos galima pritaikyti prie įrengiamos erdvės, todėl juos galima nukreipti bet kuria kryptimi.
     Montuoti "Definitive Technology All-Weather" garsiakalbį galima ir vertikaliai, ir horizontaliai, todėl galite pritaikyti jo padėtį pagal konkrečią montavimo vietą, pavyzdžiui, galite jį pritvirtinti prie sienos arba po lubomis.
     Garsiakalbiai turi cinkuoto plieno montavimo laikiklius, kuriuos galima pasukti 360 laipsnių kampu. Naudojant cinkuotą technologiją, jos tampa atsparios korozijai, kuri gali atsirasti dėl sąlyčio su drėgme ir oru. Savo ruožtu dėl galimybės pasukti jos yra labai lanksčios montavimo kampo atžvilgiu.
     Rinkitės "Definitive Technology All-Weather" lauko garsiakalbius, kad sukurtumėte aukštos kokybės, oro sąlygoms atsparią garso sistemą, puikiai tinkančią jūsų balkonui ar terasai. Susipažinkite su "Definitive Technology All-Weather" garsiakalbių galimybėmis, kurias rasite mūsų "Audio Forum" salonuose!