Naršydami mūsų svetainėje sutinkate, jog naudojame slapuku. Savo naršyklėje galite apibrėžti slapukų laikymo ar prieigos sąlygas. Skaityk daugiau
  • Pakuotė

Kolonėlių komplektas: Oberon 5/1/Vokal/Sub C-8 D

2 254,00 €
2 099,00 €Sutaupykite 155,00 €
Su mokesčiais

Rodyti istorinę produkto kainą

Pasirinkite rinkinio spalvą

Dali OBERON 5 grindinė kolonėlė

Spalva
  • Juoda
  • Walnut

Dali OBERON 1 Lentyninė garso kolonėlė

Spalva
  • Juoda
  • Walnut

Dali OBERON VOKAL Centrinė garso kolonėlė

Spalva
  • Juoda
  • Walnut

Dali SUB C-8 D Žemų dažnių garso kolonėlė

Spalva
  • Juoda

 

Iki 5 metų garantija

 

Nemokamas pristatymas nuo 100 € krepšelio vertės

 

45 dienų grąžinimo garantija

Komplektas

Dali OBERON 5“ grindinės kolonėlės yra idealus bei kompaktiškas pasirinkimas tiems, kurie vertina puikų meistriškumą, aukštą patvarumą ir aukštesnius nei vidutiniai efektyvumo parametrus. Tai yra geriausias sprendimas reikliems žmonėms, kurie tikisi gerai subalansuoto garso. Šis kolonėlių modelis gali papildyti namų „Hi-Fi“ tinklą ar namų kino sistemą. „Dali Oberon 5“ kolonėlių modelis yra suprojektuotas taip, kad maksimaliai slopintų vibraciją ir garso trūkumus. Būtent todėl garsas yra sodrus, melodingas ir išraiškingas. Šias kolonėles išbandę žmonės jas giria dėl išskirtinio garso natūralumą bei tikslumo.

Šios „Dali OBERON 5“ kolonėlės turi ypač tvirtą korpusą. Jis yra neabejotinai atsparus neigiamam išorinių veiksnių poveikiui. Tai yra investicija, kuri atsiperka labiausiai. Taip pat reikia paminėti, kad „OBERON 5“ išsiskiria ir moderniu dizainu, kuris pradžiugins net reikliausius žmones. Tai puikiai atitiks šiuolaikišką interjero dizainą. Kolonėlių prijungimas yra labai paprastas ir greitas.

Šių kolonėlių garsiakalbių membranos yra pagamintos iš medžio pluošto. Būtent šis gamybinis sprendimas ir lemia tokį natūralų bei minkštą skambėjimą. Kaip ir kiti „Dali“ aukštesnės serijos kolonėlių modeliai, „Dali Oberon 5“ garsiakalbių gamyboje yra taip pat naudojama „SMC“ technologija (Minkštas magnetinis junginys), kuri yra puikus sprendimas, padedantis ženkliai sumažinti įvairius garso iškraipymus. Įprastai, garsiakalbių gamyboje yra naudojami paprasti geležies magnetai, o tai dažnai tampa histerezės priežastimi. Šis, puikiai žinomas reiškinys sukelia nenumatytą garsiakalbio pasipriešinimą garsiakalbio ritės atžvilgiu, o tai reiškia nereikalingus garso iškraipymus. Taigi, beveik 40 metų gyvuojanti kompanija “Dali” galop išrado sprendimą, sukurdami jau minėtą SMC technologiją.


Dažnių atkūrimo diapazonas (±3 dB): 39 - 26 000 Hz
Jautrumas (2.83V/1m): 88 dB
Nominali kolonėlių varža: 6 Ω
Maksimalus garso lygis: 108 dB
Rekomenduojama stiprintuvo galia: 30 - 150 W
Filtro dažnis: 2 400 Hz
Filtro principas: 2-juostų
Aukštų dažnių garsiakalbis: 1x 29mm minkšto kupolo
Žemų dažnių garsiakalbiai: 2x 5.25-colių
Korpuso tipas: Fazo invertorinis
Fazo-invertoriaus suderinimo dažnis: 43 Hz
Įvestis: viena
Rekomenduojama pastatymo vieta: Grindys
Rekomenduojamas atstumas nuo sienos (cm): 15-80cm

Duomenų lapas

Garantija
24 mėnesių
Pratęsta garantija
60 mėnesių

Dali Oberon 1“ – mažiausios lentyninės „Oberon“ serijos kolonėlės, kurios puikiai tiks tiems, kurie nori įgarsinti mažą patalpą. Šios kolonėlės turi įmontuotus 5.25 colių skersmens medžio pluošto garsiakalbius, kurie yra gaminami pagal gamintojo patentuotą „SMC“ technologiją. Medžio pluošto garsiakalbio membrana užtikrina minkštą bei natūralų skambėjimą. „Dali Oberon“ serijos kolonėlės pasižymi ne tik puikiu skambėjimu, tačiau ir išskirtiniu dizainu, todėl galite būti tikri, jog šios kolonėlės taps ne tik kokybiško garso šaltiniu, tačiau ir tikra interjero dizaino puošmena.

„Dali Oberon 1“ puikiai tinka tiek Hi-Fi stereo sistemoms, tiek ir namų kino sistemoms. Šios kolonėlės gali būti naudojamos kaip erdvinio garso kolonėlės namų kino sistemose, nes jų kompaktiškas dydis leidžia jas paprastai pastatyti praktiškai bet kur ar net pakabinti ant sienos. 29mm skersmens aukštų dažnių garsiakalbio membrana yra gaminama iš neįtikėtinai plonos medžiagos. Plona membrana leidžia garsiakalbiui judėti tiksliau bei greičiau. Būtent tokiu būdu yra išgaunama platesnė garso sklaida nei įprastai.

Žemų bei vidurinių dažnių garsiakalbio membrana yra gaminama iš medžio pluošto. Ši medžiaga pasirinkta ne atsitiktinai. Medžio pluoštas garsą atkuria minkštai, švelniai bei natūraliai. Šie garsiakalbiai yra montuojami į natūralaus medžio kolonėlės korpusą, kuris pasižymi puikiomis akustinėmis savybėmis bei tvirtumu. Kolonėlės galinėje pusėje esantis fazoinvertorius leidžia orui judėti iš kolonėlės vidaus į išorę, taip suteikdamas minkštų bei gilių žemųjų dažnių pojūtį.


Dažnių atkūrimo diapazonas (±3 dB): 51 - 26 000 Hz
Jautrumas (2.83V/1m): 86 dB
Nominali kolonėlių varža: 6 Ω
Maksimalus garso lygis: 106 dB
Rekomenduojama stiprintuvo galia: 25 - 150 W
Filtro dažnis: 2 800 Hz
Filtro principas: 2-juostų
Aukštų dažnių garsiakalbis: 1x 29mm minkšto kupolo
Žemų dažnių garsiakalbiai: 1x 5.25-colių
Korpuso tipas: Fazo invertorinis
Fazo-invertoriaus suderinimo dažnis: 50 Hz
Įvestis: viena
Rekomenduojama pastatymo vieta: Stovas/Lentyna
Rekomenduojamas atstumas nuo sienos (cm): 1-50cm

Duomenų lapas

Garantija
24 mėnesių
Pratęsta garantija
60 mėnesių

Dali Oberon Vokal“ centrinė kolonėlė yra puikus pasirinkimas tiems, kurie galvoja apie tikrą namų kino sistemą. Nepaslaptis, jog centrinės kolonėlės reikšmė namų kino sistemose yra didžiulė. Šio pobūdžio kolonėlė atkuria visus vokalus, dialogus bei balsus. Šio modelio kolonėlė pasižymi ypač plačia aukštų bei vidurinių dažnių sklaida, kurią suteikia specialaus dizaino aukštadažnis. Aukštų dažnių garsiakalbio membrana yra gaminama iš ypatingai plonos medžiagos, o tai suteikia galimybę garsiakalbiui judėti greičiau bei tiksliau.

„SMC“ technologija

„Dali Oberon Vokal“ turi įmontuotus po du 5.25 colių skersmens žemų bei vidurinių dažnių garsiakalbius, kurie yra pagaminti pagal „SMC“ technologiją. Ši technologija padeda išvengti nereikalingų garso iškraipymų. „SMC“ technologija (Minkštas magnetinis junginys) yra puikus sprendimas, padedantis ženkliai sumažinti įvairius garso iškraipymus. Įprastai, garsiakalbių gamyboje yra naudojami paprasti geležies magnetai, o tai dažnai tampa histerezės priežastimi. Šis, puikiai žinomas reiškinys sukelia nenumatytą garsiakalbio pasipriešinimą garsiakalbio ritės atžvilgiu, o tai reiškia nereikalingus garso iškraipymus.

Garsiakalbių membranos ir fazoinvertoriai

„Dali Oberon Vokal“ kolonėlės taip pat pasižymi minkšto, švelnaus bei natūralaus garso atkūrimu. Didžiausią įtaką tam daro specialiai parinkta medžiaga – medžio pluoštas, iš kurio ir yra pagaminti šios kolonėlės garsiakalbiai. Aukštų dažnių garsiakalbis yra gaminamas iš itin plonos membranos. Ši savybė leidžia garsiakalbiui judėti tiksliau bei greičiau, todėl garso sklaida tampa daug platesnė. Beje, tai ir yra savybės, kurių centrinei kolonėlei reikia labiausiai. „Dali Oberon Vokal“ kolonėlių preikyje esantis fazoinvertorius yra pritaikytas užtikrinti reikiamą oro srautą iš kolonėlės vidaus į išorę.


Dažnių atkūrimo diapazonas (±3 dB): 47 - 26 000 Hz
Jautrumas (2.83V/1m): 89.5 dB
Nominali kolonėlių varža: 4 Ω
Maksimalus garso lygis: 109 dB
Rekomenduojama stiprintuvo galia: 25 - 150 W
Filtro dažnis: 2 600 Hz
Filtro principas: 2-juostų
Aukštų dažnių garsiakalbis: 1x 29mm minkšto kupolo
Žemų dažnių garsiakalbiai: 2x 5.25-colių
Korpuso tipas: Fazo invertorinis
Fazo-invertoriaus suderinimo dažnis: 46 Hz
Įvestis: viena
Rekomenduojama pastatymo vieta: Lentyna
Rekomenduojamas atstumas nuo sienos (cm): 0-50cm

Duomenų lapas

Garantija
24 mėnesių
Pratęsta garantija
60 mėnesių

- Unlike some subwoofers the DALI SUB C-8 D has been engineered to perform equally well with both music and movies. It is very important to us that a subwoofer can render a performance true to the input signal. Therefore a DALI subwoofer is everything but a ‘boombox’.

- Placing a subwoofer is a very large part of creating the perfect audio reproduction. We recommend placing the SUB C-8 D in a corner or if that is not possible alongside a wall. This will maximise the bass output and the distribution around the room. The compact size of the SUB C-8 D makes placing it correctly much easier than many larger subwoofers. DALI recommend using the SUB C-8 D with the ZENSOR and SPEKTOR series.

- Over the years our engineers have developed a set of sound design principles. Today these are applied in the creation of any DALI speaker. Naturally our subwoofers must be able to enter into any setup without sacrificing the purpose of providing wide dispersion, time coherence and low-loss performance. Therefore the DALI SUB C-8 D will feel equally at home in a movie focused surround setup as well as a compact stereo setup meant for mainly musical enjoyment.

- Frequency Range (±3 dB): 33 - 200 Hz

- Maximum SPL: 109 dB

- Crossover Frequency: 40 - 120 Hz

- Low frequency driver: 1x 8" long stroke, Paper Fibre Cone

- Enclosure type: Bass Reflex

- Bass Reflex Tuning Frequency: 49.0 Hz

- Max. Amplifier Power Output: 220 W RMS

- Continous IEC Power Output: 170 W RMS

- Input Impedance: 25 kΩ

- Connection Input: Mono (LFE), RCA, Stereo (low-pass filtered)

- Magnetic Shielding: No

- Recommended Placement: Floor

- Recommended Distance From Wall: 10 - 30 cm

- Functions: Crossover Frequency, Phase Switch, Standby (Auto Power) On/Off Switch, Volume (Gain)

- Max. Power Consumption: 250 W

- Standby Power Consumption: 0.4 W

- Idle Power Consumption: 10.4 W

Duomenų lapas

Garantija
24 mėnesių
Pratęsta garantija
60 mėnesių
Skaityti daugiau

10 kitų tos pačios kategorijos produktai:

c