Dali OBERON 5 grindinė kolonėlė
   Dali OBERON 5 grindinė kolonėlė
   Dali OBERON 5 grindinė kolonėlė
   Dali OBERON 5 grindinė kolonėlė
   Dali OBERON 5 grindinė kolonėlė

   Dali OBERON 5 grindinė kolonėlė

   898,00 €678,00 € Kaina už porą

   449,00 €339,00 € Vieneto kaina

   su PVM
   Sutaupykite 220,00 €

   Mažiausia kaina per 30 dienų iki dabar vykstančios akcijos: 389,00 € −50,00 €

   Mažiausia kaina per pastarąsias 30 dienų

   Spalva :
   Kiekis

   Prieinamas

   "Dali" grindinė kolonėlė "OBERON 5" yra idealus pasirinkimas tiems, kurie vertina puikų meistriškumą, didelį patvarumą ir aukštesnį nei vidutinį našumą. Tai geriausias sprendimas reikliems žmonėms, kurie tikisi gerai subalansuoto garso.

   Turite būti prisijungę, kad galėtumėte derėtis dėl kainos

   100% secure payments

   • Iki 5 metų garantijaIki 5 metų garantija
   • Nemokamas pristatymas nuo 100€Nemokamas pristatymas nuo 100€
   • 14 dienų grąžinimo garantija14 dienų grąžinimo garantija

   "OBERON 5" yra tikra žvaigždė. Tai kompaktiškas ir elegantiškas grindinė kolonėlė su dviem 5 1/4 colio žemų dažnių garsiakalbiais, naudojančiais SMC technologiją, ir itin lengvu 29 mm minkšto kupolo aukštų dažnių garsiakalbiu. Ši kompaktiška grindinė kolonėlė nustebins savo gebėjimu užtikrinti gilius ir galingus žemus dažnius. Kartu su aiškiais ir gerai išreikštais vidutiniais ir lengvais aukštaisiais dažniais ši kolonėlė puikiai susidoros su bet kokiu muzikos ar filmo kūriniu.

   Naudodami "OBERON 5" kolonėles lengvai integruosite į bet kokią patalpą, nes tiek garsiakalbių konstrukcinės medžiagos, tiek "OBERON 7" geometrija buvo parinktos taip, kad būtų pasiekta plati garso sklaida klausymosi zonoje. Tie patys principai buvo taikomi projektuojant krosoverį.

   Dėl to galite mėgautis gerai integruotu garsu, net jei klausotės gerokai nuo ašies nutolusiu kampu. Tai svarbu, nes klausydamiesi muzikos retai kada sėdite tiesiai priešais kolonėlę. Papildomas privalumas yra tai, kad harmoniniai iškraipymai ir dažniniai iškraipymai gerokai sumažėja, nes klausantis ties ašimi jie visada bus stipresni. Tai taip pat yra priežastis, kodėl visos DALI kolonėlės yra suprojektuotos taip, kad nereikalauja, jog kampas būtų nukreiptas tiesiai į klausytoją

   Žemų dažnių garsiakalbis

   "OBERON 5" kolonėlėje yra pora mažų nuostolių 5 1/4 colio žemųjų dažnių garsiakalbių, kurie buvo optimizuoti naudojant naujas medžio pluošto membranas, leidžiančias puikiai atkurti subtilų vidutinių ir žemų dažnių diapazoną - kaip ir bet kuris kitas DALI gaminamas garsiakalbis. Membranos pagamintos iš smulkiagrūdės medienos pluoštu sutvirtintos celiuliozės, kad būtų sukurta standi, lengva ir gerai besilaikanti struktūra, o kartu su mažų nuostolių erdviniu žiedu ir voratinkline pakaba membrana atkuria visas signale esančias garso mikrodetales - nefiltruotai ir labai tiksliai.

   Membraną dengia gumos apvalkalas, kuris buvo pasirinktas dėl savo minkštų ir labai lanksčių savybių. Taip užtikrinamas laisvas diafragmos judėjimas su labai mažu slopinimo poveikiu, o magnetinė pavara gali visiškai kontroliuoti diafragmos judėjimą.

   SMC

   OBERON 5 kolonėlėje naudojant SMC technologiją gerokai sumažinami histerezės ir sūkurinių srovių sukeliami mechaniniai iškraipymai. Dėl šių bendrų magnetinės pavaros sistemos patobulinimų gerokai sumažėja mechaniniai iškraipymai. Dėl to "OBERON 5" kolonėlė gali teikti klausymo malonumą ilgą laiką, pasižymėdama atpalaiduojančiu vidutinių dažnių diapazonu ir stebėtinai dideliu detalių kiekiu savo kainų klasėje.

   Magnetinę pavarą sudaro didelis feritinis magnetas, supantis iš unikalaus geležies ir SMC derinio pagamintą perdidintą pavarą. Naudodami geležies feritą, kuris sudaro perdangos pagrindą, įgyjame pranašumą - neigiamas geležies poveikis sumažinamas iki minimumo, todėl perdangos aplinkoje lieka 10 mm SMC diskas, esantis tiksliai 4 sluoksnių ritės darbo zonos viduryje. Tokia vieta maksimaliai padidina SMC poveikį ritės darbinėje aplinkoje, todėl magnetinis laukas tampa daug stabilesnis.

   Didelė diafragma reiškia, kad aukštų dažnių garsiakalbis sukuria didesnį garso slėgį su mažesne ekskursija, todėl ritės judėjimas yra minimalus.

   Aukštųjų dažnių garsiakalbis

   Naujas itin lengvas 29 mm minkšto kupolo aukštų dažnių garsiakalbis, naudojamas "OBERON 5", buvo pagamintas DALI ir sukurtas specialiai "OBERON" serijai - derinant patikrintas mūsų esamos DALI serijos technologijas su naujomis funkcijomis.

   Ši negabaritinė 29 mm diafragma pagaminta ant itin lengvos pintos membranos ir dar labiau optimizuota, kad dažnių juostos plotis būtų didesnis. Tai užtikrina, kad vidutinių dažnių garsiakalbis ir aukštų dažnių garsiakalbis optimaliai veiktų kartu ir sukurtų subalansuotą, nesuvaržytą ir labai darnų aukštų dažnių garsiakalbį. Lyginant su dauguma rinkoje esančių minkštųjų aukštųjų dažnių garsiakalbių, DALI kupolo medžiaga yra perpus lengvesnė už konkuruojančių konstrukcijų medžiagą (0,060 mg / mm2).

   Siekiant sukurti optimalias darbo sąlygas minkštajam gaubtuvui, priekinė plokštė, supanti aukštų dažnių garsiakalbį, buvo suprojektuota panašios geometrijos kaip ir OPTICON ir RUBICON modelių garsiakalbiuose. Siekiama suderinti išplėstinę dažnių charakteristiką su plačia sklaida ir mažu spalvinimu.

   Kolonėlės korpusas

   "OBERON 5" korpuso konstrukcija yra labai stabili, o korpuso viduje esantys tvirti standumo elementai naudojami kaip sutvirtinimas. Tai padidina korpuso standumą ir praktiškai pašalina rezonansą. OBERON 5 garsiakalbio korpusas pagamintas iš CNC apdirbto didelio tankio MDF - aptrauktas kruopščiai atrinktu aukštos kokybės vinilu.

   Siekiant optimizuoti laiko sinchronizaciją, kolonėlės šonuose, korpuso viršuje ir apačioje buvo įrengtos akustinės slopinimo medžiagos. Taip sukuriamas tiesioginis kontaktas tarp žemų dažnių garsiakalbio ir žemų dažnių prievado. Dėl to žemieji dažniai tampa tikslesni, o vidutinių dažnių diapazonas - stipresnis.

   "OBERON 5" kolonėlės korpuso gale įrengtos žemų dažnių angos, taip optimizuojant integravimą į patalpą ir panaudojant sieną žemų dažnių veikimui pagerinti.

   Dėl elegantiško aliuminio pagrindo OBERON 5 ant grindų pastatomos kolonėlės atrodo lengvesnės.

   Su OBERON serija DALI pristato visiškai naują priekinių grotelių dizainą. Naujosios suapvalintos priekinės grotelės suteikia kolonėlių serijai lengvesnę ir modernesnę išvaizdą. "Mountain Grey" yra standartinės grotelės, tiekiamos su šviesia apdaila (balta ir šviesaus ąžuolo), o "Shadow Black" yra standartinės su tamsia apdaila (juodojo uosio ir tamsaus riešuto). Jei norite, kad garsiakalbis atrodytų visiškai baltas, "Marshmallow White" groteles taip pat galima įsigyti kaip priedą.

   Techninė specifikacija:

   • dažnių diapazonas (±3 dB): 39-26 000 Hz
   • jautrumas (2,83 V/1 m): 88 dB
   • nominali kolonelių varža: 6 Ω
   • maksimalus garso lygis: 108 dB
   • rekomenduojama stiprintuvo galia: 30 - 150 W
   • filtro dažnis: 2 400 Hz
   • filtro tipas: 2-juostų
   • aukštųj dažnių garsiakalbis: 1x 29 mm minkšto kupolo
   • žemų dažnių garsiakalbiai: 2x 5¼"
   • korpuso tipas: Bass Reflex
   • Bass reflex suderinimo dažnis: 43 Hz
   • Įvestys: vienas
   • rekomenduojama pastatymo vieta: grindys
   • rekomenduojamas atstumas nuo sienos: 15 - 80 cm.
   • Dali OBERON 5 garsiakalbiams suteikiama 5 metų garantija !!!

   DALI
   OBERON5BLACK
   16 Prekės
   2024-05-27

   Duomenų lapas

   Garantija
   24 mėnesių
   Pratęsta garantija
   60 mėnesių

   Konkrečios nuorodos

   ean13
   5703120109510
   Nauja
   Skaityti daugiau

   Tau taip pat gali patikti

   Pirkėjai, įsigiję šią prekį, taip pat pirko:

   10 kitų tos pačios kategorijos produktai: