Agron FORTE ACTIVE 4 MK2 Aktyvios kolonėlės
   Agron FORTE ACTIVE 4 MK2 Aktyvios kolonėlės
   Agron FORTE ACTIVE 4 MK2 Aktyvios kolonėlės
   Agron FORTE ACTIVE 4 MK2 Aktyvios kolonėlės
   Agron FORTE ACTIVE 4 MK2 Aktyvios kolonėlės
   Agron FORTE ACTIVE 4 MK2 Aktyvios kolonėlės
   Agron FORTE ACTIVE 4 MK2 Aktyvios kolonėlės
   Agron FORTE ACTIVE 4 MK2 Aktyvios kolonėlės

   Agron FORTE ACTIVE 4 MK2 Aktyvios kolonėlės

   499,00 €
   su PVM
   Spalva :
   Kiekis

   Paskutinė prekė

   Pristatydami FORTE MK2 ir toliau nustatome naujus standartus aktyvių garso kolonėlių kategorijoje. Visiškai skaitmeninis stiprinimas su keturiais atskirais kanalais aukštų ir žemų dažnių garsiakalbiams, specialūs itin mažų iškraipymų garsiakalbiai ir beveik visos jums reikalingos jungtys, įskaitant HDMI ARC, FORTE MK2 serijos garsiakalbiai pasižymi našumu, kurio už tokią kainą niekur kitur nerasite.

   FORTE A4 MK2 yra nedidelis modelis, bet neleiskite, kad tai jus suklaidintų - jis vis tiek yra galingas. FORTE A4 idealiai tinka kompiuteriams ir televizoriams, tačiau puikiai tiks ir mažesnėse virtuvėse, kuriose maisto gaminimas taps dar malonesnis.

   100% secure payments

   • Iki 5 metų garantijaIki 5 metų garantija
   • Nemokamas pristatymas nuo 100€Nemokamas pristatymas nuo 100€
   • 45 dienų grąžinimo garantija45 dienų grąžinimo garantija

   Elegancija ir galia - tikras hi-fi!

   • HDMI ARC televizoriaus prijungimui
   • "Bluetooth 5.0" su aptX HD ir AAC
   • Skaitmeninės įvestys, palaikančios didelės raiškos garsą iki 24 bitų/96 kHz
   • Phono (MM) įvestis
   • Audiofilų klasės, visiškai skaitmeninis 4x80 W D klasės stiprintuvas, naudojantis pažangų DSP su aktyviuoju krosoveriu ir užtikrinantis nepriekaištingą garsą
   • Neįprasti žemųjų dažnių garsiakalbiai su specialiu dvisluoksniu kūgiu ir itin mažų iškraipymų variklių sistema

   Skaitmeninis preciziškumas

   FORTE MK2 naudojamas skaitmeninis stiprintuvas su skaitmenine moduliacija. Skaitmeniniai šaltiniai yra visiškai skaitmeniniai nuo įvesties iki išvesties, todėl signalo kelyje nėra jokių triukšmų ar nuostolių. Visi mažos skiriamosios gebos šaltiniai didinami iki 32 bitų/96 kHz, o didelės skiriamosios gebos šaltiniai iki 96 kHz nemažinami. Stiprintuvas taip pat turi aukštos klasės skaitmeninį garso procesorių (DSP) su aktyviuoju krosoveriu, o žemų ir aukštų dažnių garsiakalbiai turi atskirus stiprintuvus. Specialiai suprojektuotas žemųjų dažnių garsiakalbis užtikrina geriausius šio kainų diapazono parametrus ir itin mažus iškraipymus kritiniame vidutinių dažnių diapazone. Visa tai patalpinta į stilingą korpusą, suprojektuotą naudojant pažangius kompiuterinius modelius, o tarp dviejų žemų dažnių garsiakalbių yra akustinio srauto rezistorius. Šis sprendimas pašalina stovinčiųjų bangų rezonansus. Kartu su kruopščiu derinimu ir balansavimu gaunamas atviras ir išraiškingas garsas su aiškiai išreikštais žemais dažniais, kurie stipriai skamba nepriklausomai nuo garsumo. Laimei, jums nereikia rūpintis visais šiais techniniais klausimais. Tiesiog paspauskite grojimo mygtuką, pasukite į ausis ir viskas taps prasminga!

    Kolonėlėje įmontuota stereo sistema

   FORTE MK2 turi HDMI ARC įvestį - pagaliau galite išmesti pigią plastikinę garso juostą iš po televizoriaus ir mėgautis tikru stereofoniniu garsu nesumažindami naudojimo patogumo. Tiesiog prijunkite FORTE MK2 garsiakalbius HDMI kabeliu prie televizoriaus HDMI ARC išvesties ir galite pradėti! Tikras "hi-fi" garsas iš televizoriaus bus perduodamas be nuostolių, garsiakalbiai automatiškai įsijungs ir išsijungs kartu su televizoriumi, o garsumą galėsite valdyti televizoriaus nuotolinio valdymo pulteliu - viskas taip paprasta. O jei norite tiesiog klausytis mėgstamos muzikos, galite naudotis "Bluetooth" ryšiu. Tiesiog susiekite savo telefoną, planšetinį kompiuterį ar bet kurį kitą įrenginį ir galite pradėti klausytis. Aukštos kokybės aptX HD "Bluetooth" ryšys užtikrina įspūdingą garso aiškumą, praktiškai prilygstantį kompaktinių diskų kokybei. Garsiakalbiuose taip pat yra kelios "plug-and-play" jungtys, prie kurių galite prijungti išorinį grotuvą arba ką tik norite. Pridedami garsiakalbio ir maitinimo kabeliai - tereikia rasti maitinimo lizdą.

   Suprojektuota Danijoje

   Jei ieškote naujos kolonėlės, turbūt atkreipėte dėmesį į tai, kad dauguma jų atrodo labai... "garsiakalbiai". Ir tai nėra komplimentas. FORTE MK2 yra kitokia istorija. Kaip ir kiti "Argon Audio" gaminiai, FORTE serija buvo suprojektuota ir pagaminta Danijoje, daug dėmesio skiriant detalėms. Dėl aliuminio detalių ir aukščiausios klasės apdailos šie garsiakalbiai džiugina ne tik ausis, bet ir akis. Priekinės grotelės pritvirtintos magnetu, todėl net ir nuimtos garsiakalbiai išlaiko gražią išvaizdą. Ir jos puikiai atrodo svetainėje... ne tik prekyboje.

   • Aukštųjų dažnių 1" minkštas kupolas su neodimio magnetu
   • Žemų/vidutinių dažnių diapazonas 4" specialus 2 sluoksnių kūgis
   • Dažnių diapazonas 50-20 000 Hz ± 6 dB
   • Išėjimo galia 4 x 80 W
   • D klasės stiprintuvo technologija su visiškai skaitmeniniu signalo keliu
   • "Bluetooth 5.0" belaidis ryšys su "aptX HD" ir AAC
   • Televizoriaus įvestys HDMI ARC, skaitmeninė optinė (24 bitų/96 kHz), stereofoninė linijinė įvestis (analoginė RCA), gramofoninė (MM) įvestis, "Bluetooth 5.0" su "aptX HD" ir AAC
   • Išėjimai Žemųjų dažnių garsiakalbio išvestis
   • Tono valdymas Ne
   • Papildomos funkcijos Automatinis įjungimas ir išjungimas visuose įėjimuose, išskyrus phono, automatinis šaltinio perjungimas, pritemdomi šviesos diodai Komplektacija Garsiakalbio kabelis (3 m), nuotolinio valdymo pultas, priekinės grotelės (tvirtinimas magnetu), maitinimo kabelis, lipnios veltinio apsauginės pagalvėlės Apdaila Balta, juoda (matinis lakas), riešutmedžio (PVC)
   • Matmenys (VxŠxG) 14,3 x 24,0 x 19 cm (įskaitant groteles ir spaustukus)
   • Svoris 6,7 kg (komplektas)
   • Energijos suvartojimas budėjimo režimu < 0,5 W

   ARGON AUDIO
   FORTEACTIVE4MK2WALNUT
   2 Prekės

   Duomenų lapas

   Garantija
   24 mėnesių

   Konkrečios nuorodos

   ean13
   5706957014484
   Skaityti daugiau