Naršydami mūsų svetainėje sutinkate, jog naudojame slapuku. Savo naršyklėje galite apibrėžti slapukų laikymo ar prieigos sąlygas. Skaityk daugiau

Bang & Olufsen pristato Nordic Ice kolekciją

Šiais laikais daugeliui iš mūsų namai suteikia saugumą išorinio pasaulio. Kurdamas šią kolekciją, gamintojas siekė pratęsti šį ramybės ir jaukumo jausmą, kuris gali būtų jaučiamas tik namuose.. Dovanokite muziką ir suteikite džiaugsmo draugams bei šeimos nariams su "Nordic Ice" kolekcija.

Beoplay H95 - bevielės ausinės su ANC technologija

Beoplay H95 ausinės yra sukurtos taip, kad muzikos klausymasis būtų įtraukiantis bei patogus. Tuo tarpu išorės garsas būtų efektyviai slopinamas. Vėsus aliuminio atspalvis kontrastuoja su šiltu ėriuko odos atspalviu, esančiu ant ausinių pagalvėlių. Taip yra sukuriamas tikras išskirtinumas. Ant aliumininių ciferblatų esantį logotipą supa poliruota briauna. Šis gaminys yra puiki dovana keliautojams arba tiems, kurie mieliau renkasi namų jaukumą.
Žiūrėti produktą

Beoplay EQ - į ausis įstatomos belaidės ausinės su ANC technologija

"Bang & Olufsen" triukšmą slopinančiose ausinėse yra net 6 įmontuoti mikrofonai, kurie užtikrina nepriekaištingą pokalbių kokybę. Vėsus aliuminio atspalvis kontrastuoja su švelnesnėmis, šiltesnio atspalvio medžiagomis, o ant ausinių esantis logotipas, primenantis brangakmenį, yra apsuptas poliruotos briaunos. Įkrovimo dėklas yra anoduotas. Tai padeda užtikrinti patvarumą keliaujant.
Žiūrėti produktą

Beosound A1 2nd Gen - Bluetooth kolonėlė

"Beosound A1" yra puiki nešiojama kolonėlė, suteikianti pilnavertišką skambėjimą. Dulkėms ir vandeniui atspari "Beosound A1" gali nepertraukiamai groti net 18 valandų. Įmantrus aliuminio grotelių paviršius, kuris yra nuspalvintas šalta spalva, primena šiaurietišką ledą. Ant kolonėlės esantis "Bang & Olufsen" logotipas yra blizgus bei atspindintis šviesą.
Žiūrėti produktą

Beoplay A9 - bevielė kolonėlė

"Beoplay A9" dėl galingo 480 vatų skaitmeninio stiprintuvo bet kurioje patalpoje skleidžia detalų garsą. Integruota prisitaikymo prie esamos aplinkos funkcija puikiai pritaiko garsą prie kambario akustikos, todėl klausytojai gali mėgautis natūraliu bei dinamišku garsu. Pirmą kartą iš perlamutrinio aliuminio pagamintos "Beoplay A9" kojos turi įmantrų matinį paviršių, kurio apdaila yra šalto atspalvio. Tuo tarpu apvalios formos aliuminio žiedas yra poliruoto paviršiaus.
Žiūrėti produktą

Beosound Stage - soundbar garso sistema, palaikanti “Dolby Atmos”

Perkelkite televizoriaus žiūrėjimo patirtį į kitą lygmenį su "Beosound Stage" - soundbar garso sistema, kuri skamba taip pat gerai, kaip ir atrodo. Dėl šios priežasties ji yra puikia dovana tikriems kino mėgėjams. "Beosound Stage" pagerina televizoriaus žiūrėjimo įspūdžius, derindama naujausias garso technologijas bei elegantišką dizainą. Ši garso sistema yra pakankamai galinga, todėl nereikia jungti papildomos žemų dažnių kolonėlės. Kolekcijos "Nordic Ice" aliuminio rėmas turi dvigubą apdailą: pagrindinis paviršius yra matinis, o kraštas - poliruotas. Poliruotos detalės yra išgautos litografijos būdu.
Žiūrėti produktą

"Bang & Olufsen" istorija prasidėjo 1925 m., kai Struerio miestelyje Danijos šiaurės vakaruose du verslūs inžinieriai Peteris Bangas ir Svendas Olufsenas sukūrė šiandieninę tarptautinę stiliaus ikoną ir pasaulinį audiovizualinio meistriškumo simbolį.

"Bang & Olufsen", vienas žinomiausių pasaulyje garso ir vaizdo prekių ženklų, jau daugiau kaip 90 metų pirmauja dizaino, technologijų ir inovacijų srityje. 1925 m. Peteris Bangas ir Svendas Olufsenas pradėjo gaminti kuklų radijo imtuvą. Dirbdami Olufseno dvaro palėpėje šiaurės vakarų Danijoje, abu vyrai svajojo sukurti prekės ženklą, pagrįstą naujovėmis, kokybe, dizainu ir našumu.

"Bang & Olufsen" kredo - kurti specialiai pritaikytus gaminius su netikėta apdaila. "Bang & Olufsen" įranga pasižymi intuityviu valdymu ir paprastu naudojimu kasdieniame gyvenime - tiek namuose, tiek lauke.

"Bang & Olufsen" "Beoplay" serijos ausinės sukurtos taip, kad jų skleidžiamas garsas tiksliai atspindėtų menininko ketinimus. Autentiškas ir galingas garsas be nereikalingų transformacijų ar perdėtų patobulinimų yra toks patrauklus, kad jo norisi klausytis valandų valandas.

c