Soundcore SPACE Q45 Belaidės ausinės
   Soundcore SPACE Q45 Belaidės ausinės

   Soundcore SPACE Q45 Belaidės ausinės

   121,40 €
   su PVM
   Spalva :
   Kiekis

   Prieinamas

    SOUNDCORE SPACE Q45 Bevielės ausinės

   Turite būti prisijungę, kad galėtumėte derėtis dėl kainos

   100% secure payments

   • Iki 5 metų garantijaIki 5 metų garantija
   • Nemokamas pristatymas nuo 100€Nemokamas pristatymas nuo 100€
   • 14 dienų grąžinimo garantija14 dienų grąžinimo garantija

   Soundcore Space Q45 - tai adaptyvios triukšmą slopinančios belaidės ausinės, kurios užtikrina didelės raiškos garsą su LDAC kodavimu. Stabilų belaidį ryšį užtikrina "Bluetooth" versija 5.3. Šios ausinės patogiai priglunda ir intuityviai keičia nustatymus naudodamos mobiliąją programėlę. Visiškai įkrautas Space Q45 ausinių akumuliatorius leis klausytis muzikos iki 65 valandų vienu įkrovimu.

   Užmegzkite ryšį tarp Space Q45 triukšmą slopinančių ausinių ir 2 įrenginių vienu metu - tai idealu, kai norite pristabdyti muzikos klausymąsi, kad galėtumėte dalyvauti nuotoliniame susitikime arba su kuo nors pasikalbėti.

   SoundCore Space Q45 Bluetooth su dviejų membranų garsiakalbių garsas yra visiškai naujo lygio. Gylis išgaunamas iš žemų dažnių, kad patirti dar daugiau įspūdžių, vokalas tampa ryškesnis, o aukšti dažniai skamba aiškiai - visa tai leidžia atsiskleisti kiekvienam jūsų dainos sluoksniui.

   LDAC technologija perduoda iki 3 kartų daugiau duomenų nei standartiniai Bluetooth kodekai, kad garsas būtų stulbinamai aukštos kokybės, net jei SoundCore Space Q45 Bluetooth ausines naudojate belaidžiu režimu.

   SoundCore Space Q45 ausinės leidžia iki 50 valandų groti triukšmo slopinimo režimu. Tai reiškia, kad per atostogas, skrydį aplink pasaulį ar kelias savaites važinėjant į darbą ar mokyklą galima klausytis be trukdžių.

   Standartiniu režimu galite klausytis iki 65 valandų. O jei baterija išsikrauna keliaujant, užtenka greitai įkrauti per 5 minutes ir galėsite klausytis 4 valandas.

   SOUNDCORE
   SPACE Q45 BLUE
   169 Prekės

   Duomenų lapas

   Garantija
   24 mėnesių

   Konkrečios nuorodos

   ean13
   0194644107550
   mpn
   A3040G31
   Skaityti daugiau

   10 kitų tos pačios kategorijos produktai: