• Pakuotė

Komplektas: Sonos ARC + Sonos Move

1 398,00 €
Su mokesčiais

Rodyti istorinę produkto kainą

Lowest price in the last 30 days

Komplektas: Sonos ARC + Sonos Move

Pasirinkite rinkinio spalvą

Sonos ARC soundbar garso sistema

Spalva
  • Juoda

Belaidė Bluetooth kolonėlė Sonos MOVE

Spalva
  • Juoda

 

Iki 5 metų garantija

 

Nemokamas pristatymas nuo 100 € krepšelio vertės

 

45 dienų grąžinimo garantija


Sonos ARC soundbar garso sistema Sonos ARC soundbar garso sistema Sonos ARC soundbar garso sistema Sonos ARC soundbar garso sistema Sonos ARC soundbar garso sistema

Spalva


Belaidė Bluetooth kolonėlė Sonos MOVE Belaidė Bluetooth kolonėlė Sonos MOVE Belaidė Bluetooth kolonėlė Sonos MOVE Belaidė Bluetooth kolonėlė Sonos MOVE Belaidė Bluetooth kolonėlė Sonos MOVE Belaidė Bluetooth kolonėlė Sonos MOVE Belaidė Bluetooth kolonėlė Sonos MOVE Belaidė Bluetooth kolonėlė Sonos MOVE Belaidė Bluetooth kolonėlė Sonos MOVE Belaidė Bluetooth kolonėlė Sonos MOVE

Spalva

Komplektas

Sonos ARC soundbar garso sistema, skirta ne tik pagerinti televizoriaus garsą, tačiau taip pat ir mėgautis bevielėmis muzikos transliavimo galimybėmis


Sonos ARC Soundbar garso sistemos privalumai

Puikią garso kokybę bei namus puošiantį dizainą užtikrinanti Sonos ARC yra laikoma vienu iš populiariausių pasirinkimų visoje soundbar garso sistemų rinkoje. Pagrindinė šio populiarumo priežastis ne tik nepriekaištingas garso atkūrimas, tačiau taip pat ir puikiai veikianti šios bevielės namų garso sistemos valdymo sistema. Kaip ir daugelis kitų bevielių namų garso (multi-room) sistemų, Sonos ARC taip pat yra valdoma mobiliaja programėle, kurią palaiko tiek Android, tiek ir iOS operacinės sistemos. Programėlė suteikia galimybę patogiai transliuoti muziką iš pačių populiariausių muzikos transliavimo platformų bei grupuoti Sonos ARC su kitais tuo pačiu prekiniu ženklu pažymėtais produktais.

  • Integruotų garsiakalbių skaičius: 11
  • Integruota HDMI ARC jungtis
  • Galimybė įrenginį prijungti prie interneto tinklo bevieliu būdu
  • Patogus garso sistemos valdymas išmaniaja programėle
  • Itin stabilus sistemos veikimas bei greitas duomenų perdavimas
  • Minimalistinis dizainas
  • Palaiko Dolby Atmos erdvinio garso dekodavimą
  • Galimybė kolonėlę grupuoti su kitais Sonos produktais bevieliu būdu

Sonos ARC soundbar garso sistema pasižymi unikalia konstrukcija, kuri leido gamintojui į kolonėlę integruoti net vienuolika garsiakalbių. Žinoma, reikėtų nepamiršti, jog pats soundbar’as yra gana plonas, o tai reiškia, jog šie įmontuoti garsiakalbiai yra nedideli. Dėl šios priežasties Sonos ARC negali atkurti pačių žemiausių dažnių. Nepaisant to, garso atkūrimas yra gerokai kokybiškesnis už absoliučiai bet kokio televizoriaus garso atkūrimą tiek garso detalumu, tiek ir jo scenos pločiu. Žinoma, jeigu vis dėlto yra jaučiamas žemų dažnių trūkumas, prie šio soundbar’o visuomet galima komplektuoti ir Sonos Sub bevielę žemų dažnių kolonėlę. Kartu su žemų dažnių kolonėle, ši soundbar garso sistema suteiks pilnavertišką garsą ne tik žiūrint filmus, tačiau ir klausantis muzikos.

Vienas iš didžiausių Sonos ARC privalumų - galimybė įrenginį prijungti prie interneto tinklo bevieliu būdu. Tai reiškia, jog pilnavertiškam šios garso sistemos veikimui reikia įprasto maitinimo laido, kuris yra jungiamas į rozetę.

Duomenų lapas

Garantija
24 mėnesių

Belaidė Bluetooth kolonėlė Sonos MOVE. Ją valdyti galite balsu, per Sonos programėlę arba per Apple AirPlay2.


Nešiojama Kolonėlė SONOS MOVE

Patirkite nuostabų garsą kartu su smūgiams ir drėgmei atsparia, Move nešiojama kolonėle! Ją valdyti galite balsu, per Sonos programėlę arba per Apple AirPlay2. Kai WiFi nėra, muziką transliuoti galite ir per Bluetooth.

Ši kolonėlė siūlo išskirtinai galingą bosą, plačią garso sceną ir Trueplay kalibraciją, kuri garsą sukalibruos pagal tos erdvės akustiką, kurioje klausysitės muzikos.

Integruoti Google Assistant ir Amazon Alexa, todėl per WiFi Jūs galite transliuoti muziką, tikrinti naujienas, nustayti žadintuvą, gauti atsakymus į pateiktus klausimus ir daugiau.

Reaguojantis garso signalas leis Jums žinoti, kad kolonėlė Jus girdi ir atsako. Žemyn krypstantis aukštadažnis perteikia labai skaidrius, pašalinių triukšmų nesukuriančius aukštus dažnius. Integruotas vidurinių dažnių garsiakalbis užtikrina ne tik visišką dažnių atkūrimą, bet ir gilų, sodrų bosą.

Stovas ne tik vizualiai papildo kolonėlė, bet ir atlieka pagrindinę funkciją - įkrauna Sonos Move įrengtą akumuliatorių.

Savo Sonos kolonėlė pasiimkite su savimi visur, net ir ten, kur nėra maitinimo ar Wi-Fi.

Pagrindinės savybės:

Du skaitmeniniai impulsiniai stiprintuvai puikiai suderinti su dviem specialiais garsiakalbiais ir bendra akustine architektūra.

Į korpusą integruotas vidutinių dažnių garsiakalbis pasirūpins žemų dažnių gyliu ir sodrumu bei ištikimu vidutinių dažnių ir vokalo muzikiniu palaikymu.

Garsinis signalas praneš, kad "Sonos Move" užregistravo balso komandą ir rengia atsakymą.

Tolimojo lauko mikrofonų masyve naudojamas išmanusis balso įrašymas ir triukšmo slopinimas.

Žemyn nukreiptas aukštų dažnių garsiakalbis atkuria švarius, detalius aukštus dažnius ir tolygiai išsklaido garsą, kad būtų pasiektas itin platus garso laukas.

IP56 klasė užtikrina atsparumą dulkėms ir vandens purslams.

Matmenys (aukštis x plotis x gylis) - 240 x 160 x 126 mm

Gaminio apdaila - juoda arba balta

Viršutinio skydelio funkcijos - talpūs jutikliniai mygtukai, skirti garsumui ir (arba) nutildymui, grįžimui atgal ir (arba) pirmyn, grojimui ir (arba) pauzei ir mikrofono nutildymui. Šviesos diodas rodo įrenginio būseną, jo išjungimą arba balso pranešimą.

Visiškas privatumas - dėl šviečiančios LED lemputės visada žinosite, ar įjungtas garsiakalbio mikrofonas.

Svoris - 3 kg su akumuliatoriumi

Maitinimas - USB-C adapteriai turi palaikyti bent vieną iš šių išėjimo įtampos lygių: 12V/3A, 15V/3A arba 20V/2,25A.

Įkrovimo bazės maitinimas - įėjimas 100-240 V AC, 50-60 Hz, 1,2 A; išėjimas 18 VDC, 2,5 A

"Wi-Fi" - palaiko 802.11 b/g/n, 2,4 GHz ir 5 GHz dažnius.

"Bluetooth" Kai būnate lauke, naudokite "Bluetooth", kad galėtumėte transliuoti muziką ir dar daugiau. Jums tereikia telefono arba kito suderinamo įrenginio.

"Apple AirPlay 2" - veikia su "AirPlay 2" "Apple" įrenginiuose, kuriuose įdiegta "iOS 11.4" arba naujesnė versija.

Baterijos veikimo trukmė - 10 valandų vienu įkrovimu

Atkūrimas esant nuo -10 °C iki 55 °C temperatūrai.

Įkrovimas nuo 0 °C iki 45 °C temperatūroje.

Pakuotės turinys - "Sonos Move", įkrovimo pagrindas, greito naudojimo vadovas ir garantija.

Duomenų lapas

Garantija
24 mėnesių
Skaityti daugiau

10 kitų tos pačios kategorijos produktai:

c