AUDIO FORUM

AUDIO FORUM
Lietuva - Vilnius
Žalgirio g. 135
LT-08217 Vilnius
Parduotuvės tel.
nr: +370 (5) 263 51 43

el. pašto adresas: vilnius@audioforum.eu

Darbo valandos:
I-V nuo 10:00 iki 19:00
VI nuo 11:00 iki 16:00

UAB "Horn Distribution (LT)" Įmonės registracijos adresas: J.Jasinskio 16A, LT-01112 Vilnius.
Dėl internetinių užsakymų statuso teirautis numeriu:
tel. nr: +370 (5) 263 51 43
Darbo valandos:
I-V nuo 10:00 iki 18:00

Patekimas į požeminį parkingą yra iš Linkmenų gatvės. Parkavimas yra nemokamas Audioforum klientams. Taip pat šalia yra Rimi parduotuvė kur yra aikštelė ir ten automobilius galima pastatyti 2 valandoms nemokamai.

UŽSIENIO SALONAI

SALON FIRMOWY DENON
Gdańsk
Galeria Bałtycka

Grunwaldzka 141
80-264 Gdańsk

tel. 58 345 05 88
kom. 519 547 878
gdansk@denon.pl

SALON FIRMOWY DENON
Katowice
Silesia City Center

Chorzowska 107
40-101 Katowice

tel. 32 605 06 03
kom. 519 547 871
katowice@denon.pl

SALON FIRMOWY DENON
Kraków
Galeria Krakowska

Pawia 5
31-154 Kraków

tel. 12 432 50 73
kom. 501 290 860
krakow@denon.pl

SALON FIRMOWY DENON
Poznań
Posnania

Pleszewska 1
61-136 Poznań

tel. 61 646 30 80
kom. 729 052 149
posnania@denon.pl

SALON FIRMOWY DENON
Poznań
Stary Browar

Półwiejska 42
61-888 Poznań

tel. 61 667 13 57
kom. 519 547 877
poznan@denon.pl

SALON FIRMOWY DENON
Warszawa
Westfield Arkadia

Jana Pawła II 82
00-175 Warszawa

tel. 22 351 90 56
kom. 519 077 406
warszawa.arkadia@denon.pl

SALON AUDIO FORUM
Warszawa
Poznańska

Poznańska 24
00-685 Warszawa

tel. +48 22 628 38 40
kom. +48 519 054 321
poznanska@audioforum.eu

SALON FIRMOWY DENON
Warszawa
Galeria Mokotów

Wołoska 12
02-675 Warszawa

tel. 22 161 36 20
kom. 519 547 875
warszawa@denon.pl

SALON FIRMOWY DENON
Wrocław
Magnolia Park

Legnicka 58
54-204 Wrocław

tel. 71 316 16 79
kom. 519 547 879
wroclaw@denon.pl

SALON FIRMOWY DENON
Wrocław
Wroclavia

Sucha 1
50-086 Wrocław

tel. 533 869 730
wroclavia@denon.pl

SALON AUDIO FORUM
Łódź
Narutowicza

Prezydenta Gabriela
Narutowicza 23
90-117 Łódź

tel. +48 537 880 630
lodz@audioforum.eu

SALON AUDIO FORUM
Warszawa
Powązkowska

Powązkowska 40
01-797 Warszawa

kom. 537 798 726
powazkowska@audioforum.eu

SALON FIRMOWY DENON - OUTLET
Warszawa

Kurantów 34
02-873 Warszawa

tel. 537 901 414
outlet@denon.pl

DENON MÁRKABOLT
Budapeszt
ALLEE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT

Október 23. u. 8-10
1117 Budapest

Kapcsolat
Budai Mátyás,
Telefon: +36 1 2090298
budapest@denon.hu

Salon DENON STORE
Praha
WESTFIELD CHODOV

Roztylská 2321/19
148 00 PRAHA

Kontaktní osoba
Daniel Mechacek

tel.: +420 608 738 836
chodov@salonydenon.cz Prodejna se nachází v 1. patře v nové části nákupního centra Westfield Chodov (JZ roh).

SALON AUDIO FORUM
Berlin
Audio Forum HiFi-Studios GmbH

Ladengeschäft:
Kurfürstendamm 150 / Eingang Nestorstraße 56,
10709 Berlin
Tel. +49 30 892 68 11
mail@audioforum-berlin.de

Onlinestore:
Tel. +49 30 89 110 04
audioforum@audioforum-berlin.de

AUDIO FORUM
Audio Forum B.V.

Liguster 202,
2262 AC Leidschendam

+31 70 205 54 85
netherlands@audioforum.eu

AUDIO FORUM
Romania - București

Belvedere Residences
Str. Fabrica de glucoza, nr. 6-8
București, sector. 2
020332

Shop Manager Tiberiu Argint:
Tel:+40 747 077 659
E-mail: bucuresti@audioforum.eu

Detalii despre comenzi
Tel: +40 751 130 014
E-mail: romania@audioforum.eu

c