Marantz CINEMA 50 A/V imtuvas-stiprintuvas su Alexa, AirPlay ir HEOS
   Marantz CINEMA 50 A/V imtuvas-stiprintuvas su Alexa, AirPlay ir HEOS
   Marantz CINEMA 50 A/V imtuvas-stiprintuvas su Alexa, AirPlay ir HEOS

   Marantz CINEMA 50 A/V imtuvas-stiprintuvas su Alexa, AirPlay ir HEOS

   1 799,00 €
   1 999,00 €
   su PVM
   Sutaupykite 200,00 €

   Mažiausia kaina per 30 dienų iki dabar vykstančios akcijos: 1 999,00 € −200,00 €

   Mažiausia kaina per pastarąsias 30 dienų

   Spalva :
   Kiekis

   Prekė su papildomais pasirinkimais

   08.12.2023

   Užsisakykite dabar ir gaukite prioritetinį pristatymą. Susisieksime su Jumis ir pristatysime gaminį, kai jis bus prieinamas.

   "CINEMA 50" AV stiprintuvas idealiai tinka tiek specialiai kino teatrui skirtai erdvei, tiek daugiafunkciniam gyvenamajam kambariui. Jame yra legendinis "Marantz" 9 x 110 W integruotas stiprintuvas, šešios 8K UHD įvestys, "HEOS Built-In®" transliacijos platforma, "Audyssey MultEQ XT32" kambario korekcija, "Dolby Atmos" ir DTS:X, "Auro-3D" ir daugybė įėjimų ir išėjimų, įskaitant visų kanalų ir keturių nepriklausomų žemųjų dažnių garsiakalbių priešstiprintuvų išėjimus.

   • Iki 5 metų garantijaIki 5 metų garantija
   • Nemokamas pristatymas nuo 100€Nemokamas pristatymas nuo 100€
   • 45 dienų grąžinimo garantija45 dienų grąžinimo garantija

   Tobulumas

   "Marantz" CINEMA serijos imtuvai ir stiprintuvai, sukurti remiantis turtingu dešimtmečių paveldu, pasižymintys nesenstančiu stiliumi ir pasižymintys geriausiomis eksploatacinėmis savybėmis, yra reikliausių pasaulyje namų kino sistemų pagrindas.

   NAŠUMAS

   Marantz Sound Master kruopščiai suderino CINEMA 50 AV stiprintuvą, kad jis veiktų neįtikėtinai gerai, naudodamas patentuotą HDAM stiprinimo grandinę ir sukurtų muzikaliausią garsą jūsų namuose.

   STILIUS

   Tobulumą galima išgirsti ir pamatyti. CINEMA 50 - tai architektūrinis dizainas, kurį galima eksponuoti arba palikti diskretišką bet kokioje prabangioje aplinkoje.

   PERSONALIZAVIMAS

   Kruopščiai parinktos jungčių parinktys, lanksčios garsiakalbių konfigūracijos ir tikslaus derinimo galimybės leidžia susikurti savo CINEMA 50.

   PAPRASTAS VALDYMAS

   Nuotolinio valdymo pultas, lengvai pasiekiami priekinio skydelio valdikliai ir intuityvus sąrankos vedlys palengvina naudojimą.

   SUDERINAMUMAS

   Šešios HDMI įvestys, skaitmeninės, analoginės ir fonograminės įvestys, taip pat garsiakalbių ir stiprintuvo išvestys užtikrina galimybę prijungti beveik bet kurį kitą komponentą.

   IŠPLĖSTINUMAS

   Dėl plačių įvesties ir išvesties parinkčių bei galingos programinės įrangos ekosistemos CINEMA 50 lengva atnaujinti, kai jūsų namų kino sistema tobulėja.

   Pagrindinės savybės

   NEPRILYGSTAMAS NAŠUMAS

   Įtraukianti erdvė, šiltas ir sodrus garsas bei tikroviška dinamika yra legendiniai Marantz garso bruožai.

   TECHNOLOGIJŲ LYDERIS

   CINEMA 50 turi naujausius įtraukiančius garso formatus, 8K vaizdo įrašus, patalpos optimizavimo parinktis, garso srautinį perdavimą ir kitas technologijas, kurios palengvina naudojimą ir pagerina pramogų patirtį.

   ELEGANTIŠKAS DIZAINAS

   Šiuolaikiškai išreiškiantis nesenstančio dizaino principus, CINEMA 50 pasižymi kultiniu Marantz iliuminatoriumi, simetrišku dizainu ir elegantiškai paslėptais priekinio skydelio valdikliais.

   MARANTZ
   CINEMA50N1SG
   2023-12-08

   Duomenų lapas

   Garantija
   24 mėnesių
   Pratęsta garantija
   36 mėnesių

   Konkrečios nuorodos

   ean13
   0747192138684
   Skaityti daugiau

   10 kitų tos pačios kategorijos produktai: