Dali FAZON SAT Erdvinė garso kolonėlė
   Dali FAZON SAT Erdvinė garso kolonėlė
   Dali FAZON SAT Erdvinė garso kolonėlė
   Dali FAZON SAT Erdvinė garso kolonėlė
   Dali FAZON SAT Erdvinė garso kolonėlė
   Dali FAZON SAT Erdvinė garso kolonėlė
   Dali FAZON SAT Erdvinė garso kolonėlė

   Dali FAZON SAT Erdvinė garso kolonėlė

   249,00 €
   329,00 €
   su PVM
   Sutaupykite 80,00 €

   Mažiausia kaina per 30 dienų iki dabar vykstančios akcijos: 329,00 €

   Rodyti istorinę produkto kainą

   Mažiausia kaina per pastarąsias 30 dienų

   Spalva :
   Kiekis

   Paskutinė prekė

   DALI erdvinė kolonėlė FAZON SAT - montuojama ant sienos

   • Iki 5 metų garantijaIki 5 metų garantija
   • Nemokamas pristatymas nuo 100€Nemokamas pristatymas nuo 100€
   • 45 dienų grąžinimo garantija45 dienų grąžinimo garantija

   DALI FAZON SAT

   DALI FAZON SAT - tai elegantiško dizaino kolonėlė, vienodai gerai veikiantis stereo, erdvinio ir namų kino sistemose. Savo dydžiu "FAZON SAT" užtikrina puikią garso kokybę.

   Medienos pluošto membranos

   Mažų nuostolių garsiakalbiai, pagaminti iš lengvų popierinių kūgių su medžio pluošto armatūra. Garsiakalbių technologija pagrįsta MENTOR ir IKON serijomis.

   Išlenktas dizainas

   FAZON serija sukurta pagal lenktų formų filosofiją, kuri pašalina atspindžius ir stovinčiąsias bangas.

   Patikimiausia DALI kolonėlių technologija

   Kiekvienas "FAZON" serijos garsiakalbis, kurio pagrindą sudaro tradicinis itin lengvas minkšto kupolo aukštų dažnių garsiakalbis ir gerai pažįstamas mažų nuostolių medžio pluošto kūginis žemų dažnių garsiakalbis, yra garso atkūrimo meistras.

   Išmanieji terminalai

   Kiekviename FAZON serijos garsiakalbyje yra išmanusis tvirtinimo sprendimas, idealiai pritaikytas garsiakalbio naudotojo scenarijams.

   MONTAVIMO PAVYZDYS

   DALI FAZON

   DALI FAZON - kūrybiškas skandinaviškas dizainas ir ilgametis konkurencinis pranašumas, pagrįstas novatoriškiausiomis technologijomis. DALI FAZON sujungia pažangias garsiakalbių formų ir medžiagų technologijas, sukurtas pripažintoms IKON ir MENTOR serijoms.

   FAZON linija patvirtina, kad mūsų pastangos pasiteisina tiek funkciniu, tiek dizaino požiūriu. Puikus to pavyzdys - sklandžios, organiškos aliuminio korpusų linijos. Išskirtinis stilius ir lenktos formos - tai daugiau nei meninė idėja. Jie taip pat užtikrina didesnį konstrukcijos vientisumą, mažesnį vibracijos lygį ir lygiagrečių paviršių nebuvimą - taip užtikrinami visi pagrindiniai elementai, lemiantys aiškų ir muzikalų šių meistriškų garsiakalbių skleidžiamą garsą.

   IŠSAMI INFORMACIJA

   Naujoviškas dizainas ir garsas - visa tai suderinta naujose DALI FAZON SAT garso kolonėlėse. Sukurti prabangų garsiakalbį gyvenimo būdo segmente yra didelis iššūkis, nes itin kompaktiškas dizainas ir puikus garsas paprastai prieštarauja vienas kitam. Tačiau kompaktiškos ir patrauklios "FAZON SAT" kolonėlės pasižymi didžiule garso scena ir žemais dažniais, kurių nesitikėtumėte iš tokio dydžio kolonėlių, ir įrodo, kad įmanoma sukurti mažas, bet galingas kolonėles, pasižyminčias tikru "Hi-Fi" garsu.

   "FAZON SAT" kolonėlė su 4,5 colio vidutinių dažnių garsiakalbiu, turinčiu medžio pluošto kūgį, ir padidintu 28 mm minkšto kupolo aukštų dažnių garsiakalbiu su galingu neodimio magnetu. Šios tvarkyklės pagrįstos ta pačia technologine platforma, kaip ir tvarkyklės, sukurtos pripažintoms MENTOR ir IKON modelių linijoms. "FAZON SAT" turi sieninį laikiklį su 360º lankstumo funkcija "Twist 'n' Tilt". Kolonėlę galima tiksliai pastatyti horizontaliai ir vertikaliai, pakreipti aukštyn arba žemyn, pasukti į abi puses ir net sumontuoti "aukštyn kojomis".

   Kolonėlės tiekiami su patogiais staliniais stoveliais, kad juos būtų galima lengvai pastatyti ant RTV spintos, lentynos ir pan. Elegantiški lenkti korpusai pagaminti iš blizgaus lakuoto aliuminio, o jų priekinės sienelės - iš kompozitinės medžiagos. Priekinės sienelės paviršius padengtas gumuota danga, kuri suteikia jam lygumo ir subtilios elegancijos. Vairuotojus ir priekinį skydelį dengiančios ir saugančios grotelės turi magnetinius laikiklius, kuriuos galima greitai ir lengvai nuimti, o po to nelieka jokių grotelių tvirtinimo detalių pėdsakų. Paprastumas ir stilius.

   TWEETERIS

   Daugumos kupolinių aukštųjų dažnių garsiakalbių skersmuo yra 25-26 mm. "FAZON SAT" garsiakalbis pagamintas pagal tą pačią aukštų dažnių garsiakalbio technologiją kaip ir kiti DALI garsiakalbiai, o jo ritės skersmuo yra 28 mm. Tai reiškia, kad balso ritės perimetras padidėja 25 % ir pagerėja trumpalaikė ir ilgalaikė galia, palyginti su įprastesniais 1 colio skersmens aukštųjų dažnių garsiakalbiais. Be to, dėl padidėjusio ritės dydžio pavyko sumažinti galios suspaudimą.

   Dėl magneto gale esančio aliuminio radiatoriaus taip pat dar labiau padidinta galia.

   Padidinus aukštų dažnių garsiakalbio kupolo skersmenį buvo gauta papildomų privalumų: Aukštųjų dažnių garsiakalbio plotas yra didesnis nei standartinis, todėl garso slėgio lygis, esant pasirinktai elektros įvesties reikšmei, padidėja. Padidinus kupolo dydį taip pat pavyko sumažinti rezonansinį dažnį, o tai savo ruožtu pagerina integraciją su vidutinių ir žemų dažnių garsiakalbių skleidžiamu garsu ir kupolinių aukštųjų dažnių garsiakalbių atkuriamų giliausių tonų dinamiką.

   Kupolo svoris yra mažesnis nei įprastai, nepaisant to, kad kupolo aukštų dažnių garsiakalbio dydis padidėjo daugiau nei įprastai, nes buvo panaudota plona ir itin lengva medžiaga. Dėl mažos judančių dalių masės kupolas greičiau reaguoja į elektros signalus, perduodamus į balso ritę. Dėl to garsas skamba natūraliau, pagerėja jo raiška ir užfiksuojamos labai subtilios detalės bei mikrodinamika.

   WOOFER

   FAZON SAT garsiakalbis turi 4,5 colio medžio pluošto kupolą, kuris tapo DALI garsiakalbių skiriamuoju bruožu nuo tada, kai buvo pradėtas naudoti aukščiausios klasės EUPHONIA garsiakalbių serijoje.

   Medienos pluoštas popieriniams kupolams suteikia standumo, tačiau nėra linkęs dunksėti, todėl ši technologija pasiteisino kaip pagrindinė, leidžianti atkurti pačias subtiliausias muzikos detales ir dinamiką visiškai be nuostolių. Popieriniai kupolai yra mažo svorio, palyginti su kupolais, pagamintais iš kitų medžiagų.

   DALI tiki mažais mechaniniais nuostoliais pagrįsta projektavimo technologija. Tai reiškia, kad mūsų įmonė buvo viena pirmųjų, kuri labai daug dėmesio skyrė dažninių charakteristikų kontrolei tiksliai subalansuotose konstrukcijose, net ir naudojant labai mažų nuostolių turinčius guminius gaubtus, dėl kurių nerūpestingai suprojektuotose konstrukcijose kildavo nemažai naudojimo problemų.

   Mūsų tikslas - nenaudoti netiesinių metodų mechaniškai valdyti, slopinti ar riboti atskirų komponentų, atsakingų už muzikos atkūrimą, judėjimą. Siekiame, kad stiprintuvo srovė taptų šio judėjimo kontrolės veiksniu.

   • dažnių diapazonas +/- 3dB [Hz]: 86 - 25.000
   • jautrumas (2,83 V/1 m) [dB]: 86,0
   • varža [omai]: 6
   • didžiausias SPL [dB]: 104
   • rekomenduojama stiprintuvo galia [vatai]: 20 - 120
   • dalijamasis dažnis: 1.800
   • aukštų dažnių garsiakalbis: 1x28 mm
   • žemų dažnių garsiakalbis: 1x4 1/2 mm
   • Spintelės tipas: uždara spintelė
   • rekomenduojama vieta: stovas, lentyna, siena, virš ir po televizoriumi
   • Garsiakalbio tipas: priekinis, galinis, erdvinis, centrinis garsiakalbis, stovas, sieninis
   • Pridedami priedai: vadovas, sieninis laikiklis, stalo stovas
   • galima rinktis iš šių spalvų: juoda, baltai 

   DALI
   FAZONSATCHALKWHITE
   1 Vienetas
   2023-10-06

   Duomenų lapas

   Garantija
   24 mėnesių
   Pratęsta garantija
   60 mėnesių

   Konkrečios nuorodos

   ean13
   5703120112992
   Nauja
   Skaityti daugiau

   Dali FAZON SAT Erdvinė garso kolonėlė

   249,00 €
   329,00 €
   su PVM
   Sutaupykite 80,00 €