PATEFONO STIPRINTUVAI

4 Prekių kiekis

PATEFONO STIPRINTUVAI

Aktyvūs filtrai

Pro-Ject PHONO BOX E BT5 Patefono stiprintuvas
   Pro-Ject fonokorektorius, skirtas pilnavertiškam patefonų veikimui.
   159,00 €Kaina
   Pro-Ject PHONO BOX E BT5 Patefono stiprintuvas
     Pro-Ject fonokorektorius, skirtas pilnavertiškam patefonų veikimui.
     159,00 €Kaina

     PATEFONO STIPRINTUVAI

     Rinkitės aukščiausios kokybės "PRO-JECT Audio Systems" sukurtus "PHONO" garso stiprintuvus, kuriuose naudojamos pažangios technologijos, mažinančios iškraipymus, vibracijas ir kitus netobulumus, kad jūsų patefonas skambėtų aiškiai. Dabar muzikos gerbėjų pamėgtus PHONO prekės ženklo audiofilinius priešstiprintuvus taip pat galite užsisakyti mūsų "Audio Forum - Denon" parduotuvėje internetu arba įsigyti vienoje iš mūsų stacionariųjų prekybos vietų!

     Didelė garso galia

     Pagrindinė išankstinio stiprintuvo užduotis - išgauti dar galingesnį garsą, tačiau "PRO-JECT Audio Systems" prekės ženklo PHONO siūlomi išankstiniai stiprintuvai savo naudotojams gali pasiūlyti kur kas daugiau - geresnę garso kokybę ir veiksmingą triukšmo slopinimą.

     PHONO priešstiprintuvai buvo sukurti audiofilams, kuriems naudojant patefonus ir klausantis vinilinės muzikos rūpi aukščiausia garso kokybė, kuri kartais gali būti ne aukščiausio lygio dėl iškraipymų pavojaus, todėl "PRO-JECT Audio Systems" įranga ne tik tai pašalina, bet ir papildomai padaro garsus sklandesnius, tolygesnius ir sodresnius, neprarasdama jų unikalumo.

     Subalansuotas garsas be iškraipymų

     PRO-JECT garso sistemų sprendimai leidžia dar geriau klausytis muzikos naudojantis patefonu, nes leidžia koreguoti ir sustiprinti signalą, sklindantį iš gramofono galvutės.

     Šie signalai dėl savo specifinių savybių gali būti prastesnės kokybės, todėl rekomenduojama juos koreguoti naudojant priešstiprintuvą, kuris, atsižvelgiant į konkrečius reikalavimus, gali veikti ir su MM (Moving Magnet), ir su MC (Moving Coil) galvutėmis.

     PRO-JECT Audio Systems konstruktoriai ilgą laiką dirbo siekdami sukurti priešstiprintuvą, kuris galėtų užtikrinti optimalią patefono garso kokybę, ir jų pastangų rezultatas - PHONO priešstiprintuvai, leidžiantys pasiekti audiofilinį garsą.

     Naujoviškos technologijos ir medžiagos

     Siekdamas geriausių rezultatų tiek signalo stiprinimo, tiek signalo kokybės gerinimo srityje, "PRO-JECT Audio Systems" prekės ženklas naudojo naujoviškas technologijas ir medžiagas, skirtas triukšmui išvalyti ir garsui išlyginti.

     "PRO-JECT Audio Systems" siūlomi PHONO stiprintuvai pasižymi pažangiais stiprinimo moduliais, WIMA polipropileno kondensatoriais, SMD grandinėmis ir paauksuotais RCA lizdais, kurie užtikrina išskirtinį audiofilinį garsą, žemą triukšmo lygį ir galimybę savarankiškai reguliuoti jų veikimą, įskaitant stiprinimo lygį, subsoninio filtro parametrus ir impedanso - įvesties talpą.

     Naudojant pažangius technologinius sprendimus, PHONO imtuvai leidžia išgauti tobulą garsą be pastebimų virpesių, šuolių ir trūkumų, todėl atkuriamos dainos gali skambėti dar geriau.

     Platus panaudojimo spektras

     PRO-JECT Audio Systems pradiniai stiprintuvai skirti naudoti su įvairiais patefonais, kad klausantis mėgstamų atlikėjų vinilinių plokštelių būtų pasiekta dar geresnė garso kokybė.

     Juos galima naudoti kartu su "PRO-JECT Audio Systems" siūlomais patefonais, tačiau taip pat galima prijungti prie kitų prekės ženklų įrenginių, kuriuose yra MM (Moving Magnet) ir MC (Moving Coil) kasetės, todėl jie gali būti naudojami labai įvairiai ir individualiai pritaikyti jūsų poreikiams.

     Štai kodėl PHONO pradinių stiprintuvų naudojimas yra geriausias pasirinkimas patefonų savininkams, norintiems pasiekti dar geresnį garsą, nepriklausomai nuo to, kokios muzikos jie klausosi savo patefonu.

     Tvirtas korpusas

     Be to, "PRO-JECT Audio Systems" sukurtiems PHONO pradiniams stiprintuvams būdingi tvirti korpusai, todėl jie yra ne tik labai tvirti ir atsparūs pažeidimams, bet ir pasižymi įspūdingu, minimalistiniu dizainu, todėl gali tapti elegantišku bet kokio interjero garso įrangos papildymu.

     Dėl kompaktiško dydžio PRO-JECT garso sistemų siūlomus pradinius stiprintuvus galima lengvai sumontuoti netoli patefono ir užmaskuoti, kad jie nebūtų matomi naudojimo metu.

     Jei norite užsisakyti "PHONO" pradinius stiprintuvus, esate tinkamoje vietoje, nes mūsų internetinėje parduotuvėje ir salonuose galite rinktis iš daugybės variantų, todėl nelaukite, o jau dabar pasirinkite patikrintą įrangą savo patefonui ir mėgaukitės aukščiausios kokybės muzika!