Netatmo Smart Outdoor Camera Lauko kamera

   NETATMO

   319,00 €
   279,00 €Sutaupykite 40,00 €
   Su mokesčiais

   Rodyti istorinę produkto kainą

   Lowest price in the last 30 days

   Kiekis

   Prieinamas

   Išmaniąją stebėjimo lauko kamera Smart Outdoor Camera

    

   Iki 5 metų garantija

    

   Nemokamas pristatymas nuo 100 € krepšelio vertės

    

   45 dienų grąžinimo garantija

   Išmaniųjų įrenginių bendrovė Netatmo pristato dar vieną revoliucinį produktą - išmaniąją stebėjimo kamerą Presence. Naudodamas pažangų algoritmą, kuris geba mokytis, Presence aptinka žmones, automobilius ir naminius gyvūnus, esančius lauke aplink namus, ir praneša apie jų pasirodymą.

   Prie išorinės sienos pritvirtinta kamera Outdoor Camera Presence gali realiuoju laiku nustatyti, ar po namus juda nepageidaujamas asmuo, ar važiuojamojoje kelio dalyje pasirodo automobilis, ar atvyksta naminis gyvūnas. Prietaisas atpažįsta, ką mato, ir praneša jums, kai stebimoje zonoje aptinkama kas nors naujo.

   Presence geriau apsaugo jūsų namus

   Sukurtas novatoriškas algoritmas, skirtas žmonių, automobilių ir gyvūnų buvimo vietoms aptikti. Kamera leidžia akimirksniu sužinoti, kas vyksta namuose, ir protingai informuoti naudotojus: "pastebėtas asmuo", "pastebėtas automobilis" arba "pastebėtas gyvūnas" (pranešimai anglų kalba).

   Algoritmo kognityviniai gebėjimai leidžia jam atskirti vaizdus, o tai padidina saugumo jausmą, pavyzdžiui, iškilus nusikalstamos veiklos grėsmei vietovėje. Pavyzdžiui, prietaisas gali pranešti, kai kas nors vyksta aplink naudotojo atostogų namus arba kai kurjeris pristato siuntinį, kol naudotojas yra išvykęs.

   Naudotojas gali nuspręsti, ar įrenginys turi įrašyti vaizdo įrašą, ar siųsti įspėjimą, kai aptinkamas žmogus, automobilis ar gyvūnas. Be to, zonos apibrėžimo funkcija leidžia padalyti teritoriją į zonas. Sistema siunčia išsamią informaciją, kai tam tikroje zonoje, pvz., aplink įėjimo vartus, lauko duris ar kiemą, atpažįstamas pavojaus signalas. Galima nustatyti iki keturių skirtingų zonų. Režimas "Time-Laps" vienu metu įrašo paskutines 24 valandas, kurias nufilmavo kamera. Naudotojas gali matyti pagreitintą pastarųjų 24 valandų seką ir greitai atkurti, kas vyko konkrečioje zonoje. 

   Kamera może pracować również w warunkach nocnych. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu podczerwieni. Wyposażona jest również w inteligentny reflektor, który włącza się po wykryciu ruchu. Będzie on oświetlał drogę lub odstraszał nieproszone osoby.

   Presence, IFTTT suderinamumas

   Prietaisas suderinamas su IFTTT programine įranga. Platforma leidžia sujungti įvairias paslaugas per NETATMO SECURITY programą.

   Duomenų saugojimas pagal naudotojo pageidavimus

   Presence"įrašyta medžiaga išsaugoma vietoje "micro SD" kortelėje (pridedama 8 GB kortelė) arba naudotojas gali atsisiųsti vaizdo įrašą iš "Dropbox" paskyros arba FTP serverio, kai tik jis visiškai įrašomas. Naudodamiesi "Dropbox" programėle, įrašą galite atkurti iš bet kurios vietos, net jei Presence kamera nėra prijungta. Duomenų perdavimo iš fotoaparato į išmanųjį telefoną procesas apsaugotas šifravimu, kad būtų užtikrinta aukščiausio lygio apsauga.

   Sklandus DYI montavimas su efektyvia jungtimi

   Įrenginį įdiegti labai paprasta. Kamera pakeičia esamą lauko apšvietimą. Kitas žingsnis - prisijungti prie Wi-Fi tinklo. Programėlę galima naudoti išmaniuosiuose telefonuose, planšetiniuose kompiuteriuose, kompiuteriuose PC / Mac arba Apple Watch. Naudotojas gali naudotis įrašytu tiesioginiu vaizdo įrašu, rodančiu, kas vyksta namuose. Joje taip pat galima peržiūrėti ankstesnius įspėjimus ir ankstesnius vaizdo įrašus. Atnaujinus "iOS 10", "Presence" rodo iPhone naudotojui kiekvieno įvykio momentinę nuotrauką pagrindiniame ekrane. Naudotojui nereikia atrakinti telefono, kad atidarytų programėlę ir sužinotų, kas vyksta namuose.

   Presence - įspūdinga modernaus dizaino lauko kamera

   Fotoaparatas įrašo vaizdus "Full HD" kokybe. Jis puikiai veikia bet kokiomis apšvietimo sąlygomis. Jos matymo kampas yra 100 laipsnių, o aptikimo nuotolis - 20 metrų. "Presence" yra visiškai atsparus oro sąlygoms: saulei, lietui, vėjui ir ledui. Kartu jis pasižymi elegantišku ir minimalistiniu dizainu. Jis įdėtas į išskirtinio tvirtumo ir ilgaamžiškumo aliuminio korpusą.

   Techninės specifikacijos:

   • "Deep-Learning" - novatoriškas žmogaus, automobilio ir gyvūno atpažinimo algoritmas
   • Integruota apšvietimo sistema
   • "Full HD" - 1080p vaizdo įrašymas
   • Žiūrėjimo kampas: 100 laipsnių
   • Aptikimo diapazonas: 20m
   • Šviesos galia: 12 W
   • "Tiesioginės transliacijos" funkcija - galima žiūrėti neaptikus judesio
   • Jutiklis: CMOS 4 MP
   • Įmontuotas mikrofonas
   • Infraraudonųjų spindulių sistema
   • Įrašymas į "micro SD" kortelę, "Dropbox" arba savo FTP serverį
   • Duomenų šifravimo sistema
   • Lengvas montavimas (pasidaryk pats), pakeičiant esamą išorinį šviestuvą
   • Ryšys per "Wi-Fi
   • Visiškai atsparus oro sąlygoms
   • Suderinamumas: "iOS 9" arba naujesnė versija, "Android 4.3" arba naujesnė versija.

   NETATMO
   NOC01-EU
   3700730501354
   24 Prekės

   Duomenų lapas

   Garantija
   24 mėnesių

   Nauja
   Skaityti daugiau

   Pirkėjai, įsigiję šią prekį, taip pat pirko:

   10 kitų tos pačios kategorijos produktai:

   c