Naršydami mūsų svetainėje sutinkate, jog naudojame slapuku. Savo naršyklėje galite apibrėžti slapukų laikymo ar prieigos sąlygas. Skaityk daugiau
 • Pakuotė

Namų kino sistemos 7.1: AVR-S960H + OBERON 7/1/VOKAL/SUB C-8 D/ALTECO C-1

3 831,00 €
3 319,00 €Sutaupykite 512,00 €
Su mokesčiais

Rodyti istorinę produkto kainą

Namų kino sistemos 7.1: AVR-S960H + OBERON 7/1/VOKAL/SUB C-8 D/ALTECO C-1

Pasirinkite rinkinio spalvą

Grindinė kolonėlė OBERON 7

Spalva
 • Juoda
 • Walnut

Lentyninė kolonėlė OBERON 1

Spalva
 • Juoda
 • Walnut

Žemų dažnių kolonėlė SUB C-8 D

Spalva
 • Juoda

Sieninė kolonėlė Dolby Atmos® ALTECO C-1

Spalva
 • Juoda
 • Walnut

Centrinė kolonėlė OBERON VOKAL

Spalva
 • Juoda
 • Walnut

 

Iki 5 metų garantija

 

Nemokamas pristatymas nuo 100 € krepšelio vertės

 

45 dienų grąžinimo garantija

Komplektas

7.2 kanalų AV imtuvas - stiprintuvas AVR-S960H


Denon AVR-S960 7.2 kanalų stiprintuvas su 8K AV ir 3D Audio, valdymą balsu bei integruotą HEOS Built-in technologiją

Suteikdamas net 145W galią vienam kanalui, Denon AVR-S960H 7.2 kanalų konfigūraciją bei 8K raiškos vaizdą palaikantis namų kino stiprintuvas taip pat yra pritaikytas ir naujausiems 3D garso formatams, tokiems kaip Dolby Atmos®, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS:X® bei DTS Virtual:X™. Šiame stiprintuve įmontuotos HDMI jungtys palaiko pačias naujausias technologijas, kurios leidžia suteikti 8K/60Hz ar 4K/120Hz pralaidumą,  Dolby Vision, HDR10, HDR10+, Dynamic HDR, HLG ir HDCP 2.3 palaikymą visuose HDMI (6 įvesties / 2 išvesties).

Priekiniame skydelyje esančioje USB jungtyje galima patogiai atkurti MP3 ir "Hi-Res" garso įrašus (WAV, FLAC, ALAC ir DSD 2,8/5,6 MHz failus). Siųskite muziką iš populiarių interneto paslaugų, tokių kaip "Spotify", "Amazon Music HD", TIDAL ir kitų, belaidžiu ryšiu naudodami "Bluetooth", "Apple AirPlay 2" ir "Wi-Fi" per integruotą "HEOS" platformą. Naujasis "Denon AVR-S960H" taip pat veikia su "Amazon Alexa", "Google Assistant" ir "Apple Siri" balso asistentais, kad valdymas balsu būtų paprastas ir intuityvus.

Apdovanojimus pelnęs "Denon" sąrankos asistentas vizualiai veda jus per kiekvieną sąrankos proceso žingsnį, todėl sąranka atliekama greitai ir sklandžiai. Kadangi kiekvienos patalpos akustika yra skirtinga, AVR-S960H įdiegta "Audyssey" aukštos kokybės kalibravimo technologija, kuri automatiškai išmatuoja ir optimizuoja AV imtuvo garsą, kad būtų galima mėgautis išties įtraukiančiu 3D garsu.

Galingas 7 kanalų stiprintuvas: užtikrina maksimalų našumą ir siūlo 145 vatų galią kiekvienam kanalui, užtikrindamas tikslų ir dinamišką "Denon" garsą.

8K/60Hz ir 4K/120Hz palaikymas: Palaikydami naujausius HDMI standartus, galite mėgautis aukščiausios kokybės 8K vaizdo įrašais iš 8K šaltinio įrenginių. Viena 8K įvestis ir dvi 8K/60 Hz ir 4K/120 Hz išvestys. Visuose 6 HDMI įėjimuose galima keisti mastelį iki 8K.

Išplėstinis HDMI skyrius: Turėdami 6 HDMI įvesties ir 2 HDMI išvesties su visišku HDCP 2.3 palaikymu, galite prijungti iki šešių įrenginių ir siųsti signalus į du ekranus.

3D garso formatai: Mėgaukitės įtraukiančiu 3D garsu su "Dolby Atmos", "Dolby Atmos Height Virtualization", DTS:X ir DTS Virtual:X dekodavimo funkcijomis ir mėgaukitės geriausia pramoga.

HDMI garso grįžtamojo kanalo (eARC) palaikymas: Prijunkite "eARC" palaikantį HDMI televizorių per pagrindinę HDMI išvestį, kad galėtumėte transliuoti nesuspaustus ir objektais koduotus garso formatus, tokius kaip "Dolby Atmos" ir DTS:X, tiesiai iš savo išmaniosios TV programos į AV imtuvą.

Moderniausias vaizdo įrašų skyrius: Naujausių HDR formatų, įskaitant HDR10, HDR10+ (naujiena 2020 m.), HLG, "Dolby Vision" ir "Dynamic HDR" (naujiena 2020 m.), palaikymas, kad būtų užtikrinta aukščiausia vaizdo kokybė - ryškumas, aiškumas ir kontrastas.

Naujos kartos filmų kokybė: Dėl 8K/60 Hz didinimo ir skiriamosios gebos, dinaminio HDR ir greito medijos perjungimo (QMS) galite mėgautis krištolo skaidrumo ir sklandumo aukščiausios kokybės vaizdo įrašais.

Įtraukianti vaizdo žaidimų patirtis: 4K/120 Hz skiriamoji geba, kintamas atnaujinimo dažnis (VRR), automatinis mažo vėlavimo režimas (ALLM) ir greitas kadrų perkėlimas (QFT) leidžia mėgautis žaidimais su nuostabiu vaizdu, mažesniu vėlavimu ir didesniu sklandumu.

Suderinamumas su pagrindiniais balso asistentais: AVR-S960H imtuvą ir internetines muzikos paslaugas galite valdyti balsu naudodami "Amazon Alexa", "Google Assistant" ir "Apple Siri".

Belaidis muzikos transliavimas iš populiariausių internetinių paslaugų: mėgaukitės visomis mėgstamiausiomis muzikos paslaugomis, tokiomis kaip "Spotify", "TuneIn Internet Radio", "Amazon Music HD", "TIDAL", "Deezer" ir daug kitų. AVR-S960H taip pat leidžia mėgautis muzika per "AirPlay 2" ir atkurti mėgstamus kūrinius iš "Apple Music".

"Roon Tested" sertifikatas: Iš naujo atraskite savo skaitmeninę muzikos biblioteką su ieškoma ir naršoma informacija apie mėgstamus atlikėjus ir dainas. "Roon" programėlėje rasite dainų tekstus, koncertų datas, nuotraukas, biografijas, apžvalgas ir dar daugiau.

Foninė įvestis: Su integruota "Phono" įvestimi prie AVR-S960H galima prijungti patefoną ir groti mėgstamas vinilines plokšteles. Mėgaukitės savo kolekcija su išskirtinės kokybės garsu.

Du žemų dažnių garsiakalbių išėjimai: naudojant dvi žemų dažnių kolonėlėe išlyginami žemieji dažniai.

HEOS Įmontuota belaidė kelių kambarių muzikos transliavimo platforma: naudokite kelių kambarių funkciją, kad galėtumėte mėgautis garsu visuose namuose. AVR-S960H taip pat veikia su naujai pristatytais "Denon Home" išmaniosios kolonėlėmis, todėl galite mėgautis garsu visuose namuose - kiekviename kambaryje.

Didelės raiškos "Hi-Fi" garso transliacija: Mėgaukitės mėgstamų didelės raiškos failų, tokių kaip FLAC, ALAC ir WAV, taip pat DSD 2,8/5,6 MHz, atkūrimu.

Keturi greitojo pasirinkimo mygtukai: juos galima rasti priekiniame skydelyje, juose išsaugomi pageidaujami kiekvieno šaltinio garso nustatymai.

Priekinio skydelio USB įvestis: Galima patogiai atkurti MP3, WAV, FLAC, ALAC ir DSD (2,8/5,6 MHz) failus.

Visų zonų televizoriaus garso režimas: atkurkite televizoriaus garsą antroje zonoje.

Integruotos "Bluetooth®" ir "Wi-Fi" su dviejų dažnių 2,4 GHz/5 GHz palaikymu: Patikimas ryšys net ir miesto aplinkoje, kur didelis belaidžio ryšio tankis.

"Bluetooth®" garso siųstuvas: Mėgaukitės mėgstama muzika per "Bluetooth" ausines. Ši funkcija leidžia atkurti tik per "Bluetooth" ausines, taip pat vienu metu atkurti per prijungtus garsiakalbius.

Apdovanojimus pelnęs "Denon" sąrankos asistentas: grafinė vartotojo sąsaja leidžia lengvai ir intuityviai atlikti sąranką.

"Audyssey MultEQ" ir dinaminis ekvalaizeris / garsumas: optimizuojama patalpos akustika naudojant "Audyssey" programinę įrangą ir pridedamą mikrofoną bei stovą.

Suderinamumas su išmaniaisiais televizoriais: Valdykite "Denon AVR-S960H" imtuvą naudodami televizoriaus nuotolinio valdymo pultą, naudodami HDMI CEC.

Nuostabus garsas, pagrįstas 110 metų patirtimi: "Denon" yra pirmaujantis Japonijos garso prekių ženklas. Nuo pat įkūrimo 1910 m. nuolat siekėme aukščiausios kokybės, naujovių ir garso kokybės.

AUKŠČIAUSIA NAMŲ KINO KOKYBĖ - 8K PALAIKYMAS

AVR-S960H užtikrina puikius 8K/60 Hz filmus, taip pat aukštesnio lygio žaidimus su 4K/120 Hz ir naujausių HDMI specifikacijų palaikymu. Suderinamumas su naujausiais 3D garso formatais leidžia mėgautis pramogomis išsamiau nei bet kada anksčiau. Su naujuoju AVR-S960H jau šiandien galite susikurti puikų 4K namų kiną ir jaustis patogiai žinodami, kad jūsų AV imtuvas yra paruoštas 8K, kai tik panorėsite.

GALINGAS 7 KANALŲ STIPRINTUVAS

"AVR-S960H" imtuvo kiekvieno kanalo išvesties galia yra 145 W, o tam naudojami diskretieji didelės srovės stiprintuvai. Mažos varžos garsiakalbiai užtikrina įvairių kolonėlių veikimo stabilumą ir užtikrina subalansuotą, kokybišką garsą. Be to, "Auto Eco" režimas reguliuoja koloneles išvestį pagal garsumo lygį ir rodo sutaupytas lėšas rodomame indikatoriuje, todėl realiuoju laiku matote, kaip mažėja energijos suvartojimas.

3D GARSO FORMATAI

Pasinerkite į 3D garsą su "Dolby Atmos®" dekodavimu, "Dolby Atmos Height Virtualization" technologija, DTS:X® ir DTS Virtual:X™.

ERDVINIS GARSAS

Sukurkite "Dolby Atmos" 5.1.2 erdvinio garso sistemą su "Dolby Atmos" kolonėlėmis arba lubose įmontuojamas kolonėlėmis, kad galėtumėte mėgautis geriausiais namų kino pojūčiais.

Palaikydamas "Dolby Atmos Height Virtualization" funkciją, AVR-S960H taip pat atkuria įtraukiantį 3D garsą be aukštesniojo sluoksnio kanalų, sukurdamas virtualius aukštesniojo sluoksnio efektus 7.1, 5.1 arba 2.1 koloneliu konfigūracijose.

ARČIAU VEIKSMO

"DTS:X" dekodavimo funkcija garsą perkelia ten, kur jis natūraliai sklinda erdvėje, todėl namuose sukuriamas tikroviškas 3D garsas. Didesnis gylis ir didesnis tikroviškumas įtraukia į mėgstamų filmų pasaulį.

"DTS Virtual:X" užtikrina įtraukiantį garsą be aukštesnio lygmens kanalų, sukurdamas virtualius daugialypius garso efektus 7.1, 5.1 arba 2.1 koloneliu konfigūracijose. 

8K ULTRA HD PALAIKYMAS

Su AVR-S960H imtuvu galėsite mėgautis visomis pramogomis, kurias siūlo naujausios technologijos, ir mėgautis neprilygstamu vaizdo aiškumu. Mėgaukitės filmais 8K raiška su mastelio keitimu iki 8K/60 Hz, taip pat naujausiomis AV imtuvų technologijomis, tokiomis kaip "Dynamic HDR" ir "Quick Media Switching" (QMS), kurios naudojamos filmuose, kad būtų pašalintas vaizdo vėlavimas.

REKOMENDUOJAMAS 8K KABELIS:

8K HDMI VIDEO SEKTORIUS SU "eARC

AVR-S960H HDMI pagrindinė išvestis palaiko "eARC" (Enhanced Audio Return Channel), kad būtų galima perduoti nesuspaustą, objektais koduotą garsą tiesiai iš išmaniųjų televizorių programų į AV imtuvą.

Mėgaukitės mėgstamais filmais, laidomis ir vaizdo žaidimais su geriausia vaizdo kokybe. "AVR-S960H" turi pažangią HDMI sekciją (6 įvestys / 2 išvestys) su specialia 8K įvestimi, kuri palaiko 8K/60 Hz ir 4K/120 Hz vaizdo perdavimą. Visi HDMI įėjimai palaiko 4:4:4:4 "Pure Color", HDR10, HDR10+, "Dolby Vision", "Hybrid Log-Gamma" (HLG), "Dynamic HDR" ir BT.2020, kad būtų užtikrintos išskirtinės spalvos, aiškumas ir kontrastas. Mėgaukitės didinimu iki 8K/30 Hz ir HDCP 2.3 apdorojimu visuose HDMI įėjimuose, kad galėtumėte neribotai atkurti nuo kopijavimo apsaugotą turinį. "AVR-S960H" taip pat siūlo "eARC" (patobulintą grįžtamąjį garso kanalą), kuris palaiko 3D garso formatus, tiesiogiai transliuojamus iš išmaniųjų televizorių programų į AV imtuvą.

PAŽANGUS VAIZDŲ APDOROJIMAS

HDCP 2.3 apdorojimas galimas visuose HDMI prievaduose, todėl galite netrukdomai mėgautis nuo kopijavimo apsaugotu turiniu. Mėgaukitės sklandžiu suderinamumu su naujausiais HD ir "Ultra HD" televizoriais, "Blu-ray" grotuvais ir žaidimų konsolėmis.

NUOSTABIOS SPALVOS - UNIVERSALUS SUDERINAMUMAS, HDR10+ IR DINAMINIS HDR

AVR-S960H palaiko didelio dinaminio diapazono, HDR10, "Dolby Vision" ir HLG (Hybrid Log Gamma) vaizdo formatus. "Dolby Vision" užtikrina nuostabų ryškumą, kontrastą ir spalvas. HLG naudoja HDR technologiją transliuojamam turiniui, kad vaizdas būtų aiškesnis ir švaresnis. "AVR-S960H" taip pat palaiko "Dynamic HDR" ir HDR10+, todėl į televizorių siunčiami dinaminiai metaduomenys, kad vaizdas būtų tikroviškesnis. (Kai kurios technologijos prieinamos ne visuose televizoriuose.)

VAIZDO ŽAIDIMAI

Su naujuoju AVR-S960H išnaudokite visą vaizdo žaidimų potencialą. Mėgaukitės mėgstamais žaidimais puikios kokybės, nes palaikoma iki 4K/120 Hz skiriamoji geba ir mastelio keitimas, taip pat kintamas atnaujinimo dažnis (VRR), greitas kadrų perkėlimas (QFT) ir automatinis mažo delsimo režimas (ALLM), kuris sumažina arba visiškai pašalina delsimą ir kadrų trūkinėjimą, kad vaizdas būtų sklandesnis.

HEOS BUILT-IN MUZIKOS TRANSLIACIJAI

Mėgaukitės mėgstama muzika bet kuriame namų kambaryje - belaidžiu ryšiu, naudodami "HEOS Built-in". Groti tą pačią dainą kiekviename kambaryje arba pasirinkti skirtingą dainą kiekvienam prijungtam kambariui - pasirinkite patys. Jis taip pat veikia su "Amazon Alexa", "Google Assistant" ir "Apple Siri", kad galėtumėte intuityviai valdyti balsu ir užtikrinti nuostabų garsą visoje namų pramogų sistemoje. Prijunkite "Denon Home" garsiakalbius ir mėgaukitės belaidžiu garsu visuose namuose. "HEOS" palaiko "Spotify Free" ir "Premium", "Amazon Music HD", "TuneIn", "SoundCloud", "TIDAL" ir kt. (Ne visos muzikos paslaugos prieinamos visuose regionuose).

DIDELĖS RAIŠKOS GARSAS

Gaukite puikią mėgstamų didelės raiškos garso failų garso kokybę. AVR-S960H turi naujausius AKM 32 bitų DAC, todėl galima dekoduoti didelės raiškos daugelio tipų be nuostolių garso failus, įskaitant ALAC, FLAC ir WAV, iki 192 kHz/24 bitų dažniu. Imtuvas taip pat suderinamas su DSD 2,8/5,6 MHz failais (DSD yra SACD kodavimo formatas). Atkurkite muziką iš atminties įrenginių per priekiniame skydelyje esantį USB prievadą arba iš tinklo šaltinių. AVR-S960H taip pat puikiai veikia su kitų tipų failais, pavyzdžiui, MP3 ir WMA, ir užtikrina aukštos kokybės garsą

"BLUETOOTH" GARSO TRANSLIAVIMAS

Mėgaukitės mėgstama muzika, nepabusdami visuose namuose, nes garsą iš AV imtuvo galite transliuoti į "Bluetooth" ausines. AVR-S960H netgi leidžia vienu metu atkurti garsą "Bluetooth" ausinėse ir prijungtuose garsiakalbiuose. Rekomenduojame naudoti šią sąranką, jei turite klausos negalią turintį šeimos narį ar draugą.

LENGVA KONFIGŪRACIJA

Pridėtame AVR-S960H greito naudojimo vadove pateikiamos paprastos ir aiškios instrukcijos, kaip pradėti naudotis imtuvu. Prijungus televizorių prie AVR-S960H per HDMI, televizoriaus ekrane pasirodo išskirtinis "Denon" sąrankos asistentas, kuris žingsnis po žingsnio padės jums atlikti sąrankos procesą. Be to, AV imtuvo galinėje dalyje yra horizontaliai išdėstytas spalvotas garsiakalbių gnybtas, prie kurio lengva organizuoti ir prijungti garsiakalbių kabelius.

Specifikacija:

 • galingas 7 kanalų stiprintuvas: užtikrina didžiausią efektyvumą ir 145 vatų galingumą kiekvienam kanalui, užtikrinantis tikslų ir dinamišką "Denon" garsą.
 • palaiko 8K/60Hz ir 4K/120Hz dažnius: Palaikydami naujausius HDMI standartus, galite mėgautis aukščiausios kokybės 8K vaizdo įrašais iš 8K šaltinio įrenginių. Viena 8K įvestis ir dvi 8K/60 Hz ir 4K/120 Hz išvestys. Visuose 6 HDMI įėjimuose galima keisti mastelį iki 8K.
 • Išplėstinis HDMI skyrius: Turėdami 6 HDMI įvestis ir 2 HDMI išvestis su visišku HDCP 2.3 palaikymu, galite prijungti iki šešių daugialypės terpės įrenginių ir siųsti signalus į du ekranus.
 • 3D garso formatai: Mėgaukitės įtraukiančiu 3D garsu su "Dolby Atmos", "Dolby Atmos Height Virtualization", DTS:X ir DTS Virtual:X dekodavimu ir mėgaukitės geriausia pramoga.
 • HDMI garso grįžtamojo kanalo (eARC) palaikymas: Prijunkite "eARC" palaikantį HDMI televizorių per pagrindinę HDMI išvestį, kad galėtumėte transliuoti nesuspaustus ir objektais koduotus garso formatus, tokius kaip "Dolby Atmos" ir DTS:X, tiesiai iš išmaniosios TV programėlės į AV imtuvą.
 • naujausių laikų vaizdo įrašų skyrius: Naujausių HDR formatų, įskaitant HDR10, HDR10+ (naujiena 2020 m.), HLG, "Dolby Vision" ir "Dynamic HDR" (naujiena 2020 m.), palaikymas, kad būtų užtikrinta aukščiausia vaizdo kokybė - ryškumas, aiškumas ir kontrastas.
 • "Hi-Fi" didelės raiškos garso transliacija: Mėgaukitės mėgstamų didelės raiškos failų, tokių kaip FLAC, ALAC ir WAV, taip pat DSD 2,8/5,6 MHz, atkūrimu.
 • keturi greitojo pasirinkimo mygtukai: juose, esančiuose priekiniame skydelyje, išsaugomi pageidaujami kiekvieno šaltinio garso nustatymai.
 • priekinio skydelio USB įvestis: Galima patogiai atkurti MP3, WAV, FLAC, ALAC ir DSD (2,8/5,6 MHz) failus
 • Apdovanojimus pelnęs "Denon" sąrankos asistentas: grafinė naudotojo sąsaja leidžia lengvai ir intuityviai atlikti sąranką
 • "Audyssey MultEQ" ir dinaminis ekvalaizeris / garsumas: optimizuoja patalpos akustiką naudodami "Audyssey" programinę įrangą ir pridedamą mikrofoną bei stovą.

Duomenų lapas

Garantija
24 mėnesių
Pratęsta garantija
36 mėnesių
WiFi
Taip
Bluetooth
Taip
AirPlay 2
Taip
HDMI (įvestis)
6
HDMI (išvestis)
2
Optinis įvestis
1-2
PHONO įvestis
Taip
Kanalų skaičius
7.2
Interneto radijas
Taip
Daugiakanalis erdvinis garsas
DTS Neural:X
Daugiakanalis erdvinis garsas
Dolby TrueHD
Daugiakanalis erdvinis garsas
Dolby Atmos
Daugiakanalis erdvinis garsas
Dolby Surround
Daugiakanalis erdvinis garsas
Daugiakanalis stereofonas
Daugiakanalis erdvinis garsas
Dolby Height Virtualization
Daugiakanalis erdvinis garsas
DTS HD Master
Daugiakanalis erdvinis garsas
DTS:X
Multiroom sistema
Taip
USB lizdas
Taip
Palaikoma vaizdo raiška
4K
Palaikoma vaizdo raiška
8K
Palaikoma vaizdo raiška
Full HD 1080p
Analoginė įvestis
4
Išvesties galia (RMS 6Ω)
125 W
Išvesties galia (RMS 8Ω)
95 W
Žemųjų dažnių garsiakalbio išvestis
Taip
Radio AM/FM
Taip

Dali Oberon 7“ grindinės kolonėlės yra didžiausios kolonėlės iš visos „Oberon“ serijos. Šių kolonėlių garsiakalbiai yra pagaminti pagal „SMC“ technologiją, kuri ženkliai sumažina nereikalingų garso iškraipymų kiekį, o natūralaus medžio korpusas pasižymi ypač puikiais akustiniais parametrais. „Dali Oberon 7“ grindinėse kolonėlėse yra įmontuoti du 7 colių skersmens žemų/vidurinių dažnių garsiakalbiai, kurie užtikrins gilų bosą bei skaidrius vidurinius dažnius. Tuo tarpu aukštadažnis yra įmontuotas taip, kad garso sklaida būtų kuo platesnė.

„Dali Oberon 7“ grindinių kolonėlių garsiakalbiai yra pagaminti iš medžio pluošto, o tai užtikrina kokybišką, natūralų bei minkštą skambėjimą. Kokybišką garsiakalbių skambėjimą užtikrina ir speciali „SMC“ technologija. Ši technologija įprastai yra naudojama tik aukštesnės klasės „Dali“ kolonėlėse, tačiau išleidęs „Oberon“ seriją, gamintojas nusprendė šią technologiją pritaikyti ir čia. „SMC“ technologija padeda išvengti nereikalingų garso iškraipymų, kuriuos sukelia magneto judėjimas ritės atžvilgiu.

„SMC“ technologija (Minkštas magnetinis junginys) yra sprendimas, padedantis ženkliai sumažinti įvairius garso iškraipymus. Įprastai, garsiakalbių gamyboje yra naudojami paprasti geležies magnetai, o tai dažnai tampa histerezės priežastimi. Šis, puikiai žinomas reiškinys sukelia nenumatytą garsiakalbio pasipriešinimą garsiakalbio ritės atžvilgiu, o tai reiškia nereikalingus garso iškraipymus. Taigi, beveik 40 metų gyvuojanti kompanija “Dali” galop išrado sprendimą, sukurdami jau minėtą SMC technologiją.

Plati garso sklaida bei universalumas

„Dali Oberon 7“ kolonėlėse įmontuoti aukštadažniai užtikrina neįtikėtinai plačią garso sklaidą, todėl galite būti tikri, jog garsas pilnai užpildys visą patalpą. „Dali Oberon 7“ kolonėlės puikiai tinka tiek namų kino, tiek ir stereo sistemoms. Papildomo universalumo prideda ir tai, kad šios kolonėlės puikiai skamba su daugybe pačių įvairiausių stiprintuvų, todėl parinkti tinkamą tikrai nebus sunku.


Dažnių atkūrimo diapazonas (±3 dB): 36 - 26 000 Hz 
Jautrumas (2.83V/1m): 88.5 dB 
Nominali kolonėlių varža: 6 Ω 
Maksimalus garso lygis: 110 dB 
Rekomenduojama stiprintuvo galia: 30 - 180 W 
Filtro dažnis: 2 300 Hz 
Filtro principas: 2-juostų
Aukštų dažnių garsiakalbis: 1x 29mm minkšto kupolo
Žemų dažnių garsiakalbiai: 2x 7-colių
Korpuso tipas: Fazo invertorinis
Fazo-invertoriaus suderinimo dažnis: 39.5 Hz
Įvestis: viena
Rekomenduojama pastatymo vieta: Grindys
Rekomenduojamas atstumas nuo sienos (cm): 20-80cm

Duomenų lapas

Garantija
24 mėnesių
Pratęsta garantija
60 mėnesių

Dali Oberon 1“ – mažiausios lentyninės „Oberon“ serijos kolonėlės, kurios puikiai tiks tiems, kurie nori įgarsinti mažą patalpą. Šios kolonėlės turi įmontuotus 5.25 colių skersmens medžio pluošto garsiakalbius, kurie yra gaminami pagal gamintojo patentuotą „SMC“ technologiją. Medžio pluošto garsiakalbio membrana užtikrina minkštą bei natūralų skambėjimą. „Dali Oberon“ serijos kolonėlės pasižymi ne tik puikiu skambėjimu, tačiau ir išskirtiniu dizainu, todėl galite būti tikri, jog šios kolonėlės taps ne tik kokybiško garso šaltiniu, tačiau ir tikra interjero dizaino puošmena.

„Dali Oberon 1“ puikiai tinka tiek Hi-Fi stereo sistemoms, tiek ir namų kino sistemoms. Šios kolonėlės gali būti naudojamos kaip erdvinio garso kolonėlės namų kino sistemose, nes jų kompaktiškas dydis leidžia jas paprastai pastatyti praktiškai bet kur ar net pakabinti ant sienos. 29mm skersmens aukštų dažnių garsiakalbio membrana yra gaminama iš neįtikėtinai plonos medžiagos. Plona membrana leidžia garsiakalbiui judėti tiksliau bei greičiau. Būtent tokiu būdu yra išgaunama platesnė garso sklaida nei įprastai.

Žemų bei vidurinių dažnių garsiakalbio membrana yra gaminama iš medžio pluošto. Ši medžiaga pasirinkta ne atsitiktinai. Medžio pluoštas garsą atkuria minkštai, švelniai bei natūraliai. Šie garsiakalbiai yra montuojami į natūralaus medžio kolonėlės korpusą, kuris pasižymi puikiomis akustinėmis savybėmis bei tvirtumu. Kolonėlės galinėje pusėje esantis fazoinvertorius leidžia orui judėti iš kolonėlės vidaus į išorę, taip suteikdamas minkštų bei gilių žemųjų dažnių pojūtį.


Dažnių atkūrimo diapazonas (±3 dB): 51 - 26 000 Hz
Jautrumas (2.83V/1m): 86 dB
Nominali kolonėlių varža: 6 Ω
Maksimalus garso lygis: 106 dB
Rekomenduojama stiprintuvo galia: 25 - 150 W
Filtro dažnis: 2 800 Hz
Filtro principas: 2-juostų
Aukštų dažnių garsiakalbis: 1x 29mm minkšto kupolo
Žemų dažnių garsiakalbiai: 1x 5.25-colių
Korpuso tipas: Fazo invertorinis
Fazo-invertoriaus suderinimo dažnis: 50 Hz
Įvestis: viena
Rekomenduojama pastatymo vieta: Stovas/Lentyna
Rekomenduojamas atstumas nuo sienos (cm): 1-50cm

Duomenų lapas

Garantija
24 mėnesių
Pratęsta garantija
60 mėnesių

- Unlike some subwoofers the DALI SUB C-8 D has been engineered to perform equally well with both music and movies. It is very important to us that a subwoofer can render a performance true to the input signal. Therefore a DALI subwoofer is everything but a ‘boombox’.

- Placing a subwoofer is a very large part of creating the perfect audio reproduction. We recommend placing the SUB C-8 D in a corner or if that is not possible alongside a wall. This will maximise the bass output and the distribution around the room. The compact size of the SUB C-8 D makes placing it correctly much easier than many larger subwoofers. DALI recommend using the SUB C-8 D with the ZENSOR and SPEKTOR series.

- Over the years our engineers have developed a set of sound design principles. Today these are applied in the creation of any DALI speaker. Naturally our subwoofers must be able to enter into any setup without sacrificing the purpose of providing wide dispersion, time coherence and low-loss performance. Therefore the DALI SUB C-8 D will feel equally at home in a movie focused surround setup as well as a compact stereo setup meant for mainly musical enjoyment.

- Frequency Range (±3 dB): 33 - 200 Hz

- Maximum SPL: 109 dB

- Crossover Frequency: 40 - 120 Hz

- Low frequency driver: 1x 8" long stroke, Paper Fibre Cone

- Enclosure type: Bass Reflex

- Bass Reflex Tuning Frequency: 49.0 Hz

- Max. Amplifier Power Output: 220 W RMS

- Continous IEC Power Output: 170 W RMS

- Input Impedance: 25 kΩ

- Connection Input: Mono (LFE), RCA, Stereo (low-pass filtered)

- Magnetic Shielding: No

- Recommended Placement: Floor

- Recommended Distance From Wall: 10 - 30 cm

- Functions: Crossover Frequency, Phase Switch, Standby (Auto Power) On/Off Switch, Volume (Gain)

- Max. Power Consumption: 250 W

- Standby Power Consumption: 0.4 W

- Idle Power Consumption: 10.4 W

Duomenų lapas

Garantija
24 mėnesių
Pratęsta garantija
60 mėnesių

Dali sieninė kolonėlė Dolby Atmos® ALTECO C-1


 • Dažnių atkūrimas (±3 dB): 74 - 26,000 Hz
 • Jautrumas (2,83 V/1 m): 83 dB
 • Nominali varža: 6 Ohm
 • Rekomenduojama stiprintuvo galia: 40 - 100 W
 • Filtro dažnis: 2,100 Hz
 • Aukštadažnis: 1x 21 mm, Minkštas tekstilės kupolas
 • Žemų dažnių garsiakalbis: 1x 4.5", anglies pluošto
 • Uždaro tipo kolonėlė
 • Rekomenduojama kabinti ant sienos arba statyti ant kolonėlės
 • Rekomenduojamas atstumas nuo sienos: 1 - 50 cm

         Duomenų lapas

         Garantija
         24 mėnesių
         Pratęsta garantija
         60 mėnesių

         Dali Oberon Vokal“ centrinė kolonėlė yra puikus pasirinkimas tiems, kurie galvoja apie tikrą namų kino sistemą. Nepaslaptis, jog centrinės kolonėlės reikšmė namų kino sistemose yra didžiulė. Šio pobūdžio kolonėlė atkuria visus vokalus, dialogus bei balsus. Šio modelio kolonėlė pasižymi ypač plačia aukštų bei vidurinių dažnių sklaida, kurią suteikia specialaus dizaino aukštadažnis. Aukštų dažnių garsiakalbio membrana yra gaminama iš ypatingai plonos medžiagos, o tai suteikia galimybę garsiakalbiui judėti greičiau bei tiksliau.

         „SMC“ technologija

         „Dali Oberon Vokal“ turi įmontuotus po du 5.25 colių skersmens žemų bei vidurinių dažnių garsiakalbius, kurie yra pagaminti pagal „SMC“ technologiją. Ši technologija padeda išvengti nereikalingų garso iškraipymų. „SMC“ technologija (Minkštas magnetinis junginys) yra puikus sprendimas, padedantis ženkliai sumažinti įvairius garso iškraipymus. Įprastai, garsiakalbių gamyboje yra naudojami paprasti geležies magnetai, o tai dažnai tampa histerezės priežastimi. Šis, puikiai žinomas reiškinys sukelia nenumatytą garsiakalbio pasipriešinimą garsiakalbio ritės atžvilgiu, o tai reiškia nereikalingus garso iškraipymus.

         Garsiakalbių membranos ir fazoinvertoriai

         „Dali Oberon Vokal“ kolonėlės taip pat pasižymi minkšto, švelnaus bei natūralaus garso atkūrimu. Didžiausią įtaką tam daro specialiai parinkta medžiaga – medžio pluoštas, iš kurio ir yra pagaminti šios kolonėlės garsiakalbiai. Aukštų dažnių garsiakalbis yra gaminamas iš itin plonos membranos. Ši savybė leidžia garsiakalbiui judėti tiksliau bei greičiau, todėl garso sklaida tampa daug platesnė. Beje, tai ir yra savybės, kurių centrinei kolonėlei reikia labiausiai. „Dali Oberon Vokal“ kolonėlių preikyje esantis fazoinvertorius yra pritaikytas užtikrinti reikiamą oro srautą iš kolonėlės vidaus į išorę.


         Dažnių atkūrimo diapazonas (±3 dB): 47 - 26 000 Hz
         Jautrumas (2.83V/1m): 89.5 dB
         Nominali kolonėlių varža: 4 Ω
         Maksimalus garso lygis: 109 dB
         Rekomenduojama stiprintuvo galia: 25 - 150 W
         Filtro dažnis: 2 600 Hz
         Filtro principas: 2-juostų
         Aukštų dažnių garsiakalbis: 1x 29mm minkšto kupolo
         Žemų dažnių garsiakalbiai: 2x 5.25-colių
         Korpuso tipas: Fazo invertorinis
         Fazo-invertoriaus suderinimo dažnis: 46 Hz
         Įvestis: viena
         Rekomenduojama pastatymo vieta: Lentyna
         Rekomenduojamas atstumas nuo sienos (cm): 0-50cm

         Duomenų lapas

         Garantija
         24 mėnesių
         Pratęsta garantija
         60 mėnesių
         Skaityti daugiau

         Tau taip pat gali patikti

         10 kitų tos pačios kategorijos produktai:

         c