Marantz NR1200 Stereo AV imtuvas - stiprintuvas
   Marantz NR1200 Stereo AV imtuvas - stiprintuvas
   Marantz NR1200 Stereo AV imtuvas - stiprintuvas
   Marantz NR1200 Stereo AV imtuvas - stiprintuvas
   Marantz NR1200 Stereo AV imtuvas - stiprintuvas
   Marantz NR1200 Stereo AV imtuvas - stiprintuvas

   Marantz NR1200 Stereo AV imtuvas - stiprintuvas

   699,00 €
   899,00 €
   su PVM
   Sutaupykite 200,00 €

   Mažiausia kaina per 30 dienų iki dabar vykstančios akcijos: 749,00 €

   Rodyti istorinę produkto kainą

   Mažiausia kaina per pastarąsias 30 dienų

   Spalva :
   Kiekis

   Prieinamas

   Denon Stereo AV imtuvas NR1200 dviejų kanalų stereo stiprintuvas

   • Iki 5 metų garantijaIki 5 metų garantija
   • Nemokamas pristatymas nuo 100€Nemokamas pristatymas nuo 100€
   • 45 dienų grąžinimo garantija45 dienų grąžinimo garantija

   MODERNUS STEREOFONINIS STIPRINTUVAS

   "Marantz NR1200" lengva įrengti ir yra alternatyva garso juostoms namų kino sistemoje, užtikrinanti geresnę garso kokybę, didesnę galią su plačiu kolonėlių pasirinkimu ir geresnes ryšio galimybes, įskaitant muzikos srautinio perdavimo paslaugas. Modernus ir elegantiškas "Marantz NR1200" yra puikus pasirinkimas aukštos kokybės stereofoniniam garsui ir TV jungtims.

   GALIA, ATITINKANTI JŪSŲ POREIKIUS

   Kad ir kokie būtų jūsų muzikiniai pomėgiai, "Marantz NR1200" visada užtikrins reikiamą garsą dėl galingo diskretinio didelės srovės stiprintuvo su atskira L/R stiprintuvo grandine ir galios transformatoriumi. Kiekvieno kanalo galia - 75 W, todėl mėgaukitės didelės raiškos muzikos kolekcija su rafinuotu "Marantz" garsu.

   "HI-FI" DIZAINAS IR NAŠUMAS

   Siekiant užtikrinti išskirtinį garsą, "Marantz" garso meistrai tiksliai suderino NR1200 stiprintuvą. Nė vienas jo komponentas nepalieka "Marantz" gamyklos, kol jo griežtai nepatikrina specialistai. Apsupkite save muzikaliausiu garsu iš bet kokio šaltinio.

   IŠSAMUS HDMI RYŠYS SU "ARC"

   Jame yra 5 HDMI įvestys, kurių kiekviena palaiko HDCP 2.3, 4K Ultra HD 60 Hz vaizdo įrašą, "Pure Color" 4:4:4 subgrupavimą, HLG, High Dynamic Range (HDR10), 21:9 vaizdo įrašą, 3D ir BT.2020 perdavimą. Be to, jis turi (ARC) (Audio Return Channel) funkciją, palaiko garso perdavimą iš televizoriaus vienu HDMI kabeliu, todėl supaprastėja bendra sąranka.

   INTEGRUOTAS "HEOS" MULTIROOM

   Per "Bluetooth", "AirPlay 2" arba "HEOS" programėlę transliuokite muziką iš populiariausių muzikos paslaugų, tokių kaip "Spotify Free" ir "Premium", "Amazon Music", "Tidal" ir daugelio kitų. Naudodami įmontuotą HEOS technologiją galite mėgautis mėgstama muzika bet kuriame namų kambaryje ir mėgautis belaidžiu garsu visuose namuose.

   POPULIARIŲ BALSO ASISTENTŲ PALAIKYMAS

   Mėgaukitės paprastu valdymu balsu ir visomis populiarių balso asistentų bei integruotos HEOS galimybėmis. Duokite komandas naudodamiesi "Amazon Alexa", "Google Assistant" ir "Apple Siri". Prašykite, kad grotų mėgstama muzika, padidinkite garsą, pereikite prie kito kūrinio, perjunkite įėjimus ir dar daugiau....

   "Marantz" - garso įrangos pasaulio legenda. Prieš daugelį metų įkurta įmonė, kuri niekada nesileido į kompromisus dėl savo prietaisų garso kokybės. Jau kelerius metus ji drąsiai žengia ir į namų kino imtuvų pasaulį, siūlydama vis naujesnius įrenginius, palaikančius visus šiuolaikinius garso, vaizdo ir plačiai suprantamos muzikos transliavimo standartus. Tačiau liko viena tuščia garso įrangos šaka - stereofoniniai imtuvai - kurios "Marantz" neužpildė. Iki šiol...

   Pristatome pirmąjį japonų gamintojo stereofoninį imtuvą - NR1200!

   Marantz NR1200 - tai puikus aukštos kokybės HI-Fi įrangos ir galimybės ją prijungti prie televizoriaus derinys. Jis priešpastatomas garso kolonėlėms ir yra alternatyva žmonėms, kuriems nebūtina turėti visavertį namų kiną, tačiau jie vis tiek nori palaikyti televizoriaus garsą tradiciniais kolonėlėmis. Be to, jis siūlo platų daugialypės terpės funkcijų spektrą! Bet po vieną žingsnį...

   NR1200 yra stereofoninis imtuvas, kuris gaminamas dviejų spalvų: juodos ir sidabrinės. Dėl ilgametės inžinerinės patirties pavyko pasiekti šiek tiek mažesnį nei CD grotuvai dydį. Stiprintuvas užims nedaug vietos, nesumažindamas išskirtinių įrangos charakteristikų.

   NR1200 pagrindas - naujai sukurtas aukštos įtampos stiprintuvo segmentas, kurio kiekvieno kanalo galia siekia 75 W ir kuris gali lengvai valdyti bet kokius garsiakalbius. Grandinės konstrukcija apima atskirus kairįjį ir dešinįjį simetrinius galios stiprintuvus. Tai reiškia, kad galios transformatorius prijungtas nepriklausomai nuo stiprintuvo, išankstinio stiprintuvo, belaidžio modulio ir priekinio ekrano grandinių, todėl pagerėja kanalų atskyrimas, sumažėja trukdžių ir išsaugoma muzikinė garso scena bei detalus aiškumas, kurių tikisi "Marantz" entuziastai. Be to, stereofoniniame imtuve įrengti du atskiri kiekvieno kanalo DAC, todėl padidėja dinaminis diapazonas ir pagerėja signalo ir triukšmo santykis, kad būtų aiškesnis garsas iš šaltinių, kurių signalo skiriamoji geba yra labai maža. NR1200 palaiko visus šiuolaikinius muzikos transliavimo plačiąja prasme standartus. Pradedant "Bluetooth" moduliu, "AirPlay2" palaikymu ir "Heos multi-room" sistema, naudotojai gali klausytis muzikos iš visų Lenkijoje prieinamų transliacijos paslaugų ("Spotify", "Tidal", "Dezzer"...) ir internetinio radijo.

   "Marantz NR1200" taip pat galima valdyti balsu! Visa tai - "Apple Siri", "Google Assistant" ir "Amazon Alexa" dėka.

   Neabejotina naujovė yra tai, kad naujajame "Marantz" imtuve taip pat įrengtas "Bluetooth Out" modulis! Dėl to prie jo galima prijungti bet kokias belaides ausines. Vartotojas turi galimybę siųsti garsą tik į ausines arba turi galimybę klausytis garso ir ausinėse, ir garsiakalbiuose (labai naudinga funkcija klausos negalią turintiems žmonėms, norintiems kartu su artimaisiais žiūrėti filmus)! (Galimybė atsiras po programinės įrangos atnaujinimo 2019 m. pabaigoje)

   Norint patogiai prijungti "Blu-ray" grotuvus, televizorių priedėlius ar žaidimų konsoles, NR1200 turi 5 HDMI įvestis, kurių kiekviena palaiko visus naujausius standartus, įskaitant HDCP 2.3, 4K Ultra HD 60 Hz vaizdo įrašą, "Pure Color 4: 4: 4 -sampling", HLG, didelio dinaminio diapazono (HDR10), 21: 9 vaizdo įrašą, 3D ir BT.2020 perdavimą. Be to, ARC (Audio Return Channel) palaiko garso perdavimą iš televizoriaus vienu HDMI kabeliu, taip supaprastindamas bendrą sąranką. HDMI įėjimai automatiškai keičia savo pavadinimus pagal šaltinio pateiktą informaciją. Be to, NR1200 automatiškai sumaišo visus erdvinius formatus, kad nepriekaištingai atkurtų bet kokio filmo garsą.

   PAGRINDINĖS FUNKCIJOS:

   • "HiFi" dizainas ploname korpuse: dviejų kanalų diskretusis galios stiprintuvas su atskira L/R galios stiprintuvo grandine ir 75 W galios transformatoriumi kiekvienam kanalui.
   • neribota muzikos transliacija: "AirPlay 2", "Bluetooth", internetinis radijas, "Spotify Free" ir "Premium", "Amazon Music", tinklo garso transliacija
   • integruota HEOS: belaidis garsas keliuose kambariuose, valdymas balsu, skaitmeninės muzikos srautinė transliacija, patogus valdymas iš programėlės
   • "Hi-Res Audio" palaikymas: dekoduoja didelės skiriamosios gebos ALAC, FLAC ir WAV be nuostolių garso failus iki 24 bitų / 192 kHz, taip pat 2,8 MHz ir 5,6 MHz DSD takelius. Klausykitės muzikos per priekinio skydelio USB jungtį arba per tinklo šaltinius.
   • Vinilas nepriekaištingos kokybės garsu: integruota aukštos kokybės "phono" įvestis
   • universali HDMI jungtis: 5 HDMI įvestys su visišku HDCP 2.3 palaikymu ir viena HDMI išvestis su ARC
   • Automatinis mažo delsos dažnio (ALLM) režimas: suteikia "Xbox One" naudotojams jautresnę ir labiau įtraukiančią žaidimų patirtį, kai derinama su pasirinktais televizorių modeliais, kurie taip pat palaiko ALLM.
   • HDMI CEC funkcija: lengvai valdykite NR1200 naudodami išmaniojo televizoriaus nuotolinio valdymo pultą, naudodami su išmaniaisiais televizoriais susietą HDMI CEC funkciją.
   • Lengva sąranka ir naudojimas: Pridėtas sąrankos pagalbininkas siūlo aiškią, grafinę ekrano sąsają, o greitasis pradžios vadovas užtikrina optimalią sąranką.
   • išmanūs pasirinkimo mygtukai: Keturi išmaniojo pasirinkimo mygtukai ant pridėto nuotolinio valdymo pulto išsaugo pageidaujamus nustatymus.
   • "Bluetooth" ausinių išvestis: klausykitės muzikos ar TV programų naudodami belaides ausines vienu metu su garsiakalbiais arba atskirai.
   • Dvi žemų dažnių garsiakalbio išvestys
   • galimos spalvos - juoda ir aukščiausios kokybės sidabrinė

   MARANTZ
   NR1200N1B
   49 Prekės
   2023-03-24

   Duomenų lapas

   Garantija
   24 mėnesių
   Pratęsta garantija
   36 mėnesių
   WiFi
   Taip
   Bluetooth
   Taip
   AirPlay
   Taip
   AirPlay 2
   Taip
   HDMI (įvestis)
   5
   HDMI (išvestis)
   1
   Optinis įvestis
   1-2
   Koaksialinė įvestis
   1-2
   PHONO įvestis
   Taip
   Kanalų skaičius
   2.1
   DAB/FM palaikymas
   Taip
   Interneto radijas
   Taip
   Multiroom sistema
   Taip
   USB lizdas
   Taip
   Palaikoma vaizdo raiška
   4K
   Analoginė įvestis
   3
   Išvesties galia (RMS 8Ω)
   75 W

   Konkrečios nuorodos

   ean13
   4951035069899
   Nauja
   Skaityti daugiau

   Tau taip pat gali patikti

   Pirkėjai, įsigiję šią prekį, taip pat pirko: