Naršydami mūsų svetainėje sutinkate, jog naudojame slapuku. Savo naršyklėje galite apibrėžti slapukų laikymo ar prieigos sąlygas. Skaityk daugiau
 • Pakuotė

Kolonėlių komplektas 5.0: RAPTOR 9/MINI/VOCAL

1 106,80 €
899,00 €Sutaupykite 207,80 €
Su mokesčiais

Kolonėlių komplektas 5.0: RAPTOR 9/MINI/VOCAL

Pasirinkite rinkinio spalvą

Grindinė kolonėlė RAPTOR 9

Spalva
 • Juoda

Lentyninė kolonėlė RAPTOR MINI

Spalva
 • Juoda

Centrinė kolonėlė RAPTOR VOCAL

Spalva
 • Juoda

 

Iki 5 metų garantija

 

Nemokamas pristatymas nuo 100 € krepšelio vertės

 

45 dienų grąžinimo garantija

Komplektas

Wilson Grindinė kolonėlė RAPTOR 9


Wilson Raptor 9 – tai didžiausios ir stipriausios Raptor serijos grindinės kolonėlės. Jos pasižymi modernia ir elegantiška konstrukcija, atitinkančia vartotojų, kurie vertina ne tik techninius parametrus, bet ir laiko tėkmei bei besikeičiančioms madoms nepasiduodantį dizainą, poreikius. Klasikinės, paprastos konstrukcijos ir dviejų tradicinių apdailos spalvų (juodos ir baltos) Raptor 9 kolonėlės tiks bet kurio stiliaus patalpoje. Be to, priekyje esantis „Bass-Reflex“ lizdas leidžia pasiekti didesnį žemų dažnių diapazono garsiakalbio efektyvumą, o kolonėles galima statyti daug arčiau sienos nei užpakalinėje sienelėje lizdą turinčius garsiakalbius. Tai svarbu vartotojams, naudojantiems garso sistemą bendrose patalpose, kur patalpos dydis ir baldų išdėstymas verčia daryti kompromisus.

Raptor 9 kolonėlių konstrukcija pasižymi kruopščiai apgalvotu dizainu. Aukštos kokybės korpusą dengia patvari ir graži modernaus vinilo danga, kurios struktūra nepaprastai primena medieną. Šoninių, viršutinių ir galinių sienelių paviršius yra šiek tiek blizgus. Kolonėlių priekį dengia blizgantis baltas arba juodas plastiko skydelis. Plastikas garantuoja ilgalaikį atsparumą spalvų pokyčiams ir nepageidaujamai šviesos įtakai. Tai ypač svarbu, jei pasirinkta balta apdailos spalva, o kolonėlės bus pastatytos labai saulėtoje patalpoje. Klasikinių juodos spalvos maskuojančių plokščių, kurios tvirtinamos tradiciniais kaiščiais, dėka kolonėlės atrodo patraukliai ir negadina interjero.


Raptor 9 – tai trijų krypčių kolonėlės, kurias rekomenduojama naudoti didesnėse patalpose, kur galės pasireikšti visos akustinėmis jų galimybės ir galia. Storos MDF sienelės užtikrina konstrukcijos tvirtumą ir sumažina jautrumą vibracijoms, o jau minėta „Bass-Reflex“ prievado vieta priekinėje sienelėje leidžia išgauti didesnę boso diapazono dinamiką ir gylį, net jeigu garsiakalbiai stovi arti sienos.


Šiai konstrukcijai sukurtas filtras naudojamas sistemoje, kuri užtikrina darnų visų elementų skambesį. Ją sudaro du 16,5 cm skersmens žemų dažnių garsiakalbiai, 13 cm skersmens vidurinių dažnių garsiakalbis ir 2,5 cm aukštų dažnių garsiakalbis su tekstilės kupolu. Membranos pagamintos iš aukščiausios kokybės stipriai suspaustos celiuliozės pagal kituose Raptor serijos garsiakalbiuose išbandytą schemą. Taip gautas pageidaujamas standumas, išlaikant nedidelį membranų svorį.


Skydelis su pavieniais garsiakalbių gnybtais yra apatinėje galinės sienelės dalyje. Aukštos kokybės gnybtai užtikrina saugias jungtis su laidais, kadangi elektriniai kontaktiniai elementai turi auksinę dangą, o veržlių konstrukcija yra patogi. Gnybtai paženklinti atitinkamomis spalvomis, todėl sumažėja klaidų prijungimo metu galimybė.


Kolonėlių dydis, galia ir kituose šio prekės ženklo garsiakalbiuose išbandyta konstrukcija leidžia sukurti didelę muzikos sceną ir tiksliai išdėstyti atskirus instrumentus erdvėje. Garsas nėra agresyvus, tačiau leidžia natūraliai ir tikroviškai perduoti stiprias emocijas, puikiai atspindint kūrinio įrašymo studijoje metu sukurtą įspūdį.


Raptor 9 garsiakalbiai – tai universalus sprendimas, kurį pasirinks muzikos mylėtojai, turintys šiek tiek didesnius būstus ir ieškantys puikiai sukonfigūruotos „Hi-Fi“ sistemos, nepriklausomai nuo turimo nuo 50 iki 220 W diapazone veikiančio stiprintuvo.


Į Raptor 9 atkreipti dėmesį taip pat turėtų vartotojai, ieškantys galingų priekinių garsiakalbių daugialypėms namų kino sistemoms. Tokiu atveju rekomenduojame kitus Raptor serijos garsiakalbius naudoti kaip „Atmos“ sistemos erdvinį garsą kuriančius galinius, centrinius ar aukštesnio sluoksnio garsiakalbius.


Siūlomos kolonėlės vientisos stilistikos ir tos pačios spalvos bei tobulos atskirų elementų akustinės darnos dėka leis sukurti platų garsiakalbių komplektų asortimentą. Kartu siūlome naudoti namų kino sistemose esančius „Wilson SUB“ serijos žemų dažnių garsiakalbius.


 • Dažnių atkūrimo diapazonas (±3dB): 40 – 20 000 Hz
 • Jaurumas (2,83V / 1m): 91 dB
 • Nominali varža: 4-8 omų
 • Maksimalus garso lygis (maks. SPL): 110 dB
 • Rekomenduojama stiprintuvo galia: 50 – 220 W
 • Filtro dažnis: 700 Hz, 2 500 Hz
 • Aukštų dažnių garsiakalbis: 1" (25 mm), tekstilės kupolas
 • Vidurinių dažnių garsiakalbis: 1x 5" (130 mm), celiuliozės membrana
 • Žemų dažnių garsiakalbis: 2x 6 1/2" (165mm), celiuliozės membrana
 • Korpuso tipas: Bass-Reflex
 • Garsiakalbių gnybtai: pavieniai, užsukami, paauksuoti, pritaikyti bananinėms jungtims.
 • Priedai komplekte: spygliai

Duomenų lapas

Garantija
24 mėnesių
Pratęsta garantija
60 mėnesių

Wilson lentyninė kolonėlė RAPTOR MINI


Wilson Raptor Mini“ yra pačios mažiausios „Wilson Raptor“ serijos kolonėlės. Šio modelio kolonėlės yra kruopščiai suprojektuotos tiek išorėje, tiek ir kolonėlės korpuso viduje. Specialus kolonėlės vidaus plokščių išdėstymas užtikrina teisingą oro srautą kolonėlės viduje, todėl žemi dažniai išlieka sodrūs ir natūralūs. Garsas, kurį atkuria „Wilson Raptor Mini“ lentyninės kolonėlės maloniai nustebins ne tik žiūrint filmus, tačiau ir klausantis muzikos. Tarp garsiakalbio bei kolonėlės korpuso esančios specialios tarpinės leidžia sugerti pašalines vibracijas, kurias sukelia žemi dažniai. Būtent todėl garsas tampa dar tikslesniu bei švaresniu. „Wilson Raptor Mini“ lentyninių kolonėlių priekinėje dalyje esantys garsiakalbiai suteiks skambėjimui minkštus žemus dažnius bei skaidrius aukštus dažnius. Kolonėlių korpusas yra pagamintas iš natūralios medienos, kuri pasižymi itin geromis akustinėmis savybėmis. Kolonėlių fazoinvertoriai yra išdėstyti kolonėlės galinėje dalyje, todėl kolonėles reikėtų šiek tiek atitraukti nuo sienos, norint išvengti nereikalingo žemų dažniu rezonavimo.

Akustiškai pritaikytos medžiagos bei inovatyvūs inžineriniai sprendimai užtikrina ne tik aukštos kokybės skambėjimą, tačiau ir kolonėlių ilgaamžiškumą. Aukštų dažnių garsiakalbio membrana yra pagaminta iš ypatingai plonos medžiagos, kuri leidžia aukštiems dažniams įgauti dar platesnę garso sklaidą, todėl garso scena tampa neįtikėtinai plati, o garsas ypatingai tikslus ir sodrus. „Wilson Raptor Mini“ kolonėlių garsiakalbių membranos sudetyje yra specialios medžiagos, kuri suteikia garsiakalbiams elastingumo bei užtikrina dar mažesnę trintį, todėl garsiakalbiai juda daug lengviau. Ši technologija suteikia garsui tiklsumo, o garsiakalbiai išlieka nepakitę ilgą laiką.


Dažnių diapazonas: 60-20.000 Hz
Jautrumas: 83 dB
Nominali varža: 4-8 Ohm
Maksimalus garso lygis: 103 dB
Rekomenduojama stiprintuvo galia: 25-125 W
Aukštų dažnių garsiakalbis: 1 x 1" (25mm)
Žemų dažnių/Vidutinių dažnių garsiakalbis: 1 x 4"
Korpuso tipas: Fazoinvertorinis

Duomenų lapas

Garantija
24 mėnesių
Pratęsta garantija
60 mėnesių

Wilson Raptor Vokal“ yra centrinė „Wilson Raptor“ pasyvių kolonėlių serijos kolonėlės. Centrinės kolonėlės svarba namų kino sistemose yra neįtikėtinai didelė. Tai yra pagrindinis įrankis, kalbant apie kokybišką balso bei vokalų atkurimą. Skambėjimas, kurį atkuria „Wilson Raptor Vokal“ centrinė kolonėlė maloniai nustebins ne tik žiūrint filmus, tačiau ir klausant pačių įvairiausių stilių muzikos. Tarp garsiakalbio bei kolonėlės korpuso esančios specialios tarpinės leidžia sugerti pašalines vibracijas, todėl garsas tampa dar tikslesniu bei švaresniu. „Wilson Raptor Vokal“ centrinės kolonėlės priekinėje dalyje esantys garsiakalbis suteiks skambėjimui natūralius vidurinius bei skaidrius aukštus dažnius. Kolonėlės korpusas yra pagamintas iš natūralios medienos, kuri pasižymi puikiomis akustinėmis savybėmis. Kolonėlių fazoinvertoriai yra išdėstyti kolonėlės priekyje, todėl kolonėlę galima visiškai priglausto prie sienos.

Wilson Raptor Vocal Wilson Raptor Vocal

Akustiškai pritaikytos medžiagos bei puikūs inžineriniai sprendimai užtikrina ne tik puikios kokybės skambėjimą, tačiau ir kolonėlių ilgaamžiškumą. Aukštų dažnių garsiakalbio membrana yra pagaminta iš ypatingai plonos medžiagos, kuri leidžia aukštiems dažniams įgauti dar platesnę garso sklaidą, todėl garso scena tampa neįtikėtinai didelė, o garsas ypatingai tikslus ir sodrus. „Wilson Raptor Vokal“ centrinės kolonėlės garsiakalbių membranos sudetyje yra specialios medžiagos, kuri suteikia garsiakalbiams elastingumo bei užtikrina mažesnę trintį, todėl garsiakalbiai juda daug lengviau. Šis inžinerinis sprendimas suteikia garsui tiklsumo, o garsiakalbiai išlieka nepakitę ilgą laiką.


Dažnių diapazonas: 50Hz-20 kHz
Jautrumas: 88 dB
Nominali varža: 4-8 Ohm
Rekomenduojama stiprintuvo galia: 25-125 W
Aukštų dažnių garsiakalbis: 1" (25mm)
Žemų / Vidurinių dažnių garsiakalbiai: 2x4"
Korpuso tipas: Fazoinvertorinis

Duomenų lapas

Garantija
24 mėnesių
Pratęsta garantija
60 mėnesių
Skaityti daugiau

10 kitų tos pačios kategorijos produktai:

c