Naršydami mūsų svetainėje sutinkate, jog naudojame slapuku. Savo naršyklėje galite apibrėžti slapukų laikymo ar prieigos sąlygas. Skaityk daugiau

   Dali OBERON VOKAL Centrinė garso kolonėlė

   DALI

   449,00 €
   Su mokesčiais

   Rodyti istorinę produkto kainą

   Spalva
   Kiekis

   Prieinamas

    

   Iki 5 metų garantija

    

   Nemokamas pristatymas nuo 100 € krepšelio vertės

    

   45 dienų grąžinimo garantija

   Dali Oberon Vokal“ centrinė kolonėlė yra puikus pasirinkimas tiems, kurie galvoja apie tikrą namų kino sistemą. Nepaslaptis, jog centrinės kolonėlės reikšmė namų kino sistemose yra didžiulė. Šio pobūdžio kolonėlė atkuria visus vokalus, dialogus bei balsus. Šio modelio kolonėlė pasižymi ypač plačia aukštų bei vidurinių dažnių sklaida, kurią suteikia specialaus dizaino aukštadažnis. Aukštų dažnių garsiakalbio membrana yra gaminama iš ypatingai plonos medžiagos, o tai suteikia galimybę garsiakalbiui judėti greičiau bei tiksliau.

   „SMC“ technologija

   „Dali Oberon Vokal“ turi įmontuotus po du 5.25 colių skersmens žemų bei vidurinių dažnių garsiakalbius, kurie yra pagaminti pagal „SMC“ technologiją. Ši technologija padeda išvengti nereikalingų garso iškraipymų. „SMC“ technologija (Minkštas magnetinis junginys) yra puikus sprendimas, padedantis ženkliai sumažinti įvairius garso iškraipymus. Įprastai, garsiakalbių gamyboje yra naudojami paprasti geležies magnetai, o tai dažnai tampa histerezės priežastimi. Šis, puikiai žinomas reiškinys sukelia nenumatytą garsiakalbio pasipriešinimą garsiakalbio ritės atžvilgiu, o tai reiškia nereikalingus garso iškraipymus.

   Garsiakalbių membranos ir fazoinvertoriai

   „Dali Oberon Vokal“ kolonėlės taip pat pasižymi minkšto, švelnaus bei natūralaus garso atkūrimu. Didžiausią įtaką tam daro specialiai parinkta medžiaga – medžio pluoštas, iš kurio ir yra pagaminti šios kolonėlės garsiakalbiai. Aukštų dažnių garsiakalbis yra gaminamas iš itin plonos membranos. Ši savybė leidžia garsiakalbiui judėti tiksliau bei greičiau, todėl garso sklaida tampa daug platesnė. Beje, tai ir yra savybės, kurių centrinei kolonėlei reikia labiausiai. „Dali Oberon Vokal“ kolonėlių preikyje esantis fazoinvertorius yra pritaikytas užtikrinti reikiamą oro srautą iš kolonėlės vidaus į išorę.


   Dažnių atkūrimo diapazonas (±3 dB): 47 - 26 000 Hz
   Jautrumas (2.83V/1m): 89.5 dB
   Nominali kolonėlių varža: 4 Ω
   Maksimalus garso lygis: 109 dB
   Rekomenduojama stiprintuvo galia: 25 - 150 W
   Filtro dažnis: 2 600 Hz
   Filtro principas: 2-juostų
   Aukštų dažnių garsiakalbis: 1x 29mm minkšto kupolo
   Žemų dažnių garsiakalbiai: 2x 5.25-colių
   Korpuso tipas: Fazo invertorinis
   Fazo-invertoriaus suderinimo dažnis: 46 Hz
   Įvestis: viena
   Rekomenduojama pastatymo vieta: Lentyna
   Rekomenduojamas atstumas nuo sienos (cm): 0-50cm

   DALI
   OBERONVOKALWALNUT
   5703120109701
   3 Prekės


   2022-08-22

   441 mm
   161 mm
   295 mm

   7 kg

   Duomenų lapas

   Garantija
   24 mėnesių
   Pratęsta garantija
   60 mėnesių

   Nauja
   Skaityti daugiau

   10 kitų tos pačios kategorijos produktai:

   c