Denon AVR-S760H 7.2 kanalų AV imtuvas - stiprintuvas 8K
   Denon AVR-S760H 7.2 kanalų AV imtuvas - stiprintuvas 8K
   Denon AVR-S760H 7.2 kanalų AV imtuvas - stiprintuvas 8K
   Denon AVR-S760H 7.2 kanalų AV imtuvas - stiprintuvas 8K
   Denon AVR-S760H 7.2 kanalų AV imtuvas - stiprintuvas 8K
   Denon AVR-S760H 7.2 kanalų AV imtuvas - stiprintuvas 8K
   Denon AVR-S760H 7.2 kanalų AV imtuvas - stiprintuvas 8K
   Denon AVR-S760H 7.2 kanalų AV imtuvas - stiprintuvas 8K
   Denon AVR-S760H 7.2 kanalų AV imtuvas - stiprintuvas 8K
   Denon AVR-S760H 7.2 kanalų AV imtuvas - stiprintuvas 8K
   Denon AVR-S760H 7.2 kanalų AV imtuvas - stiprintuvas 8K

   Denon AVR-S760H 7.2 kanalų AV imtuvas - stiprintuvas 8K

   649,00 €
   769,00 €
   su PVM
   Sutaupykite 120,00 €

   Mažiausia kaina per 30 dienų iki dabar vykstančios akcijos: 769,00 €

   Rodyti istorinę produkto kainą

   Mažiausia kaina per pastarąsias 30 dienų

   Kiekis

   Prieinamas

   7.2 kanalų AV imtuvas - stiprintuvas 8K AVR-S760H - namų pramogų centras, pasižymintis puikia garso ir vaizdo kokybe. AVR-S760H siūlo naujausius erdvinio garso formatus 3D, vaizdo formatus 4K i 8K HDMI ir technologijos multi-room streaming  HEOS® Built-in.

   • Iki 5 metų garantijaIki 5 metų garantija
   • Nemokamas pristatymas nuo 100€Nemokamas pristatymas nuo 100€
   • 45 dienų grąžinimo garantija45 dienų grąžinimo garantija

   Namų kino stiprintuvas 7.2 8K

   AVR-S760H

   Suteikdamas net 75 W galią vienam kanalui (8 ohm, 20 Hz-20 kHz, THD: 0.08%, 2 kanl.), Denon AVR-S760H yra pritaikytas ir naujausiems 3D garso formatams, tokiems kaip Dolby Atmos®, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS:X® oraz DTS Virtual:X™. Susikurkite 5.1.2 Dolby Atmos erdvinio garso sistemą, naudodami Dolby Atmos aukščio kolonėles ar specialias lubines kolonėles. Jos tikrai suteiks nepamirštamą patirtį tiek žiūrint filmus, tiek ir žaidžiant kompiuterinius žaidimus. Dolby Atmos Height Virtualization Technology bei DTS Virtual:X suteikia įtraukiančio garso pojūčius be aukščio kanalų, sukurdamas aukščio garso efektus 7.1, 5.1 ar 2.1 kolonėlių konfigūracijose.

   AVR-S760H siūlo naujausias ir pažangiausias HDMI specifikacijas, palaiko 8K/60Hz ir 4K/120Hz vaizdo raišką trijuose HDMI įėjimuose iki 40 Gb/s, "Dolby Vision™", HDR10, HDR10+, Dynamic HDR ir HLG, taip pat mastelio keitimą iki 8K ir HDCP 2.3 suderinamumą visuose HDMI įėjimuose (6 įėjimai / 1 išėjimas). AVR-S760H taip pat turi integruotą "HEOS® Built-in" kelių kambarių platformą belaidžiam muzikos srautiniam siuntimui, todėl vartotojai gali mėgautis mėgstamu turiniu visuose namuose. AVR-S760H yra grynas AV stiprintuvas su įmontuoto FM imtuvo.

   Išplėstinė sekcija 8K HDMI z eARC

   Norėdami užtikrinti geriausią įmanomą vaizdo kokybę, AVR-S760H turi pažangų HDMI skyrių, įskaitant tris 8K HDMI įėjimus, palaikančius 8K/60Hz ir 4K/120Hz signalų perdavimą iki 40 Gb/s sparta. AVR galima lengvai prijungti pre "eARC" (Enhanced Audio Return Channel), kad per vieną HDMI kabelį iš televizoriaus į imtuvą būtų perduodamas koduotas garsas. Visos HDMI įvestys (6 įvestys / 1 išvestis) palaiko 4:4:4 Pure Color submėginių atranką, HDR10, HDR10+, Dolby Vision, Hybrid Log-Gamma (HLG), Dynamic HDR ir BT.2020, kad vaizdas būtų išskirtinės kokybės. Vartotojai taip pat gali mėgautis visų įėjimų mastelio keitimu iki 8K ir naujausio apsaugos nuo kopijavimo standarto HDCP 2.3 palaikymu, kad turinys būtų atkuriamas be trikdžių. Žaidėjai gali naudotis įvairiomis technologijomis, padedančiomis žaisti sklandžiau ir greičiau, įskaitant 4K/120 Hz skiriamąją gebą ir kintamo atnaujinimo dažnio (VRR), greito kadrų perkėlimo (QFT) ir automatinio mažo delsos režimo (ALLM) režimus.

   AUDYSSEY PATALPŲ AKUSTIKOS KOREKCIJA

   AVR-S760H turi Audyssey MultEQ XT kambario akustikos matavimo sistemą. Naudojant pridedamą mikrofoną tiksliai analizuojamas kiekvienos kolonėlės išėjimo signalas, kad būtų optimizuotas kiekvienas kanalas. Be to, papildoma "Audyssey MultEQ Editor" programa (ją galima įsigyti) leidžia pažengusiems naudotojams patekti "po gaubtu" ir toliau reguliuoti bei pritaikyti garso aplinką..

   INTEGRUOTAS BLUETOOTH IR WI-FI RYŠYS

   Bluetooth, Wi-Fi ir AirPlay 2 transliacijos ryšiui užtikrinti Denon AVR-S760H turi pažangią siųstuvų sistemą su dviem antenomis, kad transliacija būtų patikima net ir perpildytose miesto aplinkose. Mėgaukitės belaidžiu mėgstamo garso turinio klausymusi iš išmaniųjų įrenginių. Naudodami HEOS Built-in technologiją galite groti tą pačią dainą kiekviename kambaryje arba pasirinkti skirtingą dainą kiekviename prijungtame kambaryje - pasirinkite patys. HEOS veikia su "Amazon Alexa" ir "Google Assistant", kad valdymas balsu būtų sklandus. "HEOS" palaiko nemokamas ir aukščiausios kokybės "Spotify", "Amazon Music HD", "TuneIn", "iHeart Radio", "Sound Cloud", "Tidal" ir kt.

   KONTROLIUOJATE SITUACIJĄ

   Geresnis valdymas kišenėje. Nemokama Denon AVR Remote programėlė, skirta "iOS" ir "Android" sistemoms, dar labiau palengvina AVR-S760H naudojimą - reguliuokite garsumą, įjunkite arba išjunkite įrenginį, nutildykite muziką, pasirinkite šaltinį arba perjunkite į "HEOS" programėlę, kad galėtumėte belaidžiu būdu transliuoti muziką. Atsisiųskite "Denon AVR Remote" programėlę ir "HEOS" programėlę į savo išmanųjį telefoną dar šiandien. Galima naudoti ir "iOS", ir "Android". Muziką valdykite naudodami "Amazon Alexa", "Siri" arba "Google Assistant".

   TV GARSAS VISOSE ZONOSE

   Garso atkūrimas iš televizoriaus į visas zonas. Palaikomos analoginės ir skaitmeninės garso jungtys.

   QIUCK PASIRINKIMO MYGTUKAI, SKIRTI GREITAM GARSO NUSTATYMŲ KEITIMUI

   Denon AVR-S760H priekiniame skydelyje yra keturi greito pasirinkimo mygtukai, kuriuose išsaugomi pageidaujami kiekvieno šaltinio garso nustatymai. Perjunkite televizoriaus, "Blu-ray", medijos grotuvų ir kitus įrenginius, o AVR-S760H pritaikys ekvalaizerio nustatymus pagal jūsų pageidavimus kiekvienam medijos šaltiniui. Norėdami greičiau valdyti, naudokite priekinio skydelio mygtukus arba AV imtuvo nuotolinio valdymo pulte pasirinkite greitąsias parinktis. Dabar, paspaudus greitojo pasirinkimo mygtuką, visose zonose įjungiamas stereofoninis režimas.

   "Hi-Res" ir kelių kambarių muzikos srautinė transliacija

   AVR-S760H suderinamas su "Apple® AirPlay 2", kad "iPhone" naudotojai galėtų jį naudoti, o priekiniame skydelyje esantis USB prievadas leidžia patogiai atkurti didelės raiškos garso formatus (WAV, FLAC, ALAC ir DSD 2,8 / 5,6 MHz) iš įvairių šaltinių. Belaidis ryšys su populiariomis muzikos paslaugomis, tokiomis kaip "Spotify®", "Pandora®", "Tidal" ir kt., taip pat yra lengvai prieinamas per "Bluetooth" arba "HEOS Built-in" platformą. Naudojant "HEOS" platformą AV imtuvai gali belaidžiu ryšiu transliuoti muziką į "HEOS" ekosistemą atitinkančius gaminius, pavyzdžiui, "Denon Home 150/250/350" belaidžius garsiakalbius, esančius bet kurioje namų vietoje. Klausytojai gali groti tą pačią dainą visuose namuose arba pasirinkti skirtingas dainas kiekvienam kambariui tiesiai iš "HEOS" programėlės.

   Audiophile kokybė ir našumas

   Denon AVR-S760H užtikrina geriausią garso atkūrimo kokybę, įskaitant didelės raiškos muzikos srautinį perdavimą, palaikantį FLAC, ALAC ir WAV failus, taip pat DSD 2,8/5,6 MHz. Naujausiuose imtuvuose yra fonoskopinė įvestis, kad vinilinių plokštelių entuziastai galėtų mėgautis savo kolekcija. Turėdami du žemųjų dažnių garsiakalbių išėjimus, klausytojai gali lengvai prijungti 2 žemųjų dažnių garsiakalbius, kad klausydamiesi filmų ar muzikos galėtų optimaliai skleisti žemus dažnius.

   SUDERINAMUMAS SU AMAZON ALEXA

   AVR-S760H imtuvą valdykite balso komandomis naudodami "Amazon Alexa". Reguliuokite garsumą, pereikite prie kitos dainos, perjunkite skirtingų medijos grotuvų įvestis ir dar daugiau - tiesiog paklauskite. Atsisiųskite "HEOS Home Entertainment Skill", kad įjungtumėte "Amazon Alexa" balso komandas savo AVR-S760, HEOS įrenginiams ir kitiems pasirinktiems "Denon" gaminiams. Reikalinga "Alexa" programa ir "Amazon Echo", "Dot" arba lygiavertis prietaisas.

   SUDERINAMUMAS SU "GOOGLE" ASISTENTU

   Paleiskite muziką HEOS programoje ir paprašykite "Google Assistant" valdyti garsumą, groti, pristabdyti, praleisti kūrinius ir dar daugiau.

   AIRPLAY 2 + APPLE SIRI

   Naudodami "AirPlay 2" belaidžiu ryšiu transliuokite "Apple" muziką į savo AV imtuvą arba sukurkite grupę su kitais su "AirPlay" suderinamais garsiakalbiais, kad muzika užlietų visą namą. Siųskite mėgstamų muzikos paslaugų, tokių kaip "Apple Music" ir "Spotify", garso įrašus arba žiūrėkite vaizdo įrašus iš tokių paslaugų kaip "YouTube" ir "Netflix" iš bet kurio "iPhone", "iPad", "Mac" ar "Apple TV" ir klausykitės garso, puikiai sinchronizuoto su "AirPlay 2" šaltiniais garsiakalbiuose. "AirPlay 2" taip pat palaiko kelių kambarių garsą - vienu metu belaidžiu ryšiu transliuokite turinį į kelis su "AirPlay 2" suderinamus įrenginius, o sklandų atkūrimą užtikrina patobulinta garso buferizacija. "AirPlay 2" suteikia galimybę valdyti ir grupuoti suderinamus garso įrenginius "Apple Music" arba "Home". Naudokitės "AirPlay 2" per programą arba balso komandomis per "Siri".

   DENON
   AVRS760HBKE2
   92 Prekės

   Duomenų lapas

   Garantija
   24 mėnesių

   Konkrečios nuorodos

   Skaityti daugiau