Wilson CLASSIC Lentyninė garso kolonėlė
   Wilson CLASSIC Lentyninė garso kolonėlė
   Wilson CLASSIC Lentyninė garso kolonėlė
   Wilson CLASSIC Lentyninė garso kolonėlė
   Wilson CLASSIC Lentyninė garso kolonėlė
   Wilson CLASSIC Lentyninė garso kolonėlė

   Wilson CLASSIC Lentyninė garso kolonėlė

   698,00 € Kaina už porą

   349,00 € Vieneto kaina

   su PVM
   Spalva :
   Kiekis

   Prekė su papildomais pasirinkimais

   24.06.2024

   Užsisakykite dabar ir gaukite prioritetinį pristatymą. Susisieksime su Jumis ir pristatysime gaminį, kai jis bus prieinamas.

   Wilson CLASSIC Lentyninė kolonėlė

   Turite būti prisijungę, kad galėtumėte derėtis dėl kainos

   100% secure payments

   • Iki 5 metų garantijaIki 5 metų garantija
   • Nemokamas pristatymas nuo 100€Nemokamas pristatymas nuo 100€
   • 14 dienų grąžinimo garantija14 dienų grąžinimo garantija

   Lentyninė kolonėlė

   Wilson Classic puikiai dera su šiuolaikinėmis tendencijomis, remdamasis geriausiais septintojo ir aštuntojo dešimtmečių akustiniais modeliais. Tai ne tik mada ir nostalgija, bet ir grįžimas prie išbandytų ir patikimų principų, t. y. tvirto, plačios sienelės korpuso tūrio, efektyvių, didelių garsiakalbių ir tradicinės kryžminio perjungimo konstrukcijos.

   Wilson Classic - tai klasikinės konstrukcijos 3 juostų garsiakalbis dideliame knygų lentynų garsiakalbio korpuse. Šioje konstrukcijoje didesnis korpuso plotis padeda padidinti vidutinių ir aukštų dažnių garsumą, todėl užtikrinamas geresnis toninis balansas.

   1 colio tekstilinio kupolo aukštų dažnių garsiakalbis yra ant didelės, specialiai tam skirtos priekinės plokštelės su firminiu prekės ženklo logotipu su stilizuota žalvarine raide "W". Vidutinio dažnio garsiakalbis yra 5½ colio (130 mm) su kevlaro diafragma ir tvirta, be rezonanso lieto aliuminio krepšelio konstrukcija. Žemų dažnių garsiakalbis yra didelis, pagal šiuolaikinius standartus, 8 colių (200 mm), taip pat pagamintas iš aliuminio su kevlaro kūgiu.

   Galinėje korpuso dalyje yra dvi tiksliai sureguliuoto skersmens ir gylio "Dual Bass Reflex" angos. Pagal šį sprendimą garsiakalbius reikia statyti taip, kad atstumas tarp galinės korpuso sienelės ir kambario sienos būtų ne mažesnis kaip 50 cm. Galiniame skydelyje taip pat galima montuoti paauksuotus, dvigubus varžtinius gnybtus su patogiomis didelėmis veržlėmis. Šis sprendimas leidžia naudoti dvivielį laidą.

   Spintelė pagaminta iš storos MDF plokštės ir padengta aukštos kokybės vinilo faneruote su skaidria tekstūra. Galima rinktis dviejų spalvų apdailą: tradicinę, juodą Juodasis uosis su juodojo ąžuolo medienos struktūra ir unikalaus charakterio Tabakas, puikiai imituojantis džiovintų tabako lapų spalvą ir struktūrą - tauri rudos spalvos su subtiliais dryželiais, pereinančiais į seno aukso spalvą. Speciali žalvario spalvos vardinė lentelė su "Wilson" logotipu galinio skydelio centre suteikia dizainui papildomo retro stiliaus akcento. Visą priekinę garsiakalbio dalį gaubia juodos, akustiniu požiūriu neutralios, magnetu tvirtinamos grotelės su malonia, minkšta tekstūra.

   Wilson Classic - tai duoklė garsiakalbių dizaino istorijai, tačiau su gerokai patobulintomis šiuolaikinių medžiagų ir technologijų galimybėmis. Žemieji dažniai yra gilūs ir gerai išdėstyti, o vidutiniai dažniai atviri ir aiškūs, be to, jie pasižymi didele dinamika, kad pagyvintų bet kokią dainą. Korpusas yra didesnis nei šiuolaikinių knygų lentynų garsiakalbių, todėl žemų dažnių atsakas sustiprinamas nepriverstiniu būdu, kurį įvertins vartotojai, siekiantys puikaus, laikui nepavaldaus garso, nepriklausomai nuo klausomos muzikos tipo.

   Wilson Classic sukūrėme specialų "Classic" stovą iš tvirtos MDF konstrukcijos, kuris neatremiamai primena praeitų dešimtmečių pramoninius metalinius stovus. Tai puikūs neatsiejami elementai, kurie ne tik suteikia audiofilinio stiliaus, bet ir padeda garsiakalbiams idealiai klausytis priešais juos sėdintiems klausytojams. Atskirai siūlomas "Classic" stovas yra universalios juodos spalvos. Paviršius padengtas tekstūrine fanera, primenančia plaktukinius dažus, todėl atrodo lyg būtų pagamintas iš plieno.

   Viena aišku, kad "Wilson Classic" yra dizainas, kurį sunku praleisti abejingai. Tai puikus kontrastas gyvenamojo kambario aplinkai, kurioje naudotojai nebijo rodyti įrangos, kuri yra jų akies obuolys ir muzikinių aistrų šaltinis.

   WILSON
   WILSON CLASSIC TOBACCO
   2024-06-24

   Duomenų lapas

   Garantija
   24 mėnesių
   Pratęsta garantija
   60 mėnesių

   Konkrečios nuorodos

   ean13
   5902602873097
   Skaityti daugiau

   Tau taip pat gali patikti

   10 kitų tos pačios kategorijos produktai: