Naršydami mūsų svetainėje sutinkate, jog naudojame slapuku. Savo naršyklėje galite apibrėžti slapukų laikymo ar prieigos sąlygas. Skaityk daugiau

      Bevielė Bluetooth ir WiFi kolonėlė Sonos ROAM

      SONOS

      199,00 €
      174,00 €Sutaupykite 25,00 €
      Su mokesčiais
      Spalva
      Kiekis

      Prieinamas

      Galinga nešiojama kolonėlė Sonos Roam leis muzikos klausytis ilgą laiką net 10 valandų ir suteiks Jums bevielės sistemos galimybes. WiFi, Bluetooth, AirPlay2, Multiroom sistema.

       

      Iki 5 metų garantija

       

      Nemokamas pristatymas nuo 100 € krepšelio vertės

       

      45 dienų grąžinimo garantija

      Nešiojama Kolonėlė Sonos Roam

      Galinga nešiojama kolonėlė leis muzikos klausytis ilgą laiką ir suteiks Jums bevielės sistemos galimybes. Tai Jūsų palydovas ir namuose ir kelionėse. Roam suteikia net 10 valandų nepertraukiamą muzikos klausymosi galimybę, todėl ja galėsite mėgautis visur ir visuomet, nesvarbu kur bebūtumėte. Kolonėlė nenaudojama persijungia į miego režimą, o paspaudūs bet kurį mygtuką, vėl grįžta į muzikos transliavimo režimą.


      Sonos Roam bevieliu būdu jungiasi su visais Sonos prekinio ženklo gaminiais, todėl įsigiję daugiau Sonos bevielių kolonėlių galėsite lengvai įgarsinti visus namus transliuodami tą pačią arba skirtingas dainas į visus Sonos įrenginius vienu metu. Į šią Sonos bevielę sistemą galite prijungti net iki 16 kolonėlių!


      AirPlay 2

      Valdymo balsu galimybė Jums leis transliuoti muziką, tikrinti naujienas, užduoti ir gauti atsakymus į pateiktus klausimus ir daugiau.


      Naudokite AirPlay 2, jei norite tiesiogiai iš iPhone, iPad ar Mac transliuoti garsą į Sonos sistemą, tada paprašykite Siri padidinti garsą arba praleisti dainą.


      Naudokite programėlę SONOS naršymui ir paieškai

      Sonos programa visose paslaugose, išsaugokite mėgstamiausius įrašus, nustatykite žadintuvus ir atraskite naujos muzikos Sonos Radio.


      SONOS
      ROAM WHITE
      8717755777829
      131 Prekės

      62 mm
      168 mm
      60 mm

      Duomenų lapas

      Garantija
      24 mėnesių
      WiFi
      Taip
      Bluetooth
      Taip
      AirPlay 2
      Taip
      Multiroom sistema
      Taip
      Mikrofonas
      Taip

      Skaityti daugiau

      Tau taip pat gali patikti

      Pirkėjai, įsigiję šią prekį, taip pat pirko:

      10 kitų tos pačios kategorijos produktai:

      c