Audio Technika ATH-ANC300TW Ausinės Outlet
   Audio Technika ATH-ANC300TW Ausinės Outlet
   Audio Technika ATH-ANC300TW Ausinės Outlet
   Audio Technika ATH-ANC300TW Ausinės Outlet

   Audio Technika ATH-ANC300TW Ausinės Outlet

   120,00 €
   177,00 €
   su PVM
   Sutaupykite 57,00 €

   Mažiausia kaina per 30 dienų iki dabar vykstančios akcijos: 177,00 €

   Rodyti istorinę produkto kainą

   Mažiausia kaina per pastarąsias 30 dienų

   Kiekis

   Paskutinė prekė

   • Iki 5 metų garantijaIki 5 metų garantija
   • Nemokamas pristatymas nuo 100€Nemokamas pristatymas nuo 100€
   • 45 dienų grąžinimo garantija45 dienų grąžinimo garantija

   Išparduodame ekspozicijoje buvusią įrangą. Šie produktai gali turėti įvairių defektų bei matomų naudojimosi jais požymių. Šių išparduodamų prekių asortimentą sudaro prekės, kurios yra matomos nuotraukose. Geros, kaip naujos. Šiems produktams yra taikoma pilnas garantinis aptarnavimas. Šiuos produktus galite rasti Vilniuje, Žalgirio 135, Audio Forum. Šiuos produktus taip pat galime Jums pristatyti į namus visoje Lietuvoje. Nemokamas pristatymas nuo 100 € krepšelio vertės.

   Ausinėse ATH-CKS50TW suderinta pažangi akustinė technologija, užtikrinanti puikius žemus dažnius, ir patogus bei patikimas prigludimas, o didelės talpos akumuliatorius užtikrina iki 20 valandų nepertraukiamo galingo garso (iki 50 valandų su įkrovimo dėklu). Jums tereikia leisti muzikai užvaldyti jus. Naujai sukurti didelio skersmens garsiakalbiai (9 mm "Solid Bass HD TWS" garsiakalbiai) užtikrina gilius žemus dažnius, o CKS50TW forma užtikrina prigludimą - tai svarbus veiksnys tikrai belaidėms ausinėms, nes dėl sandaraus prigludimo žemi dažniai neišsisklaido ir užtikrina išskirtinę muzikos patirtį.

   Išgirskite savo balsą su "Qualcomm cVc Generation 8.0 Mėgaukitės geresniu mikrofono veikimu skambučių metu, nesvarbu, ar esate biure, ar dirbate namuose, ar dalyvaujate internetinėse pamokose. CKS50TW ausinėse įdiegta šoninių garsų funkcija taip pat leidžia girdėti savo balsą skambučių metu, kad pokalbiai skambėtų natūraliau, todėl beveik jausitės taip, tarsi visai nedėvėtumėte ausinių. Įmontuotų mygtukų dizainas, kad galėtumėte naudotis keliaudami Belaidės ausinės "Audio-Technica ATH-CKS50TW" suprojektuotos taip, kad patikimai veiktų be įtampos, todėl klausymasis belaidžiu ryšiu yra malonesnis ir tikrai belaidis. Kairiuoju mygtuku reguliuojamas garsumas ir perjungiamos klausymo ir triukšmo slopinim

   Triukšmo mažinimo režimas Tiesiog paspauskite kairėje ausinėje įmontuotą mygtuką arba įjunkite triukšmo slopinimo funkciją naudodami "Audio-Technica Connect" programėlę. Naudingo klausymosi funkciją galima įjungti paspaudus dešinėje ausinėje esantį mygtuką, kad trumpam grįžtumėte į supančią aplinką ir vėl pasinertumėte į muziką. Lietaus ir purslų nepraleidžianti konstrukcija CKS50TW belaidės ausinės į ausis yra IPX4 klasės. Dėl purslams atsparios konstrukcijos jums niekada nereikės rūpintis, kad tikrai belaidės ausinės į ausis būtų sausos staiga užklupus lietui ar sportuojant.

   Daugiau personalizavimo Pritaikykite savo "Audio-Technica" ausinių veikimą asmeniniams poreikiams su "Audio-Technica Connect" programėle, kurią galima rasti "Apple" ir "Google Play". Visiškai valdykite garsą, perjunkite kodekus, eksperimentuokite su ekvalaizerio nustatymais arba reguliuokite garsumo lygį. Programėlę galite naudoti net savo ausinėms į ausis nustatyti buvimo vietą, kad kasdien jus visada lydėtų nuostabus garsinis peizažas. Klausymas be pertraukų Daugybę naudingų funkcijų turinčios ausinės į ausis CKS50TW yra kompaktiškos, su unikalia antenos konstrukcija, sukurta siekiant užtikrinti stabilų ryšį montuojant ankštose vietose. Tai padeda išvengti garso trukdžių net traukinių stotyse ar kitose perpildytose vietose. Ausinėse ATH-CKS50TW taip pat įdiegta "Qualcomm TrueWireless Mirroring" funkcija. Nepriklausomas kairės ir dešinės pusės perdavimas sumažina garso spragas ir vėlavimus vaizdo įrašuose visuose įrenginiuose, įskaitant "Android" ir "iOS" išmaniuosius telefonus.

   Automatinis įjungimas ir greitas susiejimo patogumas Sujungtos su įrenginiu, "Audio-Technica CKS50TW" belaidės ausinės automatiškai įsijungia ir prisijungia prie "Android" arba "Google" įrenginio, kai išimamos iš dėklo, kad būtų galima greitai veikti. Įdėjus belaides ausines atgal į dėklą, jos išsijungia ir pradedamos įkrauti. Maitinimą taip pat galima įjungti ir išjungti tiesiai iš ausinių.

   AUDIO-TECHNICA
   ATH-ANC300TW*outlet
   1 Vienetas

   Duomenų lapas

   Garantija
   24 mėnesių

   Konkrečios nuorodos

   Skaityti daugiau

   10 kitų tos pačios kategorijos produktai:

   Audio Technika ATH-ANC300TW Ausinės Outlet

   120,00 €
   177,00 €
   su PVM
   Sutaupykite 57,00 €