Naršydami mūsų svetainėje sutinkate, jog naudojame slapuku. Savo naršyklėje galite apibrėžti slapukų laikymo ar prieigos sąlygas. Skaityk daugiau

   Loewe Bevielė kolonėlė klang mr3

   LOEWE

   549,00 €
   Su mokesčiais

   Rodyti istorinę produkto kainą

   Kiekis

   Paskutinė prekė

   Loewe bevielė kolonėlė klang mr3. Naudodama naująją "klang mr" kelių kambarių platformą, "Loewe" sukūrė daug žadančią lanksčią garso sistemą, užtikrinančią namų kino pojūtį ir svaiginantį garsą. 

    

   Iki 5 metų garantija

    

   Nemokamas pristatymas nuo 100 € krepšelio vertės

    

   45 dienų grąžinimo garantija

   Soundbar garso sistema

   Naudodama naująją "klang mr" kelių kambarių platformą, "Loewe" sukūrė daug žadančią lanksčią garso sistemą, užtikrinančią namų kino pojūtį ir svaiginantį garsą.  Puikiai derinama su "Loewe klang bar5 mr" ir žemų dažnių garsiakalbiu "sub5", kad būtų sukurta 5.1.2 sistema, klang mr suteikia daugiau galimybių. Atrinktos medžiagos papildo puikų dizainą.

   Klang mr šeimos multiroom platforma pagrįsta DTS Play-Fi ir palaiko bei palaiko "Apple" ir "Google Home", todėl galite naudotis įvairiomis srautinio duomenų siuntimo paslaugomis, tokiomis kaip "Spotify", "Amazon Music", "Tidal" ar "Interradio". Dėl belaidės daugiakanalės sistemos galima sujungti daug garsiakalbių į tinklo tinklą ir išdėstyti juos įvairiuose kambariuose. Be išskirtinio "Loewe klang mr Multiroom" sistemos jungiamumo, skambus ir šiltas "Loewe" garsas yra ypač autentiškas. Krištolo skaidrumo aukšti ir žemi dažniai bei paryškinti vidutiniai dažniai užbaigia vaizdą. Aukštos kokybės atrinktos medžiagos pabrėžia elegantišką "Multiroom" garsiakalbių išvaizdą ir unikalų dizainą. Švelni formų kalba ir specialiai "Loewe" sukurta speciali kalba kalba pati už save. Taip pat ir stiklinis valdymo skydelis ant "klang mr" garsiakalbių viršaus yra intuityviai valdomas ir yra tikras dizaino akcentas, "klang mr" garsiakalbiai puikiai dera "klang mr" garsiakalbiai puikiai dera bet kokioje gyvenamojoje aplinkoje. Garsiakalbius klang mr1, klang mr3 ir klang mr5 dėl daugiakanalės sistemos galima lengvai integruoti į esamą garso sistemą arba šviesti kaip pavienius, duetus ar trio, duetus ar trio, duetus ar trio.

   LOEWE
   klang mr3 BASALT GREY
   1 Vienetas

   Duomenų lapas

   Garantija
   24 mėnesių

   Skaityti daugiau

   Tau taip pat gali patikti

   10 kitų tos pačios kategorijos produktai:

   c