Naršydami mūsų svetainėje sutinkate, jog naudojame slapuku. Savo naršyklėje galite apibrėžti slapukų laikymo ar prieigos sąlygas. Skaityk daugiau

Marantz Melody X M-CR612

Išsamiau:
-- 60W x 2ch (6 ohms), arba 4x 30W kolonėlei A/B su individualus garsumo nustatymais -  CD, WMA/MP3 (CD-R/RW) palaiko FM ir DAB+tuner- Internetine Radias, Spotify, Amazon Prime Music, TIDAL, ir iš jūsų smartphona via AirPlay 2 arba Bluetooth app- Palaiko Amazon Alexa, Google Assistant ir Apple Siri balso asistentas - Palaiko MP3 ir  WAV/FLAC/ALAC 192kHz/24bit,DSD 2.8/5.6MHz playback - Built-in Bluetooth ir Wi-Fi su C52.4GHz/5GHz dvejų dažnių juostų palaikymas - Includes two digital Optical inputs with auto-sensing for your TV or digital device


Pasirinkite mėgstamą muzikos žanrą!

Pasirinkite mėgstamą muzikos žanrą

Sukomplektavome geriausiai parduodamas stereo sistemas su „Marantz Melody X“ stiprintuvu. Kiekvienas šių komplektų padeda atsiskleisti skirtingiems muzikos žanrams skirtingose patalpose. Peržiūrėkite, kokias stereo sistemas su „Melody X“ siūlome Jums!

Marantz Melody X yra tyro, rafinuoto bei nuostabaus muzikalumo garantas. Jis yra sukurtas remiantis ilgamete gamintojo patirtimi kuriant geriausius garso įrenginius, priklausančius Hi-Fi rinkai. Šis elegantiškas tinklinis imtuvas-stiprintuvas palaiko praktiškai beribį muzikos transliavimo platformų skaičių per AirPlay 2, Bluetooth, HEOS bei Wi-Fi. Prijunkite savo lentynines ar grindines kolonėles prie Melody X stiprintuvo ir pajuskite tikrąsias kompaktiško, tačiau itin galingo stiprintuvo galimybes. Taip pat yra galimybė stiprintuvą prijungti prie televizoriaus, naudojant optines jungtis. Tai suteiks galimybę mėgautis aukšta garso kokybe tiek žiūrint filmus, tiek ir televizijos laidas. Tuo tarpu integruotos DAB+, FM bei internetinio radijo funkcijos leis klausytis įvairių radijo stočių pačiu patogiausiu būdų. Trumpiau tariant, Melody X yra tobulas prietaisas tiems, kuriems gera garso kokybė yra prioritetas.


Marantz Melody X suteikia net 2 x 60 W galią (6 Ohms) arba 4 x 30 W, jeigu prie stiprintuvo yra prijungiamos dvi poros kolonėlių. Prijungus dvi skirtingas kolonėlių poras, jų garso lygius galima valdyti atskirai. Integruota HEOS technologija suteikia galimybę paprastai pasiekti pačias populiariausias internetinės muzikos transliavimo platformas, tokais kaip TIDAL, Spotify, Deezer bei TuneIn. Tai leidžia suteikti muzikai nuostabų skambėjimą bei išskirtinę kokybę. Taip pat yra galimybė naudotis ir balso asistentais, tokiais kaip Amazon Alexa, Google Assistant ar Apple Siri. Naudokitės savo balsu tam, kad galėtumėte pilnai valdyti Melody X.
Stiprintuvo prijungimas prie televizoriaus yra ypač paprastas. Melody X automatiškai aptinka televizorių, kuomet šis yra įjungiamas. Kartą prijungus stiprintuvą prie televizoriaus, akimirksniu atsiranda galimybė stiprintuvo garso lygį valdyti ir televizoriaus garso valdymo pulteliu. Televizoriaus pulteliu galima valdyti ne tik garso lygi, tačiau taip pat ir užtildyti bei pakeisti garso šaltinį.


Šaunu ir tai, jog galima rinktis net ir kelių skirtingų spalvų - juodos bei sidabrinės. Klasikinis stiprintuvo dizainas, kompaktiškumas bei estetika puikiai derės kambaryje. Su Melody X ypač puikiai dera Polk Audio, Definitive Technology bei Bowers & Wilkins gamintojų pasyvios kolonėlės. Pradėkite pasirinkdami muziką, kurios klausotės dažniausiai. Pop, rokas, džiazas ar klasikinė muzika. Bet kuri šių kolonėlių puikiai išryškins geriausias jūsų mėgstamos muzikos savybes. Tada sutelkite dėmesį į kambario, kuriame įdėsite savo Marantz Melody X, dydį. Šiuo atveju labai svarbu, kad kolonėlių dydis būtų suderintas su kambario dydžiu, kad garsas visiškai užpildytų jūsų erdvę.
Kam skirtas Marantz Melody X? Šiuolaikiniams žmonėms, vertinantiems aukščiausią garso kokybę, kompaktiškumą ir įrangos universalumą. Begalinės Marantz Melody X galimybės yra tai, ko ieškote įrenginyje, kuris suteiks jums aukščiausio lygio pramogas namuose. Kiekviena minutė, praleista su šia įranga, suteiks jums nepamirštamų įspūdžių, nuo kurių bus sunku pabėgti. Tikimės, kad nuspręsite pasirinkti geriausią Marantz Melody X stiprintuvą ir pasirūpinsite aukščiausios kokybės garsu.


c