DIGITS

3 Prekių kiekis

DIGITS

Aktyvūs filtrai

Wilson Seven Grindinė kolonėlėWilson Seven Grindinė kolonėlė
   Grindinės kolonėlės
   "Wilson Seven" grindinės kolonėlės yra didžiausios pasyvios  "Digits"  linijos kolonėlės. Šių garsiakalbių charakteristikos ir galingumas rodo, kad juos reikia naudoti didesnėse patalpose, kur visiškai atsiskleis jų akustinės galimybės.
   449,00 €Kaina
   Wilson Seven Grindinė kolonėlėWilson Seven Grindinė kolonėlė
     Grindinės kolonėlės
     "Wilson Seven" grindinės kolonėlės yra didžiausios pasyvios  "Digits"  linijos kolonėlės. Šių garsiakalbių charakteristikos ir galingumas rodo, kad juos reikia naudoti didesnėse patalpose, kur visiškai atsiskleis jų akustinės galimybės.
     449,00 €Kaina

     DIGITS

     "Wilson" DIGITS serijos kolonėlės patiks tiems, kurie ieško tvirtos, patikimos ir funkcionalios garso įrangos. Skleidžiamo garso kokybė yra aukščiausio lygio, tai patvirtina daugybė teigiamų patenkintų naudotojų atsiliepimų. Siūlomi prietaisai sukurti skiriant dėmesį detalėms - viskas tam, kad būtų pasiektas aiškus, galingas ir tikroviškas garsas. Tvirtos konstrukcijos išliks nepriekaištingos būklės daugelį metų. Jie ne tik tvirti ir atsparūs mechaniniams pažeidimams, bet ir vizualiai patrauklūs. Neįsivaizduojate, kuris modelis tiks geriausiai? Jums reikia išsamios informacijos apie pasirinktą gaminį? Tuomet susisiekite su mūsų darbuotojais, kurie mielai suteiks jums visą reikiamą pagalbą!

     Galingas ir aiškus garsas

     DIGITS "Wilson" kolonėlių asortimentas yra tikras hitas, jei ieškote galingo, dinamiško ir aiškaus garso. Šie įrenginiai buvo sukurti reikliausiems garso žinovams. Jų pagrindą sudaro sertifikuoti komponentai, atitinkantys griežtas normas ir standartus. Siūlomoje garso įrangoje išvengiama bet kokių trūkumų, pavyzdžiui, ūžesių ir traškesių. Klausytis muzikos ar žiūrėti televizorių taps tikru malonumu! DIGITS serijos garsiakalbius galima lengvai integruoti į esamą sistemą.

     Kruopščiai parinktos medžiagos

     "Wilson" DIGITS serijos garso įranga pagaminta iš kruopščiai atrinktų medžiagų. Visa tai padaryta siekiant pasiekti norimą ilgaamžiškumo ir atsparumo neigiamam aplinkos poveikiui lygį. Pateiktą įrangą galima naudoti įvairiomis sąlygomis, o viskas priklauso nuo individualių pageidavimų. Reikėtų paminėti, kad ją noriai renkasi tie, kurie specializuojasi muzikos kūrimo ar garso apdorojimo srityje. Wilson DIGITS garsiakalbiai stebina savo funkcionalumu ir tvirtumu. Nereikia nerimauti dėl ankstyvų gedimų ar naudojimo požymių. Palaikant nepriekaištingą įrangos būklę nereikia atlikti daug laiko reikalaujančios priežiūros. Verta paminėti, kad sandarūs korpusai sumažina teršalų patekimo į garsiakalbių vidų riziką.

     Išskirtinis veikimas

     DIGITS serijos "Wilson" kolonėlės atitiks lūkesčius tų, kurie tikisi išskirtinio našumo. Tai moderniausia garso įranga, su kuria galėsite iš naujo atrasti mėgstamas dainas. Net labai žemi žemi dažniai išlieka ryškūs ir sultingi. Klausytojas gali mėgautis mažiausiomis atkuriamo garso detalėmis. Siūlomi įrenginiai visiškai pritaikyti intensyviam naudojimui. Juose įrengta daug saugos sistemų, kad būtų sumažinta staigaus gedimo ar trumpojo jungimo rizika. DIGITS garsiakalbiai atitinka visus saugos standartus, todėl nekelia pavojaus naudotojui ar artimiausiai aplinkai.

     Elegantiškas dizainas

     "Wilson" DIGITS serijos kolonėlėse puikios eksploatacinės savybės derinamos su patraukliu dizainu. Elegantiškas, tačiau laikui nepavaldus dizainas niekada neišeina iš mados. Siūlomą įrangą galima integruoti į kambario interjerą be nereikalingų pastangų. Mūsų asortimentas toks įvairus, kad kiekvienas ras sau tinkamą modelį. Nežinote, kokį sprendimą priimti? Kreipkitės į mūsų aptarnavimo komandą el. paštu arba telefonu ir tikrai sulauksite reikiamos pagalbos.

     Lengva naudoti

     DIGITS garso įrangą iš "Wilson" itin lengva sumontuoti ir nustatyti. Todėl naująją įrangą paleisti ir pradėti veikti gali kiekvienas - nereikia jokios patirties ar specialių žinių. Tiesiog vadovaukitės gamintojo instrukcijomis, pateiktomis vadove. Siūloma įranga užtikrina patogų valdymą ir didelę laisvę. Įranga palaiko įvairius garso šaltinius.