VALENA LIFE

7 Prekių kiekis

VALENA LIFE

Aktyvūs filtrai

Legrand VALENA STARTER KIT WHITE Pradinis rinkinys
   "Valena Life" su "NETATMO" - Pradinis rinkinys: lizdas Control ir įjungimo / išjungimo jungiklis
   133,00 €Kaina
   Legrand VALENA STARTER KIT WHITE Pradinis rinkinys
     "Valena Life" su "NETATMO" - Pradinis rinkinys: lizdas Control ir įjungimo / išjungimo jungiklis
     133,00 €Kaina
     Legrand VALENA DIMMABLE SWITCH Jungiklis su pritemdymo funkcija
       "Valena Life" su "NETATMO" - jungiamasis apšvietimo jungiklis (su pritemdymo funkcija)
       58,00 €Kaina
       Legrand VALENA DIMMABLE SWITCH Jungiklis su pritemdymo funkcija
         "Valena Life" su "NETATMO" - jungiamasis apšvietimo jungiklis (su pritemdymo funkcija)
         58,00 €Kaina

         VALENA LIFE

         Atraskite "Valena Life" elektros instaliacijos priedų asortimentą, kurį siūlo garsus Prancūzijos gamintojas "Legrand". "Legrand Valena Life" kolekciją sudaro įvairūs gaminiai, išsiskiriantys paprastu, moderniu dizainu, patogiu naudojimu ir įvairiomis funkcijomis, atitinkančiomis konkrečius poreikius. Peržiūrėkite visus "Legrand Valena Life" serijos gaminius, kuriuos rasite "Audio Forum" parduotuvėje!

         Platus gaminių asortimentas

         Legrand Valena Life - tai stilingos estetikos gaminių serija, leidžianti parengti funkcionalų priedų rinkinį, skirtą daugeliui interjerų.
         Legrand Valena Life kištukiniai lizdai - tai platus komponentų asortimentas, leidžiantis prie instaliacijos prijungti daugybę prietaisų. Kolekciją sudaro kištukiniai lizdai su sraigtiniais ir spyruokliniais gnybtais, taip pat su šviesos diodų indikatoriais ir kištukine anga. Be jų, taip pat yra "Legrand Valena Life" kištukinių lizdų, skirtų įkrauti įrangą per USB, telefono ir duomenų perdavimo lizdų, televizoriaus lizdų ir daugialypės terpės lizdų, prie kurių galima prijungti kompiuterį, televizorių, projektorių ar muzikos grotuvą.
         Tarp "Legrand Valena Life" jungiklių yra tradicinių jungiklių, kurie turi ergonomišką rakto dizainą, kad būtų dar patogiau naudoti, automatinių jungiklių, leidžiančių automatiškai išjungti šviesą praėjus nustatytam laikui, belaidžių jungiklių, kuriems įrengti nereikia kalti sienos.
         Į "Legrand Valena Life" asortimentą įeina ir kiti tokio paties dizaino gaminiai, tarp jų - apšvietimo reguliatoriai, jungikliai, skirti valdyti roletus, temperatūros lygį, vėdinimą, garso paskirstymo sistemos, skirtos radijo stotims priimti, muzikai iš įvairių garso šaltinių atkurti, belaidžiam muzikos siuntimui per išmanųjį telefoną naudojant "Bluetooth" technologiją.

         Pilni startiniai jungiamųjų detalių rinkiniai

         "Legrand" siūlo paruoštus naudoti pradinius rinkinius, kuriuose yra specialiai pritaikytų komponentų, leidžiančių greitai pasiruošti montavimui įvairiose vietose - namuose, butuose, komercinėse ir mažmeninės prekybos patalpose ar biuruose.

         Turimi pradiniai rinkiniai taip pat skirti belaidžiam montavimui, todėl nereikia kalti sienų - tai labai geras pasirinkimas esamiems pastatams.

         Prijungtos belaidės instaliacijos

         Į "Legrand Valena Life" asortimentą įeina priedai, skirti "Connected" belaidėms instaliacijoms kurti, kurioms patikimas signalo perdavimas užtikrinamas naudojant 2,4 GHz "ZigBee" radijo ryšį. Jais galima valdyti apšvietimą, elektros lizdus ir kitų tipų įrangą, pavyzdžiui, roletus.
         "Legrand" "Connected" instaliacijos skirtos naudoti tiek naujose, tiek esamose instaliacijose. Jie veikia su laidiniais komponentais ir gali būti valdomi mobiliąja programėle, suteikiančia prieigą prie plataus funkcionalumo.
         Belaidžius "Legrand" "Connected" įrenginius labai lengva sumontuoti, be to, jie gali būti įrengti ir įmonėje. Montuoti galima esamose laidų dėžutėse arba montuoti ant paviršiaus naudojant lipnią juostą. Reikalingus montavimo komponentus galima rasti rinkiniuose.

         Naudojimo scenarijai

         "Legrand Valena Life" jungiamųjų detalių privalumas - galimybė sukurti instaliacijos veikimo scenarijus, kad būtų dar paprasčiau naudotis prie jos prijungtais prietaisais.
         Be kita ko, įrenginiai gali veikti pagal scenarijus "Diena" ir "Naktis" arba "Grįžimas namo" ir "Išėjimas iš namų", taip sutaupant laiko įjungiant ir valdant elektros prietaisus.

         Bendradarbiavimas su programa "Home + Control

         "Legrand Valena Life" gaminių serija veikia su "Legrand Home + Control" programėle. Naudodamiesi šia programėle galite lengvai ir patogiai valdyti kištukinius lizdus ir jungiklius bei prijungtus prietaisus iš bet kurios vietos.
         Naudodamiesi programėle Home + Control, be kita ko, galite valdyti, tvarkyti ir parinkti tinkamą prietaisų veikimo laiką, pavyzdžiui, valdyti apšvietimą, roletus, šildymo sistemą ir kitus prietaisus, kad namuose visada išliktų ryšys. Programėlėje taip pat galima valdyti įvairius scenarijus, sukurtus pagal jūsų pageidavimus.

         Nesenstantis ir elegantiškas dizainas

         Svarbus "Legrand Valena Life" serijos privalumas yra ir stilingas dizainas. "Legrand Valena Life" jungikliai ir kištukiniai lizdai, taip pat kitų tipų serijos elementai pasižymi stilinga ir elegantiška išvaizda, kurią galima priderinti prie daugelio įrenginių.
         Išsamiai susipažinkite su "Legrand Valena Life" laidų priedų serija "Audio Forum" internetinėje parduotuvėje ir užsisakykite internetu!