Naršydami mūsų svetainėje sutinkate, jog naudojame slapuku. Savo naršyklėje galite apibrėžti slapukų laikymo ar prieigos sąlygas. Skaityk daugiau

   Grindinė kolonėlė OBERON 5

   DALI

   449,00 €

   Vieneto kaina

   Su mokesčiais
   Spalva
   Kiekis

   Prieinamas

   Mažiausias prekės užsakymo kiekis yra 2.

    

   Iki 5 metų garantija

    

   Nemokamas pristatymas nuo 100 € krepšelio vertės

    

   45 dienų grąžinimo garantija

   Dali OBERON 5“ grindinės kolonėlės yra idealus bei kompaktiškas pasirinkimas tiems, kurie vertina puikų meistriškumą, aukštą patvarumą ir aukštesnius nei vidutiniai efektyvumo parametrus. Tai yra geriausias sprendimas reikliems žmonėms, kurie tikisi gerai subalansuoto garso. Šis kolonėlių modelis gali papildyti namų „Hi-Fi“ tinklą ar namų kino sistemą. „Dali Oberon 5“ kolonėlių modelis yra suprojektuotas taip, kad maksimaliai slopintų vibraciją ir garso trūkumus. Būtent todėl garsas yra sodrus, melodingas ir išraiškingas. Šias kolonėles išbandę žmonės jas giria dėl išskirtinio garso natūralumą bei tikslumo.

   Šios „Dali OBERON 5“ kolonėlės turi ypač tvirtą korpusą. Jis yra neabejotinai atsparus neigiamam išorinių veiksnių poveikiui. Tai yra investicija, kuri atsiperka labiausiai. Taip pat reikia paminėti, kad „OBERON 5“ išsiskiria ir moderniu dizainu, kuris pradžiugins net reikliausius žmones. Tai puikiai atitiks šiuolaikišką interjero dizainą. Kolonėlių prijungimas yra labai paprastas ir greitas.

   Šių kolonėlių garsiakalbių membranos yra pagamintos iš medžio pluošto. Būtent šis gamybinis sprendimas ir lemia tokį natūralų bei minkštą skambėjimą. Kaip ir kiti „Dali“ aukštesnės serijos kolonėlių modeliai, „Dali Oberon 5“ garsiakalbių gamyboje yra taip pat naudojama „SMC“ technologija (Minkštas magnetinis junginys), kuri yra puikus sprendimas, padedantis ženkliai sumažinti įvairius garso iškraipymus. Įprastai, garsiakalbių gamyboje yra naudojami paprasti geležies magnetai, o tai dažnai tampa histerezės priežastimi. Šis, puikiai žinomas reiškinys sukelia nenumatytą garsiakalbio pasipriešinimą garsiakalbio ritės atžvilgiu, o tai reiškia nereikalingus garso iškraipymus. Taigi, beveik 40 metų gyvuojanti kompanija “Dali” galop išrado sprendimą, sukurdami jau minėtą SMC technologiją.


   Dažnių atkūrimo diapazonas (±3 dB): 39 - 26 000 Hz
   Jautrumas (2.83V/1m): 88 dB
   Nominali kolonėlių varža: 6 Ω
   Maksimalus garso lygis: 108 dB
   Rekomenduojama stiprintuvo galia: 30 - 150 W
   Filtro dažnis: 2 400 Hz
   Filtro principas: 2-juostų
   Aukštų dažnių garsiakalbis: 1x 29mm minkšto kupolo
   Žemų dažnių garsiakalbiai: 2x 5.25-colių
   Korpuso tipas: Fazo invertorinis
   Fazo-invertoriaus suderinimo dažnis: 43 Hz
   Įvestis: viena
   Rekomenduojama pastatymo vieta: Grindys
   Rekomenduojamas atstumas nuo sienos (cm): 15-80cm

   DALI
   OBERON5WALNUT
   5703120109640
   32 Prekės

   162 mm
   830 mm
   283 mm

   11 kg

   Duomenų lapas

   Garantija
   24 mėnesių
   Pratęsta garantija
   60 mėnesių

   Nauja prekė
   Skaityti daugiau

   10 kitų tos pačios kategorijos produktai:

   c