AUSINĖS

6 Prekių kiekis

AUSINĖS

Aktyvūs filtrai

Focal Bathys Bluetooth AusinėsFocal Bathys Bluetooth Ausinės
   Ant ausų dedamos ausinės
   Focal gamintojo pirmosios Hi-Fi bevielės ausinės su aktyvaus triukšmo slopinimo...
   799,00 €Kaina
   Focal Bathys Bluetooth AusinėsFocal Bathys Bluetooth Ausinės
     Ant ausų dedamos ausinės
     Focal gamintojo pirmosios Hi-Fi bevielės ausinės su aktyvaus triukšmo slopinimo...
     799,00 €Kaina
     Focal STELLIA Audiofilinės AusinėsFocal STELLIA Audiofilinės Ausinės
       Ant ausų dedamos ausinės
       FOCAL STELLIA neabejotinai yra uždarų ausinių lyderė. Aukščiausios kokybės medžiagos, išskirtinis dizainas...
       2 999,00 €Kaina
       Focal STELLIA Audiofilinės AusinėsFocal STELLIA Audiofilinės Ausinės
         Ant ausų dedamos ausinės
         FOCAL STELLIA neabejotinai yra uždarų ausinių lyderė. Aukščiausios kokybės medžiagos, išskirtinis dizainas...
         2 999,00 €Kaina

         AUSINĖS

         "FOCAL" ausinės - tai aukščiausios klasės įrenginiai, leidžiantys mėgautis mėgstama muzika be jokių apribojimų! Jas sukūrė geriausi garso inžinieriai. Prioritetas buvo pasiekti aiškų ir dinamišką garsą be defektų. Nereikia nerimauti dėl erzinančių trūkumų, kurie galėtų neigiamai paveikti jūsų komfortą. Lengva ir tvirta konstrukcija garantuoja didžiausią veikimo laisvę. Pažymėtina tai, kad juos galima naudoti ne tik patalpose, bet ir lauke. Vienintelis apribojimas - individualūs pageidavimai!

         Puiki garso kokybė

         FOCAL ausinės ypač rekomenduojamos tiems, kurie tikisi aukštesnės nei vidutinės garso kokybės. Čia nėra vietos trūkumams! Pristatomi įrenginiai buvo sukurti reikliausiems klausytojams, kurie daug dėmesio skiria detalėms. Garsas yra be ūžesių, traškesių ar deformacijų. Jis išlieka natūralus ir ištikimas autoriaus ketinimams. Atskirai reikėtų paminėti ir sodrius bosus, kurie tikrai patenkins žemų dažnių mėgėjus.

         Kruopštus meistriškumas

         FOCAL ausinės pagamintos itin preciziškai. Prietaisai sukurti naudojant aukštos kokybės medžiagas, pasižyminčias puikiomis fizinėmis savybėmis. Būtent tai užtikrina, kad jos ilgai išliks nepažeistos. Intensyvus naudojimas nekelia jiems jokio pavojaus. Kai kurie modeliai yra sulankstomos konstrukcijos, todėl juos galima pasiimti į bet kokią kelionę. Jie patrauks dėmesį tų, kurie nori mėgautis muzika be jokių apribojimų!

         Ergonomiškas dizainas

         FOCAL ausinės pasižymi ergonomišku dizainu, kuris užtikrina patogų ir saugų naudojimą. Įrenginiai yra palyginti lengvi, todėl netampa nereikalinga našta. Tai ypač svarbu tiems, kurie planuoja naudoti įrangą daug valandų kiekvieną dieną. Į ausis dedamų ausinių modeliai turi reguliuojamas galvos juostas. Galimybė sumažinti arba padidinti galvos juostą leidžia ją puikiai prigludinti prie galvos. Judant ji neslysta, o tai teigiamai veikia naudotojo komfortą. Taip pat verta paminėti minkštus ausinių antgalius, užtikrinančius optimalią oro cirkuliaciją. Tai sumažina pernelyg didelio prakaitavimo, taip pat bakterijų ir ligų sukėlėjų dauginimosi riziką. Išlaikyti norimą higienos lygį nėra joks iššūkis.

         Išskirtinis patvarumas

         FOCAL ausinės sukurtos naudojant kruopščiai atrinktas medžiagas. Pasirinkę patikimo prekės ženklo įrangą, galite būti tikri, kad ji patikimai tarnaus daugelį metų. Naudojamos medžiagos atitinka daugybę griežtų normų ir standartų. Jose nėra toksiškų junginių, kurie galėtų pakenkti naudotojui ar aplinkai. Konstrukcijos, kurios yra itin tvirtos, nėra jautrios mechaniniams pažeidimams. Verta paminėti, kad joms nereikia specialios priežiūros.

         Platus pritaikymo spektras

         "FOCAL" prekės ženklo ausinės yra itin universalios, todėl gali būti naudojamos įvairiai. Tai įranga, kurią galima naudoti įvairiais tikslais - ne tik klausytis muzikos! Jas renkasi nuotoliniu būdu dirbantys ar studijuojantys žmonės. Jomis taip pat labai domisi žaidėjai. Neabejotina, kad absoliučiai visais atvejais galite tikėtis puikios garso kokybės. Ypatingą dėmesį reikėtų atkreipti į modelius su įmontuotu mikrofonu, kuris leidžia laisvai bendrauti.

         Paprastas prijungimas

         FOCAL ausines galima paruošti naudojimui per kelias akimirkas. Tai itin paprasta užduotis, su kuria gali susidoroti kiekvienas. Prietaisai palaiko daugybę įvairių garso šaltinių. Jas galite prijungti prie kompiuterio, nešiojamojo kompiuterio, išmaniojo telefono, konsolės, taip pat daugelio kitų įrenginių. Laidiniai modeliai turi tvirtą, tačiau lankstų optimalaus ilgio kabelį. Nereikia nerimauti dėl riboto judėjimo. Neabejotinas pliusas - stabilus ir sklandus signalo perdavimas. Čia nėra vietos net menkiausiam vėlavimui ar trukdžiams.

         Platus prietaisų pasirinkimas

         FOCAL prekės ženklo ausinių yra tiek daug variantų, kad kiekvienas ras sau tinkamą modelį. Šioje kategorijoje rasite į ausis dedamas ausines, kurios garantuoja veiksmingą aplinkos triukšmo slopinimą. Jos leidžia klausytojui atsiriboti nuo išorinio pasaulio. Taip pat siūlome į ausis dedamų ausinių modelius, kurie yra lengvi, patogūs ir nešiojami. Nepamirškime ir aukščiausios klasės modelių, kurie patinka išskirtinės garso įrangos mėgėjams.

         Stilingas dizainas

         FOCAL ausinės stebina skoningu dizainu, pro kurį niekas nepraeis abejingai. Preciziškai išbaigtas dizainas atrodo itin elegantiškai ir kartu prabangiai. Netrūksta laikui nepavaldžių paprastos ir minimalistinės formos modelių. Ar jums reikia ekspertų pagalbos? Nedvejodami susisiekite su mūsų kvalifikuotais darbuotojais