• Pakuotė

Namų kino sistemos: AVR-X1700H + Estrada

1 368,00 €
1 239,00 €Sutaupykite 129,00 €
Su mokesčiais

Rodyti istorinę produkto kainą

Lowest price in the last 30 days

Namų kino sistemos: Denon AVR-X1700H + Wilson Estrada

Pasirinkite rinkinio spalvą

Wilson ESTRADA 5.0 Kolonėlių komplektas

Spalva
 • Juoda

Dėmesio. Produktas gali būti iš ekspozicijos.

 

Iki 5 metų garantija

 

Nemokamas pristatymas nuo 100 € krepšelio vertės

 

45 dienų grąžinimo garantija


Denon AVR-X1700H 7.2 kanalų AV imtuvas - stiprintuvas Denon AVR-X1700H 7.2 kanalų AV imtuvas - stiprintuvas Denon AVR-X1700H 7.2 kanalų AV imtuvas - stiprintuvas Denon AVR-X1700H 7.2 kanalų AV imtuvas - stiprintuvas


Wilson ESTRADA 5.0 Kolonėlių komplektas Wilson ESTRADA 5.0 Kolonėlių komplektas Wilson ESTRADA 5.0 Kolonėlių komplektas Wilson ESTRADA 5.0 Kolonėlių komplektas Wilson ESTRADA 5.0 Kolonėlių komplektas Wilson ESTRADA 5.0 Kolonėlių komplektas Wilson ESTRADA 5.0 Kolonėlių komplektas Wilson ESTRADA 5.0 Kolonėlių komplektas Wilson ESTRADA 5.0 Kolonėlių komplektas Wilson ESTRADA 5.0 Kolonėlių komplektas Wilson ESTRADA 5.0 Kolonėlių komplektas Wilson ESTRADA 5.0 Kolonėlių komplektas Wilson ESTRADA 5.0 Kolonėlių komplektas Wilson ESTRADA 5.0 Kolonėlių komplektas

Spalva

Komplektas

Suteikdamas net 145W galią vienam kanalui, Denon AVR-X1700H 7.2 kanalų konfigūraciją bei 8K raiškos vaizdą palaikantis namų kino stiprintuvas taip pat yra pritaikytas ir naujausiems 3D garso formatams, tokiems kaip Dolby Atmos®, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS:X® bei DTS Virtual:X™. Šiame stiprintuve įmontuotos HDMI jungtys palaiko pačias naujausias technologijas, kurios leidžia suteikti 8K/60Hz ar 4K/120Hz pralaidumą, VRR. ALLM, Dolby Vision. HDR10+ bei eARC. 


Namų kino stiprintuvas 7.2 8K AVR-X1700H

7.2 kanalų namų kino stiprintuvas, palaikantis 3D audio, valdymą balsu bei integruotą HEOS Built-in technologiją.

Natūralių spalvų atvaizdavimas su HDR10+

Natūralių spalvų atvaizdavimas su HDR10+ suteikia galimybę šiam stiprintuvui palaikyti didelio dinaminio diapazono vaizdo formatus, HDR10, Dolby Vision bei HGL. Tuo tarpu Dolby Vision paverčia vaizdo žiūrėjimo patirtį į dar labiau nepamirštamą dėl ryškumo, kontrasto, bei, žinoma, spalvų. HGL taip pat siūlo HDR technologiją, kuri padeda vaizdui tapti dar aiškesniu. AVR-X1700H taip pat palaiko ir HDR10+, kuris perduoda dinamišką vaizdą tiesiai į televizorių.

Pilnas 3D garso palaikymas

Pilnas 3D garso palaikymas 3D garso formatais su Dolby Atmos®, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS:X®, and DTS Virtual:X™. Susikurkite 5.1.2 Dolby Atmos erdvinio garso sistemą, naudodami Dolby Atmos aukščio kolonėles ar specialias lubines kolonėles. Jos tikrai suteiks nepamirštamą patirtį tiek žiūrint filmus, tiek ir žaidžiant kompiuterinius žaidimus. Dolby Atmos Height Virtualization Technology bei DTS Virtual:X suteikia įtraukiančio garso pojūčius be aukščio kanalų, sukurdamas aukščio garso efektus 7.1, 5.1 ar 2.1 kolonėlių konfigūracijose.

Pažangi 8K HDMI vaizdo sekcija, padedanti palaikyti net kelis HDR vaizdo formatus

Siekdamas užtikrinti pačią geriausią vaizdo kokybę, gamintojas į AVR-X1700H įdiegė ir pažangią HDMI sekciją (6 įvestys/1 išvestis. Trys įvestys palaiko 8K raiškos vaizdo kokybę, palaikančią net 60Hz bei 4K/120Hz. Visos HDMI įvestys taip pat palaiko ir 4:4:4 Pure Color Sub Sampling technologiją.

Integruota HEOS Built-In multi-room bevielės namų garso sistemos technologija

Mėgaukitės savo mėgstamiausia muzika bet kuriame namų kambaryje su HEOS. Galimybė klausytis tos pačios dainos kiekvienoje zonoje ar klausytis kiekvienoje zonoje skirtingų dainų. HEOS technologija taip pat veikia su Amazon Alexa, Google Assistant bei Apple Siri valdymo balsu platformomis. Tai leidžia visą garso sistemą taip pat valdyti ir balsu. Prijunkite prie šios sistemos Denon Home kolonėles ir įgarsinkite visus savo namus. HEOS taip pat palaiko mokamą bei nemokamą Spotify, Amazon HD, TuneIn, SoundCloud, TIDAL ir dar daugiau. (Ne visos transliavimo platformos yra pasiekiamos visuose regionuose.)

SUDERINAMUMAS SU AMAZON ALEXA

Valdykite AVR-X1700H be rankų su Amazon Alexa bei savo balsu. Valdykite garso lygį, perjunkite norimą kūrinį, keiskite norimus šaltinius ir dar daugiau. Atsisiųskite HEOS Home Entertainment Skill programėlę, kuri leis aktyvuoti Amazon Alexa valdymą balsu.

SUDERINAMUMAS SU GOOGLE ASSISTANT

Transliuokite muziką HEOS programoje, tada paprašykite Google Asistant valdyti garso lygį, perjunkite norimą kūrinį, keiskite norimus šaltinius ir dar daugiau.

AIRPLAY 2 + APPLE SIRI BALSO VALDYMAS

Naudodami AirPlay 2 belaidžiu būdu transliuokite Apple muziką į AV imtuvą arba kartu su kitais su AirPlay suderinamais garsiakalbiais pripildykite namus muzikos.

Duomenų lapas

Garantija
24 mėnesių

Wilson Estrada 5.0 yra namų kino kolonėlių sistema, suteikianti švarų bei galingą garsą visiems kanalams


Wilson Estrada 5.0 yra namų kino kolonėlių sistema, suteikianti švarų bei galingą garsą visiems kanalams. Šios garso sistemos suteikiamas garsas būtent toks, koks patenkins net ir reikliausią gero garso mylėtoją. Kiekviena šios sistemos kolonėlė yra pagaminta naudojant tik pačios aukščiausios kokybės medžiagas bei komponentus. Pačių kolonėlių korpusai pasižymi specifine medžio struktūra. Būtent tai padeda sukurti ilgaamžį bei kokybišką produktą. Tuo tarpu vidurinių dažnių garsiakalbiai yra įmontuoti kolonėlių viršutinėje dalyje. Tai padeda klausytojui daug aiškiau girdėti šios dažnių juostos garsus. Tokiu pačiu principu yra įmontuoti ir aukštų dažnių garsiakalbiai.

Grindinės kolonėlės:

 • Juostų skaičius: 2
 • Žemų dažnių garsiakalbiai: 2 x 6.5 col.
 • Aukštadažnis: 1 col.
 • Kolonėlių varža: 4-8 ohms.
 • Kolonėlių jautrumas: 90 dB
 • Rekomenduojama stiprintuvo galia: iki 150 W
 • Dažnių atkūrimo diapazonas: 45 Hz - 20 kHz
 • Svoris: 12.5 kg

Lentyninės kolonėlės:

 • Žemų dažnių garsiakalbiai: 4 col.
 • Aukštadažnis: 1 col.
 • Kolonėlių varža: 4-8 ohms.
 • Kolonėlių jautrumas: 89 dB
 • Rekomenduojama stiprintuvo galia: iki 100 W
 • Dažnių atkūrimo diapazonas: 60 Hz - 20 kHz
 • Svoris: 2.05 kg

Centrinė kolonėlė:

 • Žemų dažnių garsiakalbiai: 2 x 4 col.
 • Aukštadažnis: 1 col.
 • Kolonėlių varža: 4-8 ohms.
 • Kolonėlių jautrumas: 89 dB
 • Rekomenduojama stiprintuvo galia: iki 100 W
 • Dažnių atkūrimo diapazonas: 55 Hz - 20 kHz
 • Svoris: 3.2 kg

Duomenų lapas

Garantija
24 mėnesių
Pratęsta garantija
60 mėnesių
Skaityti daugiau

10 kitų tos pačios kategorijos produktai:

c