500 SERIJA

6 Prekių kiekis

500 SERIJA

Aktyvūs filtrai

Naim NAC 282 Pradinis Stiprintuvas OutletNaim NAC 282 Pradinis Stiprintuvas Outlet
   5 650,00 €4 300,00 €
   Naim NAC 282 Pradinis Stiprintuvas OutletNaim NAC 282 Pradinis Stiprintuvas Outlet
     4 300,00 €5 650,00 €Reguliari kaina-1 350,00 € IšjungtasKaina
     Naim NAC 282 Pradinis Stiprintuvas OutletNaim NAC 282 Pradinis Stiprintuvas Outlet
       Naim NAC 282 Pradinis Stiprintuvas 
       4 300,00 €5 650,00 €Reguliari kaina-1 350,00 € IšjungtasKaina
       Naim NAC 282 Pradinis Stiprintuvas OutletNaim NAC 282 Pradinis Stiprintuvas Outlet
         Naim NAC 282 Pradinis Stiprintuvas 
         4 300,00 €5 650,00 €Reguliari kaina-1 350,00 € IšjungtasKaina

         500 SERIJA

         Pasinerkite į išskirtinę garso kokybę su "Naim 500" seriją sudarančiais garso įrenginiais! Garsaus garso įrašų gamintojo "Naim" sukurti 500 serijos maitinimo šaltiniai, stiprintuvai ir grotuvai yra orientuoti į geriausią garso kokybę. Dabar visus šios kolekcijos gaminius galite įsigyti ir mūsų "Audio Forum" parduotuvėje arba mūsų salone!

         Išskirtinė garso įrangos serija

         "Naim" 500 serija - tai išskirtinė garso įrangos serija, iš kurios galite išsirinkti sau tinkamiausią ir susikurti unikalią, bekompromise garso kokybe pasižyminčią garso įrangą.

         Naim 500 serijos grotuvai, maitinimo šaltiniai ir stiprintuvai buvo sukurti ryžtingai siekiant aukščiausios garso kokybės, kad, be kita ko, būtų pasiektas optimalus toninis diapazonas, ritmas, tempas ir tembras.

         Kurdami 500 seriją sudarančius gaminius "Naim" ekspertai praleido tūkstančius valandų ir sukūrė šimtus prototipų. Jie buvo valandų valandas derinami ir bandomi, kol buvo pasiektas optimalus veikimas.

         Garso įranga, idealiai tinkanti muzikos mėgėjams

         Pirmieji į šią seriją įtraukti "Naim" 500 serijos stiprintuvai, pasirašyti NAP 500, turi atskirą maitinimo šaltinį, kuris buvo sukurtas specialiai šiam modeliui. Jų komponentai patalpinti tvirtame korpuse iš anoduoto aliuminio, kuris užtikrina optimalią apsaugą, efektyvų šilumos išsklaidymą ir įspūdingą išvaizdą.

         Vėliau šią seriją papildė NAC 552 pradiniai stiprintuvai ir "Naim" 500 serijos grotuvai, įskaitant vieną iš kultinių CD555 modelių. Kolekciją taip pat papildė "Naim 500" serijos maitinimo šaltiniai, todėl buvo sukurta išbaigta sistema, kuri iš naujo apibrėžė garso kokybę.

         Įspūdingas dizainas ir pažangios technologijos

         "Naim" sukurta 500 serija yra išskirtinės konstrukcijos kokybės pavyzdys tiek dėl naudojamų medžiagų ir jų rafinuotumo, tiek dėl naudojamų technologijų.

         Naim sukurti įrenginiai išsiskiria optimaliu veikimu, be kita ko, siekiant užtikrinti didesnę galią, geresnį veikimą ir apsaugoti muzikos signalą nuo trikdžių. Ypač vertos dėmesio ir šiuose modeliuose naudojamos medžiagos, įskaitant aliuminį, kuris veiksmingai išsklaido perteklinę šilumą, taip pat optimalų kabelių pravedimą.

         "Naim" 500 serijos stiprintuvuose naudojama DR (Discrete Regulator) maitinimo šaltinio technologija, kuri taip pat naudojama "Naim Statement" stiprintuvuose ir užtikrina maksimaliai stabilų ir sklandų maitinimą. Taip pat verta paminėti tiltinę galios stiprintuvo schemą ir joje naudojamą toroidinį transformatorių, užtikrinantį efektyvų ir neiškraipytą veikimą.

         Optimalus trikdžių slopinimas

         Vienas iš išskirtinių "Naim 500" serijos bruožų - pasiektas optimalus trukdžių, neigiamai veikiančių klausymosi kokybę, slopinimas. Todėl "Naim" inžinieriai išsikėlė sau tikslą sukurti įrangą, kuria pasiekiamas gryniausias garsas.

         Ypač verta paminėti 500 serijos stiprintuvų dviejų modulių konstrukciją, kuri leidžia sumažinti elektromagnetinius trukdžius, taip pat tiltinę galios stiprintuvo grandinę, kuri leidžia pasiekti dideles sroves ir kartu sumažinti iškraipymus.

         Be to, 500 serijos komponentai yra ant specialių rėmų, pakabintų ant spyruoklių, kurios dėl optimizuotų rezonansinių dažnių sumažina jautrių elektroninių komponentų vibraciją ir taip sumažina jų poveikį garsui.

         Aukščiausios kokybės atkūrimas

         Naim 500 serijos tinkliniai grotuvai buvo sukurti taip, kad būtų geriausi šaltinio komponentai, nepriklausomai nuo klausomos muzikos tipo. Prijungti prie "Naim" 500 serijos arba "Statement" stiprintuvų, jie pasižymi kokybe, prilygstančia gyvai atliekamos muzikos klausymuisi.

         500 serijos grotuvai išsiskiria naujoviškos transliacijos platformos ir nesenstančios analoginės technologijos deriniu. Tai leidžia naudotis įvairiais garso šaltiniais, įskaitant optines ir koaksialines įvestis.

         Ugnyje gimęs patvarumas

         Dar viena unikali 500 serijos ypatybė - rankomis apdirbti komponentai, naudojant patikrintus gamybos būdus, įskaitant specializuotas liejyklas, kuriose komponentai kepami aukštesnėje nei 1 000 laipsnių pagal Celsijų temperatūroje.

         Dėl visų šių privalumų "Naim" 500 serijos stiprintuvai, grotuvai ir maitinimo šaltiniai puikiai tinka bet kuriam išrankiam naudotojui, kad sukurtų tobulą jų ir atlikėjo derinį. Susipažinkite su visais "Naim 500" serijai priklausančiais komponentais ir išsirinkite iš jų tuos, kurie atitiks jūsų audiofilinius lūkesčius!