ATRIUM

5 Prekių kiekis

ATRIUM

Aktyvūs filtrai

Polk ATRIUM 100 SUB Lauko kolonėlė OutletPolk ATRIUM 100 SUB Lauko kolonėlė Outlet
   250,00 €499,00 €Reguliari kaina-249,00 € IšjungtasKaina
   Polk ATRIUM 100 SUB Lauko kolonėlė OutletPolk ATRIUM 100 SUB Lauko kolonėlė Outlet
     Polk Audio Lauko kolonėlė ATRIUM 100 SUB
     250,00 €499,00 €Reguliari kaina-249,00 € IšjungtasKaina
     Polk ATRIUM 100 SUB Lauko kolonėlė OutletPolk ATRIUM 100 SUB Lauko kolonėlė Outlet
       Polk Audio Lauko kolonėlė ATRIUM 100 SUB
       250,00 €499,00 €Reguliari kaina-249,00 € IšjungtasKaina

       ATRIUM

       Mėgaukitės aukščiausios kokybės garsu lauke su "Polk Audio Atrium" kolonėlių serija! Lauko kolonėlių serija "Atrium" sukurta specialiai lauko garsiakalbiams įrengti, be kita ko, ją galite naudoti terasoje ar balkone ir susikurti sau pritaikytą garso sistemą. Peržiūrėkite visus "Polk Audio Atrium" sistemos komponentus ir mėgaukitės puikia garso kokybe ištisus metus!

       Lauko garsiakalbių diapazonas

       "Polk Audio Atrium" kolonėlių asortimentas išsiskiria lankstumu, aukštu našumu ir garso kokybe bei didžiausiu atsparumu atmosferos poveikiui, kad būtų galima be rūpesčių naudoti lauke.

       "Polk Audio" sukurti "Atrium" lauko kolonėlės - tai platus gaminių asortimentas, leidžiantis susikurti individualiai pritaikytą konfigūraciją, įskaitant 4, 5 ir 5,25 colių lauko kolonėles, kolonėles su dviem aukštų dažnių garsiakalbiais, žemų dažnių garsiakalbius, taip pat kompaktiškas kolonėles, skirtas įrengti lauke.

       Turėdami tokį platų komponentų asortimentą, galite susikurti savo lauko garso sistemą, kuri padarys jūsų laiką, praleistą su šeima ir draugais, poilsiaujant lauke ar žaidžiant baseine, dar malonesnį.

       Visų sąlygų garsiakalbiai

       "Polk Audio" sukurti "Atrium" lauko kolonėlės išsiskiria dideliu atsparumu lauko sąlygoms, su kuriomis jos susiduria lauke, įskaitant dulkes, UV spinduliuotę, ekstremalią temperatūrą ir drėgmę.

       Siekiant užtikrinti didelį atsparumą šiems veiksniams, "Atrium" lauko garsiakalbiuose naudojami garsiakalbiai su anoduoto aliuminio kupolais, gumine pakaba ir polipropileno diafragmomis, kurie gali daugelį metų patikimai veikti lauke be rizikos, kad ant jų atsiras rūdžių, be to, juose naudojami tvirti korpusai, pagaminti iš mineralais užpildyto polipropileno, kurie yra sertifikuoti kaip atsparūs vandeniui. Be to, garsiakalbiai turi sertifikuotus jungiamuosius komponentus, kuriuos galima naudoti užkasant po žeme.

       Toks didelis atsparumas gamtos stichijoms reiškia, kad "Polk Audio Atrium" garsiakalbius galima naudoti praktiškai bet kokiomis, net pačiomis blogiausiomis sąlygomis, įskaitant stiprų lietų, tirštą rūką ar dienas su ekstremalia temperatūra.

       Vandeniui atspari maitinimo prievadų sistema

       "Polk Audio Atrium" serijoje ypač verta paminėti "Power Port" technologiją, kuri buvo patobulinta taip, kad ją galima naudoti ir lauke, nepažeidžiant garsiakalbių komponentų.

       Polk Audio patentuota vandeniui atspari Power Port sistema leidžia pasiekti dar geresnę žemų dažnių kokybę dėl specialios prievadu aprūpinto korpuso konstrukcijos, todėl galima pasiekti labai tikrovišką ir sodrų žemų dažnių garsą, kuris idealiai tinka įvairiems muzikos žanrams.

       Išskirtinis veikimas lauke

       "Polk Audio Atrium" garsiakalbiai ne tik labai atsparūs gamtos stichijoms, bet ir gali pasižymėti išskirtinėmis eksploatacinėmis savybėmis lauke, todėl puikiai tinka tiek klausytis muzikos privačiai, tiek rengti vakarėlius su draugais.

       Sistemoje naudojami išoriniai garsiakalbiai, įskaitant neįprastos konstrukcijos žemųjų dažnių garsiakalbius - žemų dažnių garsiakalbius, leidžia puikiai atkurti visus garsus - tiek žemus, tiek aukštus.

       Dinaminio balanso technologija

       Atrium" lauko garsiakalbiuose įdiegtos technologijos, skirtos dar geresnei garso kokybei pasiekti, kad galėtumėte mėgautis išskirtiniu jo sodrumu visur, kur tik panorėsite.

       Ypač verta paminėti patentuotą dinaminio balanso technologiją, kuri naudoja visos garsiakalbio mechaninės ir elektroakustinės sistemos analizę ir taip parenka geriausią medžiagą ir geometriją. Dėl to "Polk Audio" garsiakalbiai, pagaminti naudojant šią technologiją, pasižymi dar geresne garso kokybe ir aukštomis eksploatacinėmis savybėmis.

       Išsirinkite tobulą spalvą

       Į "Polk Audio Atrium" seriją įeinančios kolonėlės siūlomos dviejų spalvų, t. y. klasikinės juodos apdailos ir baltos spalvos, kuri suteikia galimybę jas nudažyti bet kokia spalva, kad jos derėtų prie jūsų aplinkos.

       Todėl "Atrium" lauko kolonėles galima tobulai pritaikyti prie konkrečios aplinkos, kad jos susilietų su ja ir būtų nepastebimos, o visa terasa, balkonas ar sodas atrodytų dar geriau.

       Peržiūrėkite "Polk Audio Atrium" lauko kolonėlių kolekciją dabar, kad galėtumėte iš arčiau susipažinti su jų specifikacijomis ir išsirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkančius modelius "Audio Forum" parduotuvėje. Mes visada pasiruošę padėti išsirinkti tinkamus lauko garso sistemos komponentus!