SOPRA

6 Prekių kiekis

SOPRA

Aktyvūs filtrai

Focal SOPRA N°2 CONCRETE Grindinės kolonėlė
   Focal SOPRA N°2 CONCRETE Grindinės kolonėlė 
   8 999,00 €Kaina
   Focal SOPRA N°2 CONCRETE Grindinės kolonėlė
     Focal SOPRA N°2 CONCRETE Grindinės kolonėlė 
     8 999,00 €Kaina

     SOPRA

     "Focal" ekspertų sukurta "Sopra" linija žavi sodriu ir tiksliu garsu, neprilygstamu veikimu ir moderniu dizainu. Naudojant įvairias pažangiausias technologijas, "Focal Sopra" kolonėlės pradėjo naują aukštos klasės garso įrangos erą. Atraskite visą "Focal Sopra" kolekciją, kurią rasite mūsų "Audio Forum" parduotuvėje!

     Turtingas garsas kompaktiškoje formoje

     Focal yra gerai įsitvirtinusi Prancūzijos hi-fi garso kategorijos įrangos gamintoja, kurianti įrangą jau daugiau kaip 40 metų. Jos asortimentą sudaro įvairios garso kolonėlės, gebančios išgauti iš muzikos grynąją esmę ir sukelti nepakartojamą klausymo patirtį bei emocijas.

     Kolonėlės "Focal Sopra" buvo sukurtos siekiant užtikrinti aukščiausios kokybės garsą kompaktiškoje formoje, todėl idealiai tinka vidutinio dydžio patalpoms. Jose naudojamos įvairios pažangios technologijos, kad garsas būtų sodrus, aiškus ir aiškus, o jų modernus dizainas traukia akį.

     "Focal Sopra" kolekciją sudaro platus kolonėlių asortimentas, kurį sudaro "Focal Sopra 1" dvipusės lentyninės kolonėlės, "Focal Sopra 2" tripusės grindinės kolonėlės su dviem 7 colių žemų dažnių garsiakalbiais, "Focal Sopra 3" kolonėlės su dviem 8¼ colių žemų dažnių garsiakalbiais, centrinės kolonėlės, "Surround Be" tripusės kolonėlės ir aktyvusis žemų dažnių garsiakalbis "Sopra SW".

     Inovatyvi Infinite Horn Loading sistema

     Dėl "Focal Sopra" serijos kolonėlėse naudojamos IHL - Infinite Horn Loading (begalinės raginės apkrovos) sistemos kolonėlės skamba dinamiškai ir skaidriai.

     "Sopra" kolonėlėse naudojami garsiakalbiai pagaminti iš berilio, turi standų ir lengvą kupolą, o dėl Infinite Horn Loading sistemos jie nesukelia oro suspaudimo apribojimų, išlaikydami kompaktišką dydį.

     Infinite Horn Loading sistema leidžia aukštųjų dažnių garsiakalbius apkrauti sukuriant bangos formą, kuri palaipsniui sugeriama, kad būtų išvengta pernelyg didelių iškraipymų, taip užtikrinant maksimalų aukštų dažnių aiškumą.

     Neutralaus induktyvumo grandinės technologija magnetiniam laukui stabilizuoti

     "Focal Sopra" kolonėlėse naudojama neutralaus induktyvumo grandinės (angl. Neutral Inductance Circuit - NIC) technologija. Ji buvo sukurta siekiant stabilizuoti magnetinį lauką, kuris yra labai svarbus atkuriamų garsų tikslumui ir detalumui.

     Neutralaus induktyvumo grandinės technologija leidžia kontroliuoti magnetinį lauką, taip jį suvaldant ir sumažinant galimus iškraipymus. Dėl to garsas įgauna dar neregėtą dinamiką ir raišką, kad klausymasis būtų išskirtinis.

     Ryškūs vidutiniai dažniai su "Tuned Mass Damper" technologija

     "Focal Sopra" kolonėlėse taip pat įdiegtos technologijos, užtikrinančios dar geresnę vidutinių dažnių kokybę.

     "Focal" ekspertai nustatė rezonansus, dėl kurių keičiasi pakabos garso aiškumas. Naudodami suderintos masės slopintuvo technologiją (Tuned Mass Damper, sutrumpintai TMD), jie sugebėjo optimizuoti garsiakalbių pakabos profilį taip, kad rezonansai būtų veiksmingai kontroliuojami. Tai leidžia gerokai sumažinti iškraipymus, todėl dar labiau išryškėja vidutiniai ir kartu žemieji dažniai.

     Tobulumas išbaigtas kiekvienoje detalėje

     Kiekviena "Focal Sopra" kolonėlė yra ištobulinta iki smulkiausių detalių, kad patenkintų reikliausių žinovų poreikius.

     Berilio aukštųjų dažnių garsiakalbių grotelės užbaigtos moderniu tinklelio motyvu, kuris matomas ir ant jų išlenktų nugarėlių. Visos detalės, įskaitant kaiščius, veržles su rakteliais ir gnybtų plokšteles, pagamintos laikantis laikrodinio tikslumo reikalavimų.

     Juose taip pat naudojama speciali jungtis, esanti aplink tarpinę sekciją, pagaminta iš įpurškiamo poliuretano, kad būtų pasiektas "Focus Time" efektas, užtikrinantis akustinį kanalų suartėjimą.

     "Sopra" kolonėlių korpusai suprojektuoti bendrovės gamykloje, esančioje Burbon-Lancy, ir pagaminti Prancūzijoje. Juose naudojamos sluoksniuotos priekinės plokštės, kad būtų užtikrintas maksimalus slopinimas ir inercija. Juose taip pat įmontuoti nedideli Helmholco rezonatoriai, kad būtų išvengta vertikalių stovinčiųjų bangų. Pagrindai gaminami iš stiklo, kad būtų pašalintas aureolės efektas.

     Švarus ir modernus dizainas

     Garso kolonėlės "Focal Sopra" traukia dėmesį savo nepaprastu dizainu - švarus ir modernus, derinamas su tauriomis medžiagomis, kad sukurtų itin rafinuotą ir elegantišką efektą.

     Galima rinktis iš kelių skirtingų apdailos variantų, įskaitant spalvotus ir lakuotus variantus "Electric Orange", "Carrara White", "Black Lacquer", medinius variantus "Light Oak", "Smoked Oak", "Macassar", o "Focal Sopra 2" kolonėlių atveju - "Brown Concrete" ir "Black Sharp" apdailas.

     Susipažinkite su visomis "Focal Sopra" kolonėlėmis mūsų parduotuvėje ir patekite į išskirtinės kokybės muzikos pasaulį!