1000 SERIES

12 Prekių kiekis

1000 SERIES

Aktyvūs filtrai

FOCAL 1000 IW LCR Utopia On Wall frame Montavimo rėmasFOCAL 1000 IW LCR Utopia On Wall frame Montavimo rėmas
   Montavimo rėmas FOCAL 1000 IW LCR Utopia On Wall frame
   329,00 €Kaina
   FOCAL 1000 IW LCR Utopia On Wall frame Montavimo rėmasFOCAL 1000 IW LCR Utopia On Wall frame Montavimo rėmas
     Montavimo rėmas FOCAL 1000 IW LCR Utopia On Wall frame
     329,00 €Kaina
     Focal 1000 IW SUB Utopia On Wall frame Montavimo rėmas
       Focal 1000 IW SUB Utopia On Wall frame Montavimo rėmas 
       279,00 €Kaina
       Focal 1000 IW SUB Utopia On Wall frame Montavimo rėmas
         Focal 1000 IW SUB Utopia On Wall frame Montavimo rėmas 
         279,00 €Kaina

         1000 SERIES

         "FOCAL" 1000 SERIES kolekcijos garso įranga pasižymi aukščiausia atlikimo kokybe. Tai funkcionalūs ir patikimi įrenginiai, užtikrinantys aiškų, galingą ir dinamišką garsą. Juos renkasi gero garso be menkiausių trūkumų mėgėjai. Ypatingo dėmesio vertas ir konstrukcijų, pagamintų iš sertifikuotų medžiagų, ilgaamžiškumas. Medžiagose nėra toksiškų junginių, kurie galėtų neigiamai paveikti žmones ar aplinką. Įvairialypis gaminių asortimentas taip pat yra didelis privalumas. Rasti jums tinkamą variantą - tik laiko klausimas.

         Puiki garso kokybė

         FOCAL 1000 SERIES kolekcijos garsiakalbiai pasižymi puikia garso kokybe. Garsas neturi ūžesio, traškesio, iškraipymų ir kitų trūkumų. Jis išlieka natūralus, t. y. toks, kokį jį numatė kūrėjai. Taip pat nereikia nerimauti dėl aidėjimo ar vibracijų. Net žemiausi žemieji žemieji dažniai artimi absoliučiai tobulybei! Tai patvirtina daugybė teigiamų naudotojų atsiliepimų. Siūlomus garso įrenginius galima prijungti prie įvairių muzikos šaltinių. Tai reiškia, kad jų pritaikymas yra labai platus. Kiekvienas gali susikurti savo poreikius visiškai atitinkančią garso sistemą.

         Greitas montavimas

         FOCAL kolekcijos1000 SERIES garsiakalbiai garantuoja greitą ir nesudėtingą montavimą, kurį gali atlikti kiekvienas. Dauguma įrenginių komplektuojami su reikalingais priedais, todėl jų nereikia pirkti atskirai. Įrangą galėsite paruošti darbui per kelias minutes. Jei abejojate, tiesiog pažvelkite į gamintojo instrukcijas. Norite daugiau sužinoti apie jus dominančią įrangą? Tiesiog susisiekite su mūsų aptarnavimo komanda el. paštu arba telefonu! Mielai atsakysime į jūsų klausimus. Esame sukaupę didelę patirtį šioje srityje.

         Nesudėtinga konfigūracija

         FOCAL 1000 SERIES garso įrangą nėra sudėtinga konfigūruoti. Vartotojui prieinami paruošti režimai, o tai patogu tiems, kurie nenori patys nustatyti atskirų verčių. Žinoma, įrangą galima sureguliuoti pagal našumą ir garso kokybę. Verta pabrėžti, kad tai nėra sudėtinga užduotis. Pristatomus įrenginius galima prijungti prie Hi-Fi sistemos, kompiuterio, namų kino komplekto, taip pat daugelio kitų sistemų. Reikėtų paminėti, kad jie taip pat naudojami profesionaliems tikslams.

         Tvirti korpusai

         Focal 1000 SERIES kolekcijos garso įrenginiai turi tvirtus ir ergonomiškus korpusus, kurie atlaikys net ir atšiauriausias naudojimo sąlygas. Nereikia nerimauti dėl gedimų ir gedimų, galinčių atsirasti dėl intensyvaus naudojimo. Siūlomų garsiakalbių pagrindą sudaro kruopščiai atrinkti komponentai, pasižymintys puikiais techniniais parametrais. Tai puiki žinia tiems, kurie planuoja įrangą naudoti kasdien daugybę valandų! Verta paminėti, kad konstrukcijos pasižymi padidintu sandarumu. Tai reiškia, kad jos nepraleidžia drėgmės ar nešvarumų iš aplinkos.

         Stilingas dizainas

         FOCAL 1000 SERIES garsiakalbiai 1000 SERIES daro įspūdį iš pirmo žvilgsnio. Tai preciziškai tiksliai apdorotos garsiakalbės, pasižyminčios itin skoninga išvaizda. Jos suteikia daugybę dizaino galimybių, todėl integruoti jas į patalpą nėra joks iššūkis. Modernūs prietaisai puikiai dera prie šiuolaikinių tendencijų. Galima rinktis iš daugybės įdomių variantų, o tai dar vienas privalumas.

         Erdvę taupantis

         FOCAL 1000 SERIES garsiakalbiai yra skirti montuoti į sieną arba lubas. Tai tikras hitas norintiems taupyti erdvę. Be to, konstrukcijas galima pastatyti patogiame aukštyje, o tai skatina tolygų garso paskirstymą. Verta paminėti, kad siūloma įranga tinka ne tik namams, bet ir viešosioms įstaigoms bei įmonėms.