EUFYCAM 2 (3+1) T88423D2

   EUFY

   449,00 €
   Su mokesčiais

   Rodyti istorinę produkto kainą

   Lowest price in the last 30 days

   Kiekis

   Išparduota

   10.10.2022

   Užsisakykite dabar ir gaukite prioritetinį pristatymą. Susisieksime su Jumis ir pristatysime gaminį, kai jis bus prieinamas.

   Eufy bevielė kamera namams EUFYCAM 2 (3+1)

    

   Iki 5 metų garantija

    

   Nemokamas pristatymas nuo 100 € krepšelio vertės

    

   45 dienų grąžinimo garantija

   Eufycam 2 (3+1)“ išmaniųjų kamerų komplektas, kurį sudaro dvi stebėjimo kameros, padedančios užtikrinti saugumą Jūsų namuose ar kitoje pasirinktoje vietoje. Šios kameros įrašo net 1080p Full-HD raiškos vaizdą, todėl yra be galo paprasta įžvelgti net ir pačias smulkiausias detales įrašytoje medžiagoje. Pilnam šių kamerų veikimui užtenka bevielio WI-Fi ryšio, todėl joms nereikia absoliučiai jokių laidų. Integruota baterija vienu įkrovimu gali išlaikyti net iki 365 dienų, todėl vieną kartą įkrovus, apie tai galima drąsiai pamiršti. Turint omenyje įrašomo vaizdo kokybę, „Eufycam 2 (3+1)“ saugos kameros gali pasigirti ne tik puikia įrašomo vaizdo raiška, tačiau ir galimybe įrašyti vaizdą taip pat ir nakties metu. Pažangi naktinio matymo technologija kartu su specialiai integruotais sensoriais leidžia atlikti išsamius įrašus ir transliaciją esant net ir silpnam apšvietimui.


   Įrašomo vaizdo raiška: 1080p Full-HD
   Baterijos veikimo laikas: iki 1 metų.
   Kamerų principas: Belaidės
   Integruotas mikrofonas: Taip
   Automatinis veiksmo fokusavimas
   Valdymas programėle: Taip
   Suderinamumas su „Google Assistant“ ir „Amazon Alexa“
   Atsparumas ekstremalioms oro sąlygoms
   Integruota naktinio matymo funkcija

   Eufycam 2 (3+1)“ taip pat pasižymi pilnu atparumu bet kokioms oro sąlygoms, todėl šiomis saugos kameromis galima naudotis net ir lauke. Šiose kamerose įdiegta speciali dirbtinio intelekto technologija leidžia kamerai automatiškai sufokusuoti vaizdą būtent ten, kur vyksta veiksmas. Saugos kameros taip pat automatiškai geba atpažinti žmones, o tai sumažina tikimybę gauti netikro pavojaus pranešimą į išmanųjį telefoną. Kameros turi integruotus garsiakalbius bei mikrofonus, kurie leis susikalbėti su prie kameros esančiais asmenimis. Šaunu ir tai, jog šią kamerų sistemą galima prijungti prie „Amazon Alexa“ arba „Google Assistant“ valdymo balsu platformų. Galimybė nustatyti stebimą zoną programėlėje leis gauti pranešimus tik apie tikrai svarbius reiškinius.

   EUFY
   EUFYCAM 2 3+1
   0194644015268


   2022-10-10

   Duomenų lapas

   Garantija
   24 mėnesių

   Nauja
   Skaityti daugiau

   Tau taip pat gali patikti

   Pirkėjai, įsigiję šią prekį, taip pat pirko:

   10 kitų tos pačios kategorijos produktai:

   c