VESTIA

7 Prekių kiekis

VESTIA

Aktyvūs filtrai

Focal VESTIA CENTER STAND Centrinės kolonėlės stovas
   Focal  VESTIA CENTER STAND Centrinės kolonėlės stovas
   99,90 €Kaina
   Focal VESTIA CENTER STAND Centrinės kolonėlės stovas
     Focal  VESTIA CENTER STAND Centrinės kolonėlės stovas
     99,90 €Kaina

     VESTIA

     "Focal" garsiakalbių serija "Vestia" patiks mėgstantiems galingą garsą be trūkumų. Dėl didelės įrangos įvairovės tinkamo varianto suradimas yra laiko klausimas. Mūsų el. parduotuvėje rasite tik originalią įrangą iš legalaus platinimo tinklo. Išskirtinė jų kokybė patenkins net išrankiausių klientų poreikius. Tai patvirtina daugybė teigiamų klientų atsiliepimų! Jums sunku išsirinkti garsiakalbius ar kolonėles? Kreipkitės į mūsų patyrusius darbuotojus, kurie mielai suteiks jums reikiamą pagalbą ir taip padės protingai investuoti pinigus.

     Aukštas patikimumo lygis

     "Focal" "Vestia" garsiakalbius ir kolonėles sukūrė pasaulinio lygio specialistai. Todėl tai patikima įranga, kuri atlaikys intensyviausią naudojimą. Įrenginių pagrindą sudaro kruopščiai atrinkti komponentai, atitinkantys griežtas normas ir standartus. Tai lemia mažą jautrumą mechaniniams gedimams, kurie gali atsirasti dėl dažno naudojimo. Vargu ar gali būti geresnis pasirinkimas tiems, kuriems kokybė yra svarbiausia.

     Fantastiška garso kokybė

     Siūlomos "Vestia" kolonėlės ir garsiakalbiai pradžiugins tuos, kurie tikisi puikios garso kokybės. Skleidžiamas garsas yra stiprus, dinamiškas ir be trūkumų. Klausytojas turi galimybę mėgautis smulkiausiomis mėgstamų dainų detalėmis. Lengvas būdas persikelti į emocijų kupiną pasaulį! Nereikia nerimauti dėl ūžesių, traškesių ar iškraipymų. Mūsų internetinėje parduotuvėje esantys prietaisai gali papildyti įvairias muzikos sistemas.

     Platus pritaikymo spektras

     Focal "Vestia" garsiakalbiai ir kolonėlės suteikia platų pritaikymo spektrą, todėl viskas priklauso nuo individualių pageidavimų. Įrenginius galima prijungti prie namų kino teatro, kad filmų ir serialų žiūrėjimas būtų malonesnis. Juos renkasi žaidėjai, norintys girdėti menkiausią šnaresį ir mėgautis nuotaikingu garso takeliu. Jie taip pat labai populiarūs tarp muzikos gerbėjų. Jie leidžia iš naujo atrasti mėgstamus kūrinius!

     Lengvas įrangos prijungimas

     "Vestia" garsiakalbius prijungti nesudėtinga, todėl šią užduotį gali atlikti kiekvienas! Jei abejojate, tiesiog pažvelkite į gamintojo vadovą, kur rasite naudingų patarimų. Prie daugumos įrenginių pridedami montavimo kabeliai, o tai tikrai patenkins tuos, kurie nenori patirti papildomų išlaidų. Lankstūs ir tvirti kabeliai užtikrina signalo perdavimą be nuostolių. Jie visapusiškai apsaugoti nuo neigiamo išorinio poveikio, todėl sumažėja ankstyvų gedimų rizika. Mūsų internetinėje parduotuvėje galite įsigyti garso priedų, kad būtų lengviau sukurti daugiakomponentę sistemą.

     Intuityvus konfigūravimas

     "Vestia" garsiakalbius ir kitą įrangą galima greitai ir be vargo sukonfigūruoti. Priderinti įrangą prie savo asmeninių reikalavimų užtruksite tik akimirką. Viskas priklauso nuo to, kam jos bus naudojamos. Dėl intuityvaus atskirų parametrų pasirinkimo naudotojui nereikia jokios patirties ar šiuolaikinių technologijų išmanymo. Niekas netrukdo naudotis automatinio derinimo funkcija. Individualūs nustatymai bus optimizuoti be naudotojo įsikišimo. Tai įvertins tie, kurie renkasi komfortą ir laisvę.

     Malonus valdymas

     Vestia garsiakalbiai ir kolonėlės garantuoja patogų ir malonų valdymą. Kai kurie įrenginiai turi nuotolinio valdymo pultelį. Kai kuriose iš jų yra integruotas "Wi-Fi", todėl jas galima valdyti mobiliąja programėle ar net balso asistentu. Įrenginius taip pat galima aiškiai suporuoti su likusia sistema. Jie suderinami su įvairiais garso šaltiniais.

     Atsparūs mechaniniams pažeidimams

     "Focal" "Vestia" garsiakalbiai ir kolonėlės pagaminti iš sertifikuotų medžiagų. Tvirti korpusai apsaugo jautrius komponentus nuo žalingo aplinkos poveikio. Patvarios konstrukcijos nėra jautrios mechaniniams pažeidimams, todėl ilgai išliks nepažeistos. Jiems nereikia daug laiko reikalaujančios priežiūros, o tai yra dar vienas privalumas. Tereikia sistemingai valyti paviršius nuo dulkių!

     Patrauklus dizainas

     Fotel "Vestia" kolonėlės ir garsiakalbiai intriguoja iš pirmo žvilgsnio. Prietaisai pagaminti skiriant dėmesį detalėms, todėl čia nėra vietos trūkumams. Dėl patrauklaus dizaino jie tampa praktiška kambario puošmena. Tokią garso įrangą verta eksponuoti, nes ji atrodo itin prabangiai! Ar norėtumėte sužinoti daugiau? Nedvejodami susisiekite su mumis el. paštu arba telefonu.