ON WALL 300

4 Prekių kiekis

ON WALL 300

Aktyvūs filtrai

ON WALL 300

Susipažinkite su naująja "Focal On Wall 300" sieninių garsiakalbių serija! Tai išskirtinę garso kokybę užtikrinančios instaliacinės garso kolonėlės. "Focal 300" kolonėlės sukurtos taip, kad būtų nepastebimos, bet ir suteiktų muzikai visiškai naują dimensiją. Šią seriją sudaro platus skirtingų garsiakalbių ir priedų asortimentas, leidžiantis jums patiems pasiruošti garso sąranką įvairiose patalpose. Išbandykite jas jau dabar "Audio forumo" parduotuvės - pasiūlyme!

Prie sienos tvirtinamos kolonėlės

Prancūzų prekės ženklas "Focal" specializuojasi tiekdamas aukštos klasės garso įrangą. Jo asortimente yra specialių sieninių kolonėlių, kurios puikiai tinka daugelyje erdvių - svetainėse, miegamuosiuose, kabinetuose.

Kiekviena "Focal On Wall" kolonėlė, įeinanti į 300 seriją, pagaminta skiriant dėmesį mažiausioms detalėms, kad suteiktų neprilygstamą klausymosi patirtį, bet kartu būtų lengvai ir paprastai sumontuojama bei nepastebimai papildytų interjerą.

Sukurkite tobulą garso sąrangą

Focal On Wall 300 serija - tai sieninių instaliacinių kolonėlių serija, skirta savo garso sistemai paruošti muzikos klausymuisi ir namų kinui.

"Focal On Wall 300" seriją sudaro "On Wall 301" dviejų juostų sieninė kolonėlė su "Bass-Reflex" korpusu, kurioje įrengti 2x 4" (100 mm) "Flax MidBass" garsiakalbiai ir 1x 1" (25 mm) TNF aukštų dažnių garsiakalbis, ir "On Wall 302" dviejų juostų sieninė kolonėlė su "Bass-Reflex" korpusu (1/2), kurioje įrengti 4x 4" (100 mm) "Flax MidBass" garsiakalbiai ir 1x 1" (25 mm) TNF aukštų dažnių garsiakalbis.

Be to, "Focal On Wall 300" kolonėles galima derinti su kita "Focal" prekės ženklo siūloma įranga - "Dôme Flax" kolonėlėmis, taip pat su "Chora", "Aria" ar "Kanta" serijoms priklausančia įranga - ir sukurti išbaigtą garso aparatūrą, užtikrinančią neprilygstamą garsą.

Gilus pasinėrimas žiūrint filmus ir klausantis muzikos

Kolonėlės "Focal On Wall 300" buvo sukurtos taip, kad klausantis muzikos ir žiūrint namų kiną būtų galima mėgautis nuostabiu garsu.

Dėl suderinamumo su įvairiais garso šaltiniais jos puikiai tinka muzikos mėgėjams, taip pat filmų ir serialų entuziastams, kuriems svarbus ištikimas, tikslus ir dinamiškas garsas.

Tikslus ir natūralus garsas

"Focal On Wall 300" kolonėlės užtikrina iki smulkiausių detalių išgrynintą garsą.

Už išskirtinę kokybę atsakingi unikalūs "Flax" kūgiai, gaminami naudojant liną ir kitas kruopščiai atrinktas medžiagas, kurios kartu leidžia skleisti aiškius ir sodrius aukštų ir vidutinių dažnių tonus.

Juose taip pat naudojamas TNF aliuminio ir magnio lydinio aukštų dažnių garsiakalbis, skleidžiantis stulbinantį aukštų dažnių garsą.

Galingus, skvarbius žemus dažnius užtikrina "Bass-Reflex" korpusas, kuris dėl specialios konstrukcijos leidžia skleisti gilius žemų dažnių tonus.

Lininiai kūgiai su lininėmis membranomis

"Focal" - tai prekės ženklas, garsėjantis tuo, kad savo kolonėlėse naudoja geriausios kokybės medžiagas ir pažangias technologijas.

Puikus pavyzdys - Prancūzijoje sukurti ir tik "Focal" siūlomi lininiai kūgiai. Jų pagrindą sudaro linų pluoštas, kuris sujungtas su plonu stiklo pluošto sluoksniu. Dėl tokios konstrukcijos "Focal" garsiakalbiai yra tvirti, lengvi ir veiksmingai slopina iškraipymus.

Modernus, plonas dizainas

Į akis krinta "Focal On Wall 300" kolonėlės, kurių dizainas yra nepakartojamas, todėl jos puikiai tinka daugeliui tiek moderniai, tiek klasikinei išvaizdai būdingų interjerų.

Jų išskirtinės savybės - ryškūs nuožulnūs kraštai ir kompaktiški matmenys, todėl jie idealiai tinka montuoti šalia televizoriaus.

Kolonėlės siūlomos dviejų spalvų - baltos blizgios ir juodos satininės - variantų, kad galėtumėte jas puikiai priderinti prie savo interjero dizaino idėjų.

Specialūs stovai

Neturite galimybės montuoti "Focal On Wall 300" garsiakalbių ant sienos? Jei taip, sprendimas - specialūs garsiakalbių stovai!

Prie kiekvienos "Focal On Wall 300" sieninės kolonėlės galima pridėti specialų stovą, kuris leidžia naudoti kolonėlę netvirtinant jos prie sienos. Stovai yra stabilūs ir lengvai pritvirtinami prie garsiakalbių, todėl juos galima statyti iki 101 cm aukštyje. Stoveliuose taip pat yra diskretiškos kabelių įvorės, todėl galite pamiršti apie susipainiojusius ir negražius kabelius.

"Focal On Wall 300" kolonėlių stovai siūlomi dviejų spalvų - juodos ir baltos - kad tiktų prie įvairių aranžuočių.

Rinkitės "Audio Forum" parduotuvėje esančias "Focal On Wall 300" sienines kolonėles ir mėgaukitės išskirtiniu garsu!