Naršydami mūsų svetainėje sutinkate, jog naudojame slapuku. Savo naršyklėje galite apibrėžti slapukų laikymo ar prieigos sąlygas. Skaityk daugiau

   Bevielės bluetooth ausinės iO 6

   DALI

   399,00 €
   Su mokesčiais
   Spalva
   Kiekis

   Prieinamas

   Bevielės bluetooth ausinės Dali iO 6

    

   Iki 5 metų garantija

    

   Nemokamas pristatymas nuo 100 € krepšelio vertės

    

   45 dienų grąžinimo garantija

   Dali iO6 bevielės ausinės suteikia ne tik aukščiausios kokybės garsą, tačiau ir neįprastą patogumą. Aktyvi triukšmo slopinimo funckija, patogūs valdymo mygtukai, minkštos ausinių pagalvėlės, ypatingai ilgai veikianti baterija bei tvirta ausinių konstrukcija. Būtent šios savybės ir garantuoja puikią ausinių kokybę.

   Išskirtinis patogumas

   Neįtikėtiną patogumą „Dali iO6“ ausinėms suteikia „Memory Foam“ medžiagos pagalvėlės, kurios užtikrins, jog ausinės niekada nenuspaus bei tiksliai prisitaikys prie galvos formos, švelniai apgaubdamos ausis iš visų pusių. Pagalvėlės taip pat yra padengtos dirbtine oda, kuri užtikrins ilgaamžiškumą. Ausinėse integruoti valdymo mygtukai leis valdyti garso lygį, perjungti kūrinį, įjungti aktyvią triukšmo slopinimo funkciją bei atsiliepti į skambučius.

   Natūralus skambėjimas bei aktyvi triukšmo slopinimo funkcija

   Kokybišką bei natūralų „Dali iO6“ ausinių skambėjimą užtikrins popieriniai garsiakalbiai. Prekės ženklas „Dali“ jau nuo seno siekia išgauti kuo natūralesnį skambėjimą, todėl popieriaus pagrindu pagamintus garsiakalbius montuoja ne tik į šias ausines, tačiau ir į visas savo gaminamas kolonėles. Šios ausinės taip pat turi ir aktyvią triukšmo slopinimo funkciją, kuri Jums leis pabėgti nuo išorinio pasaulio triukšmo.

   Tvirta ausinių konstrukcija bei ilgai veikianti ausinių baterija

   Ausinių gamyboje yra naudojamos tik tvirtos bei ilgaamžės medžiagos, kurios užtikrina ilgai trunkantį patvarumą. „Dali iO6“ pasižymi puikiai optimizuotu energijos suvartojimu, kuris užtikrins net iki 60 val. muzikos klausymo be įjungtos triukšmo slopinimo funkcijos. Žinoma, įjungus aktyvią triukšmo slopinimo funkciją baterijos veikimo trukmė sutrumpėja, tačiau skaičiai išlieka įspūdingi – 30 val.

   Aukštos kokybės signalo perdavimas

   „Dali iO6“ bevielės ausinės turi integruotą „Bluetooh 5.0 aptx HD“ technologiją, o tai užtikrina, kad perduodamas garso signalasne tik nepraras savo kokybės, tačiau ir suteiks galimybę klausytis muzikos aukštesniai garso formatais.


   Bevielės ausinės
   Dažnių atkūrimo diapazonas: 10 – 20000 Hz
   Baterijos veikimo laikas: iki 30 val.
   Integruota aktyvi triukšmo slopinimo funkcija ANC
   Baterijos veikimo laikas: 2 val.
   Komplektacijoje esantys priedai: USB-C laidas, 3.5 mm stereo laidas, skrydžių adapteris, keliavimo dėkliukas
   Bluetooth ryšys: Bluetooth 5.0; AAC, aptX, aptX HD
   Funkcijos: Įjungimas / Išjungimas, Poravimo režimas, Garso lygio valdymas, Groti / Pauzė / Praleisti, Atsiliepti į skambučius / Triukšmo slopinimo režimas
   Baterijos įkrovimo laikas: 2 val.
   Įvesties varža 3.5mm jungties: 25 Ω
   Garsiakalbių skersmuo: 50mm

    

   DALI
   IO-6 WHITE CARMEL
   5703120110486
   5 Prekės


   0 kg

   Duomenų lapas

   Garantija
   24 mėnesių
   Bluetooth
   Taip
   Ausinių tipas
   Ant ausų dedamos
   Ryšio tipas
   Belaidis
   Mikrofonas
   Taip
   Aktyvus triukšmo mažinimas (ANC)
   Taip

   Nauja prekė
   Skaityti daugiau

   10 kitų tos pačios kategorijos produktai:

   c