Bang & Olufsen Beosound A9 5th GEN Muzikos sistema
   Bang & Olufsen Beosound A9 5th GEN Muzikos sistema
   Bang & Olufsen Beosound A9 5th GEN Muzikos sistema
   Bang & Olufsen Beosound A9 5th GEN Muzikos sistema
   Bang & Olufsen Beosound A9 5th GEN Muzikos sistema
   Bang & Olufsen Beosound A9 5th GEN Muzikos sistema

   Bang & Olufsen Beosound A9 5th GEN Muzikos sistema

   3 599,00 €
   su PVM
   Spalva :
   Kiekis

   Paskutinė prekė

   "Beosound A9" turi visas ankstesnių kartų "Beoplay A9" gerąsias savybes, tik dar labiau jas patobulinome įdiegę "Mozart" modulį ir atnaujinę dizainą, dėl kurio gaminys pakilo į aukštesnį lygį. Išbandykite naujos kartos galingą belaidę kolonėlę su sodriu garsu, autentiškomis medžiagomis ir unikaliu, kultiniu dizainu.

   • Iki 5 metų garantijaIki 5 metų garantija
   • Nemokamas pristatymas nuo 100€Nemokamas pristatymas nuo 100€
   • 45 dienų grąžinimo garantija45 dienų grąžinimo garantija

   BEOSOUND A9 5TH

   Penktosios kartos "Beoplay A9" persikelia į "Beosound" šeimą

   Išbandykite naujos kartos galingą belaidę kolonėlę su sodriu garsu, autentiškomis medžiagomis ir unikaliu, ikoniniu dizainu.

   Perėmėme visus puikius ankstesnių kartų "Beoplay A9" bruožus ir dar labiau juos patobulinome įdiegę "Mozart" modulį ir dizaino atnaujinimus, kurie pakelia gaminį į kitą lygį.

   SUKURTA ATEIČIAI

   "Beosound A9 5th Gen" buvo patobulintas ir dabar turi "Mozart" modulį. Šis atnaujinimas suteikia gaminiams naujų galimybių ir panaudojimo tikslų. Jis įkvepia mūsų gaminiams naujos gyvybės.

   "Mozart" yra "Bang & Olufsen" programinės įrangos platforma, sukurta siekiant užtikrinti, kad mūsų gaminių gyvavimo trukmė neapsiribotų fiziniu dizainu ir meistriškumu. Tai vientisa patirtis, apimanti prabangų "Bang & Olufsen" prisilietimą ir sukurta taip, kad bėgant metams būtų atnaujinama, tobulinama ir plėtojama.

   Naujoji platforma ne tik leidžia greitai ir lengvai konfigūruoti, bet ir yra paruošta būsimiems programinės įrangos atnaujinimams. "Mozart" platforma sukurta pagal modulinius principus. Tai reiškia, kad mūsų gaminius lengva aptarnauti ir taisyti, be to, ateityje galima atnaujinti srautinio perdavimo modulį.

   ILGALAIKIS IR APVALUS

   Siekdami užtikrinti, kad mūsų gaminiai ilgai tarnautų, juos tobulindami, atnaujindami ir taisydami, dirbame atsižvelgdami į ilgaamžiškumo principą. Mes netgi ketiname pratęsti šį ilgaamžiškumą po pradinio naudingo tarnavimo laiko, kad skatintume pakartotinį naudojimą, pakartotinę gamybą ir perdirbimą.

   DIZAINAS IR MEDŽIAGOS

   GRAŽUS EKSTERJERO DIZAINAS - SUDĖTINGA GARSO PATIRTIS

   "Beosound A9 5th Gen" sukurtas kaip baldas, kuris interjerui suteikia skulptūriškumo ir stiliaus. Praėjo laikai, kai reikėjo slėpti didelį stereofoninį įrenginį. Kad ir koks būtų jūsų interjero stilius, "Beosound A9" puikiai įsilies arba įtikinamai išsiskirs - viskas priklauso nuo jūsų. Kad ir kur ją pastatytumėte, ji atrodys gražiai ir elegantiškai.

   Jei norite pakeisti dekorą, galite susikurti savo įvaizdį pasirinkę tekstilinius užvalkalus ir medines kojas. Išskirtinis pritaikymo universalumas reiškia, kad garsiakalbiu galėsite mėgautis bet kurioje namų vietoje. Ją galite pastatyti ten, kur geriausiai tinka jūsų interjerui - laisvai pastatytą ant grindų, kampe ar pakabintą ant sienos. Beosound A9 visada užtikrina rafinuotą garso patirtį.

   B&O
   BEOSOUNDA9ALU GEN5
   2 Prekės

   Duomenų lapas

   Garantija
   24 mėnesių

   Konkrečios nuorodos

   ean13
   5705260099324
   Skaityti daugiau