Denon AVR-X1700H su DAB - 7.2 kanalų AV imtuvas - stiprintuvas
   Denon AVR-X1700H su DAB - 7.2 kanalų AV imtuvas - stiprintuvas
   Denon AVR-X1700H su DAB - 7.2 kanalų AV imtuvas - stiprintuvas
   Denon AVR-X1700H su DAB - 7.2 kanalų AV imtuvas - stiprintuvas
   Denon AVR-X1700H su DAB - 7.2 kanalų AV imtuvas - stiprintuvas

   Denon AVR-X1700H su DAB - 7.2 kanalų AV imtuvas - stiprintuvas

   649,00 €
   699,00 €
   su PVM
   Sutaupykite 50,00 €

   Mažiausia kaina per 30 dienų iki dabar vykstančios akcijos: 699,00 €

   Rodyti istorinę produkto kainą

   Mažiausia kaina per pastarąsias 30 dienų

   Kiekis

   Prieinamas

   Suteikdamas net 145W galią vienam kanalui, Denon AVR-X1700H 7.2 kanalų konfigūraciją bei 8K raiškos vaizdą palaikantis namų kino stiprintuvas taip pat yra pritaikytas ir naujausiems 3D garso formatams, tokiems kaip Dolby Atmos®, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS:X® bei DTS Virtual:X™. 

   • Iki 5 metų garantijaIki 5 metų garantija
   • Nemokamas pristatymas nuo 100€Nemokamas pristatymas nuo 100€
   • 45 dienų grąžinimo garantija45 dienų grąžinimo garantija

   AV-sriprintuvas 7.2 8K AVR-X1700H su DAB

   7.2 kanalų namų kino stiprintuvas, palaikantis 3D audio, valdymą balsu bei integruotą HEOS technologiją

   Natūralių spalvų atvaizdavimas su HDR10+

   Natūralių spalvų atvaizdavimas su HDR10+ suteikia galimybę šiam stiprintuvui palaikyti didelio dinaminio diapazono vaizdo formatus, HDR10, Dolby Vision bei HGL. Tuo tarpu Dolby Vision paverčia vaizdo žiūrėjimo patirtį į dar labiau nepamirštamą dėl ryškumo, kontrasto, bei, žinoma, spalvų. HGL taip pat siūlo HDR technologiją, kuri padeda vaizdui tapti dar aiškesniu. AVR-X1700H taip pat palaiko ir HDR10+, kuris perduoda dinamišką vaizdą tiesiai į televizorių.

   Pilnas 3D garso palaikymas

   Pilnas 3D garso palaikymas 3D garso formatais su Dolby Atmos®, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS:X®, and DTS Virtual:X™. Susikurkite 5.1.2 Dolby Atmos erdvinio garso sistemą, naudodami Dolby Atmos aukščio kolonėles ar specialias lubines kolonėles. Jos tikrai suteiks nepamirštamą patirtį tiek žiūrint filmus, tiek ir žaidžiant kompiuterinius žaidimus. Dolby Atmos Height Virtualization Technology bei DTS Virtual:X suteikia įtraukiančio garso pojūčius be aukščio kanalų, sukurdamas aukščio garso efektus 7.1, 5.1 ar 2.1 kolonėlių konfigūracijose.

   Pažangi 8K HDMI vaizdo sekcija, padedanti palaikyti net kelis HDR vaizdo formatus

   Siekdamas užtikrinti pačią geriausią vaizdo kokybę, gamintojas į AVR-X1700HDAB įdiegė ir pažangią HDMI sekciją (6 įvestys/1 išvestis. Trys įvestys palaiko 8K raiškos vaizdo kokybę, palaikančią net 60Hz bei 4K/120Hz. Visos HDMI įvestys taip pat palaiko ir 4:4:4 Pure Color Sub Sampling technologiją.

   Integruota HEOS bevielės namų garso sistemos technologija

   Mėgaukitės savo mėgstamiausia muzika bet kuriame namų kambaryje su HEOS. Galimybė klausytis tos pačios dainos kiekvienoje zonoje ar klausytis kiekvienoje zonoje skirtingų dainų. HEOS technologija taip pat veikia su Amazon Alexa, Google Assistant bei Apple Siri valdymo balsu platformomis. Tai leidžia visą garso sistemą taip pat valdyti ir balsu. Prijunkite prie šios sistemos Denon Home kolonėles ir įgarsinkite visus savo namus. HEOS taip pat palaiko mokamą bei nemokamą Spotify, Amazon HD, TuneIn, SoundCloud, TIDAL ir dar daugiau. (Ne visos transliavimo platformos yra pasiekiamos visuose regionuose.)

   SUDERINAMUMAS SU AMAZON ALEXA

   Valdykite AVR-X1700HDAB be rankų su Amazon Alexa bei savo balsu. Valdykite garso lygį, perjunkite norimą kūrinį, keiskite norimus šaltinius ir dar daugiau. Atsisiųskite HEOS Home Entertainment Skill programėlę, kuri leis aktyvuoti Amazon Alexa valdymą balsu.

   SUDERINAMUMAS SU GOOGLE ASSISTANT

   Paleiskite muziką HEOS programoje, tada paprašykite "Google" asistento valdyti garso lygį, perjunkite norimą kūrinį, keiskite norimus šaltinius ir dar daugiau.

   AIRPLAY 2 + APPLE SIRI BALSO VALDYMAS

   Naudodami AirPlay 2 belaidžiu būdu transliuokite Apple muziką į AV imtuvą arba kartu su kitais su AirPlay suderinamais garsiakalbiais pripildykite namus muzikos.

   DENON
   AVRX1700HDABBKE2
   76 Prekės

   Duomenų lapas

   Garantija
   24 mėnesių

   Konkrečios nuorodos

   Skaityti daugiau

   Denon AVR-X1700H su DAB - 7.2 kanalų AV imtuvas - stiprintuvas

   649,00 €
   699,00 €
   su PVM
   Sutaupykite 50,00 €