Polk Audio Signature ES20 Lentyninė kolonėlė

   POLK AUDIO

   199,00 €

   Vieneto kaina

   Su mokesčiais

   Rodyti istorinę produkto kainą

   Lowest price in the last 30 days

   Spalva
   Kiekis

   Prieinamas

   Mažiausias prekės užsakymo kiekis yra 2.

   "Signature ES20E" ant stovo montuojamos kolonėlės, skirtos dideliam erdviniam namų kino teatrui ir puikiems muzikos potyriams jūsų namuose. "Polk" tęsia tradiciją tiekti aukštos kokybės gaminius už prieinamą kainą.

    

   Iki 5 metų garantija

    

   Nemokamas pristatymas nuo 100 € krepšelio vertės

    

   45 dienų grąžinimo garantija

   "Dynamic Balance" garsiakalbių konstrukcija

   Nesvarbu, ar tobulinate namų kino sistemą, ar tiesiog norite mėgautis mėgstama muzika, "Dynamic Balance" užtikrina sodrų, aiškų, pilno diapazono garsą, kad ir kokios muzikos klausytumėtės. Ši patentuota technologija analizuoja visą garsiakalbio elektroakustinę ir mechaninę sistemą, kad būtų galima geriau parinkti medžiagas ir efektyviau naudoti geometriją. Technologija nustato ir pašalina problemas, kurios mažina garsiakalbio našumą.

   Vidutinių dažnių garsiakalbiai

   Žėručiais sutvirtinti polipropileno kūgiai su butilo gumos pakaba, keturių sluoksnių ritės, masyvios keraminės pavaros struktūros ir termiškai suformuoti "Conex" pluošto kūgiai kartu sukuria itin aukštos kokybės garsiakalbius, užtikrinančius aiškius ir gilius žemus dažnius, mažesnius iškraipymus ir didesnį patvarumą.

   Didelės skiriamosios gebos terileno aukštų dažnių garsiakalbis

   Mūsų terileno kupolo aukštų dažnių garsiakalbis sukurtas naudojant pažangias technologijas, kurios išplečia laiko srities atsaką ir sumažina rezonansą. Tvirta keraminė pavarų struktūra taip pat sumažina sistemos pašalinį rezonansą ir išplečia žemų dažnių atsaką, kad būtų užtikrinta geresnė sklaida kritiniame vidutinių dažnių diapazone, bei užtikrina aiškų ir detalų aukštų dažnių atsaką, kad vokalai ir instrumentai būtų atkurti tikroviškai. Jis gali apdoroti didesnės nei 40 kHz dažnio dažnio signalus ir atkurti naujausius didelės skiriamosios gebos garso failus, todėl jausitės tarsi studijoje ar koncertų salėje.

   Didelis jautrumas ir maksimalus suderinamumas

   Veikia su pačiu kukliausiu stiprintuvu arba imtuvu. Nesvarbu, ar garsiakalbiai sujungti su naujausiu skaitmeniniu procesoriumi, ar su senoviniu įrenginiu, garsas atkuriamas erdviai, skaidriai, aiškiai ir tikroviškai. Be to, kolonėlės suderinamos su naujausiomis "Dolby" ir DTS erdvinio garso technologijomis.

   Magnetinės grotelės, apsaugančios nuo difrakcijos

   Kompiuteriu sumodeliuotos, kad tiksliai priglustų ir atrodytų elegantiškai, ir pagamintos taip, kad kuo mažiau iškraipytų garsą.

   Aukštos kokybės korpusai

   Stiprūs, standūs ir akustiškai inertiški korpusai sumažina nepageidaujamas vidines stovinčiąsias bangas ir taip sumažina triukšmus. Antirezonansinė "Meddite MDF" konstrukcija su papildomais sutvirtinimais ir minimaliai storomis pertvaromis užtikrina tikroviškesnį garsą.

   Puikus tonų derinimas

   Garsiakalbiai buvo sukurti naudojant tuos pačius komponentus, kad daugiakanalėse sistemose garsiakalbiai veiktų vientisai.

   Modernus stilius

   Užapvalinti kraštai suteikia jausmingą, bet tvirtą išvaizdą, kuri tinka prie bet kokio interjero dizaino - galima rinktis juodos arba baltos riešutmedžio medienos apdailos.

   Dviejų fazių optimizuotas, kaskadinis kryžminio perjungimo išdėstymas

   Suteikia platų, tikrovišką garsą, nesvarbu, kurioje kambario vietoje sėdėtumėte. Patobulintas idealus klausymosi taškas, kad būtų užtikrintas didesnis tikroviškumas.

   Ilgalaikė garantija, didelis patvarumas

   "Polk" kolonėlės sukurtos Kalifornijoje, gaminami Baltimorėje, griežtai kontroliuojant kokybę, todėl jos yra ilgaamžės ir joms suteikiama net 5 metų garantija.

   Specifikacijos

   • Power Port;
   • Garsiakalbiai: (1) 6,5" (16,51 cm), (1) 1" (2,54 cm) Terileno kupolas;
   • Pilnas dažnių atkūrimo diapazonas: 39 Hz → 40000 Hz;
   • Jautrumas (1 wat - 1 meter) 88 dB;
   • Rekomenduojama stiprintuvo galia kanalui 20 W → 125 W;
   • Svoris 7,71 kg.

   POLK AUDIO
   SIGS20ELBK
   0747192134174
   8 Prekės

   22 mm
   38 mm
   35 mm

   8 kg

   Duomenų lapas

   Garantija
   24 mėnesių

   Skaityti daugiau

   Tau taip pat gali patikti

   Pirkėjai, įsigiję šią prekį, taip pat pirko:

   10 kitų tos pačios kategorijos produktai:

   c