Naujausia OLED technologija.

Ryškiausias vaizdas.

Neįtikėtinos spalvos.

Išbandykite naujausių "Loewe" OLED televizorių privalumus.

Tobulumo kokybė.

Mūsų filosofija: "Loewe" sėkmę lemia pažangių technologijų, dizaino, kokybės ir patogaus naudojimo tarpusavio derinys. Gaminiai pasižymi paprastomis, tiksliomis ir elegantiškomis formomis, kurios leidžia išlaikyti jų kokybę visą eksploatavimo laiką bei pelnė daugiau nei 200 tarptautinių dizaino apdovanojimų.

Mes išradome televiziją.

Jau daugiau nei 80 metų "Loewe" gamina televizorius ir laikosi pažado "Pagaminta Vokietijoje".  "Loewe" sistemos sukurtos ilgalaikiam naudojimui, atsižvelgiant į ekonomišką energijos suvartojimą. Modulinė technologija, geriausios medžiagos, preciziškas meistriškumas, reguliarūs atnaujinimai ir laikui nepavaldus dizainas užtikrina jausmą, kad turite tobulą gaminį.

Produktai, kurie jaudina.

"Gražiausias pasaulyje OLED televizorius". Berlyne vykusioje parodoje IFA 2016 Vokietijos aukščiausios klasės elektronikos gamintojas pristatė televizorius su visiškai nauja vaizdo technologija. Be to, "Loewe" plečia kolonėlių ir žemų dažnių kolonėlių asortimentą.

"Loewe OLED Ultra HD" televizorių privalumai.

Kodėl verta įsigyti "Loewe OLED 4K" išmanųjį televizorių?

OLED (organiniai šviesos diodai) - tai technologija, kuri užtikrina nepriekaištingą juodą spalvą, autentiškas spalvų gamas, platų matymo kampą ir itin ploną ekraną, kuris efektyviai vartoja energiją bei tausoja aplinką.

Išbandykite naujausių "Loewe" OLED televizorių privalumus.

OLED (organiniai šviesos diodai) - tai technologija, kuri užtikrina nepriekaištingą juodą spalvą, autentiškas spalvas, platų žiūrėjimo kampą ir itin ploną ekraną, efektyviai vartojantį energiją ir tausojantį aplinką.

"Loewe OLED" ir LED/QLED

Žiūrint iš kiekvieno taško.

Dėl savaime šviečiančių pikselių "Loewe" OLED 4k televizoriai užtikrina tobulą vaizdą ir puikias spalvas, o jų žiūrėjimo kampas yra daug platesnis nei LED televizorių.

Puikus krištolo skaidrumo vaizdas.

Ryškios spalvos ir didžiausias kontrastas.

LED televizoriai kenčia nuo "skylių", atsirandančių dėl daugelio pikselių apšvietimo vienu metu, todėl atsiranda pilkas švytėjimas, iškraipantis spalvas ir mažinantis kontrastą.

OLED pikselis pats skleidžia šviesą - foninio apšvietimo nereikia. Tai užtikrina optimalią juodą spalvą ir begalinį kontrastą, todėl atkuriamos tikros spalvos kurios daugiau detalių ir gylio.

Absoliučiai juoda.

Kiekvienas iš 8,3 mln. pikselių valdomas atskirai. Kai pikseliai išjungiami, gaunama visiška juoda spalva ir išskirtinis kontrasto lygis.

Stulbinanti vaizdo kokybė.

Puikus kontrastas išgaunamas naudojant "Dolby Vision™", HDR10 ir HLG.

Itin plonas ekranas.

Dėl to, kad nėra foninio apšvietimo ir skystųjų kristalų ekrano, OLED ekranai yra itin ploni.

LOEWE GAMINIAI