EUFYCAM 2 PRO (2+1) T88513D1

   EUFY

   399,00 €
   Su mokesčiais

   Rodyti istorinę produkto kainą

   Kiekis

   Prieinamas

   Naudodami eufyCam 2 Pro mėgaukitės savo ir kitų žmonių saugumu namuose. Belaidis 2K kameros rinkinys su tiesiogine peržiūra išmaniajame telefone leis stebėti be dažno baterijos keitimo - eufyCam 2 Pro veikia iki 12 mėnesių vienu įkrovimu! 

    

   Iki 5 metų garantija

    

   Nemokamas pristatymas nuo 100 € krepšelio vertės

    

   45 dienų grąžinimo garantija

   Šis lengvai įdiegiamas ir lengvai valdomas sprendimas idealiai tinka tiems, kurie ieško išmaniųjų kamerų - dirbtinis intelektas analizuoja vaizdą ir siunčia tik pačius svarbiausius pranešimus. Sistemą taip pat galima papildyti kitais eufy ekosistemos elementais, pavyzdžiui, papildomomis kameromis, vaizdo domofonu ar judesio jutikliais, ir sukurti išsamią namų apsaugos sistemą.

   • Vaizdo raiška: 2K
   • Bevielio prijungimo prie interneto galimybė
   • Baterijos veikimo trukmė
   • Atsparumas aplinkos veiksniams: IP67
   • Patogus valdymas programėle
   • Garso įrašymo galiybė
   • Naktinio matymo technologija (IR bei LED)
   • Programėlę palaiko tiek iOS, tiek ir Android įrenginiai

   2K vaizdo raiška: kalbant apie saugumą, svarbiausia yra detalės. Pamatykite tiksliai, kas vyksta jūsų namuose ir aplink jį, aiškiai 2K.

   Metus laiko veikianti baterija: išvenkite dažnų baterijos įkrovimo procesų ir mėgaukitės 365 dienų akumuliatoriaus veikimo trukme vos vienu įkrovimu.

   Jokių papildomų išlaidų: sukurta apsaugoti jūsų namus ir piniginę - eufyCam 2 Pro yra vienkartinis pirkinys, kuriame saugumas derinamas su patogumu.

   Pažangus naktinis matymas: F2.0 diafragmos objektyvas ir didelio jautrumo šviesai sensorius leidžia užfiksuoti daugiau šviesos ir padidinti bendrą stebimo paviršiaus plotą. Galutinis rezultatas yra puiki vaizdo kokybė, skirta nakties meto įrašams.

   Paruošta bet kokiam orui: IP67 atsparumas oro sąlygoms. EufyCam 2 Pro sukurtos taip, kad atlaikytų net ir ekstemalias oro sąlygas.

   Reikia eufy Security HomeBase 2: EufyCam 2 Pro priedas šiam kamerų komplektui yra būtinas. Atminkite, jog be šio įrenginio kameros neveiks.

   EUFY
   EUFYCAM 2 PRO 2+1
   0194644020798
   6 Prekės


   2022-10-10

   Duomenų lapas

   Garantija
   24 mėnesių

   Skaityti daugiau

   Tau taip pat gali patikti

   Pirkėjai, įsigiję šią prekį, taip pat pirko:

   10 kitų tos pačios kategorijos produktai:

   c