KOMPLEKTAI

2 Prekių kiekis

KOMPLEKTAI

Aktyvūs filtrai

Focal SIB EVO 5.1 Kolonėlių komplektasFocal SIB EVO 5.1 Kolonėlių komplektas
   Focal "Sib Evo" 5.1 namų kino kolonėlių rinkinys "Sib Evo 5.1" geriausiai atskleis jūsų stereofoninę muziką ir sukels didžiausią įspūdį žiūrint filmus.
   899,00 €Kaina
   Focal SIB EVO 5.1 Kolonėlių komplektasFocal SIB EVO 5.1 Kolonėlių komplektas
     Focal "Sib Evo" 5.1 namų kino kolonėlių rinkinys "Sib Evo 5.1" geriausiai atskleis jūsų stereofoninę muziką ir sukels didžiausią įspūdį žiūrint filmus.
     899,00 €Kaina
     Focal Atmos SIB EVO 5.1.2 Kolonėlių komplektasFocal Atmos SIB EVO 5.1.2 Kolonėlių komplektas
       Kolonėlių komplektas 5.1.2 Atmos Focal SIB EVO 5.1.2
       1 199,00 €Kaina
       Focal Atmos SIB EVO 5.1.2 Kolonėlių komplektasFocal Atmos SIB EVO 5.1.2 Kolonėlių komplektas
         Kolonėlių komplektas 5.1.2 Atmos Focal SIB EVO 5.1.2
         1 199,00 €Kaina

         KOMPLEKTAI

         "FOCAL" prekės ženklo garso rinkiniai yra tikras malonumas tiems, kuriems svarbiausia - aukštos kokybės garsas. Aukštos klasės įrenginiai pasižymi išskirtinėmis savybėmis. Ne veltui juos vertina net ir reikliausi klientai. Dėl plataus įrangos pasirinkimo tik laiko klausimas, kada rasite jums tinkamą variantą. Šiai kategorijai, be kita ko, priskiriami namų kino komplektai, stereofoniniai komplektai, garsiakalbių komplektai ir kt. Nežinote, kokį sprendimą dėl pirkimo priimti? Tiesiog susisiekite su mūsų patyrusiais darbuotojais ir gausite reikiamą pagalbą.

         Didelis funkcionalumas

         Atrodo, kad FOCAL garso rinkiniai yra sensacingas sprendimas išrankiems naudotojams, kurie protingai investuoja savo pinigus. Čia nėra vietos net menkiausiems trūkumams! Pristatoma įranga siūlo daugybę naudingų funkcijų. Tai, kad jas galima lengvai pritaikyti prie individualių poreikių, yra neginčijamas pliusas. Mūsų konsultantai mielai patars dėl tinkamiausios įrangos. Taip pat siūlome galimybę išbandyti gaminius viename iš mūsų salonų.

         Galingas garsas

         FOCAL garso sistemas kuria pasaulinio lygio ekspertai. Todėl jie garantuoja išskirtinį veikimą. Ypač vertas dėmesio galingas ir dinamiškas garsas, kuris perkelia jus į visiškai naują realybę! Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori mėgautis net mažiausiomis garso detalėmis. Čia nėra vietos netobulumams ar erzinantiems defektams. Tai patvirtina daugybė teigiamų patenkintų klientų atsiliepimų.

         Kruopštus atlikimas

         FOCAL garso rinkiniai gaminami iš kruopščiai atrinktų medžiagų. Aukštos kokybės medžiagos atitinka daugybę griežtų normų ir standartų. Jos pasižymi išskirtiniu patvarumu ir mechaniniu atsparumu. Visa tai užtikrina, kad siūloma įranga ilgai išliks nepriekaištingos būklės. Tai labai svarbu tiems, kurie planuoja intensyviai naudoti naująją įrangą.

         Tvirtos dėžės

         FOCAL prekės ženklo garso aparatūros turi tvirtus korpusus, kurie nėra jautrūs neigiamam aplinkos poveikiui. Pažymėtina tai, kad jie veiksmingai apsaugo jautrius komponentus, kuriuos gali pažeisti drėgmė ar nešvarumai. Pateikta įranga taip pat yra atspari gabenimo metu atsirandančioms vibracijoms. Sunku įsivaizduoti geresnę investiciją! Tai pirkinys, kuris atsipirks ilgus metus.

         Intuityvus montavimas

         FOCAL garso sistemas galima intuityviai sumontuoti taip, kad kiekvienas galėtų tai padaryti. Prijungti įrangą užtrunka vos kelias minutes, o visą reikiamą informaciją rasite gamintojo vadove. Nereikia jokios patirties ar specialių žinių! Verta paminėti, kad į komplektą įeina būtini montavimo priedai. Naudotojui nereikia atskirai pirkti kabelių ir kitų reikalingų komponentų.

         Paprastas valdymas

         FOCAL garso rinkinius galima lengvai reguliuoti pagal asmeninius poreikius. Pažymėtina, kad juos itin paprasta valdyti. Dėl nesudėtingo valdymo naudotojo patogumas pakyla į aukščiausią lygį. Šiuolaikinių technologijų išmanymas čia nereikalingas! Norite sužinoti daugiau apie jus dominančius gaminius? Nedvejodami susisiekite su mumis el. paštu arba telefonu. Mielai patarsime, apie kokius prietaisus verta pagalvoti!

         Prabangus dizainas

         FOCAL garso sistemos pasižymi itin prabangia išvaizda, todėl niekas nepraeis pro jas abejingai. Tai itin elegantiško dizaino įrenginiai, suteikiantys daugybę dizaino galimybių. Tai, kad jos dera prie įvairaus interjero, yra neginčijamas pliusas. Baldai būna įvairių dizainų ir spalvinių variantų. Pažymėtina, kad mūsų internetinėje parduotuvėje galima įsigyti tik originalių teisėtai platinamų prietaisų. Įsigydami nerizikuojate.