Nebula APOLLO Išmanusis projektorius
   Nebula APOLLO Išmanusis projektorius
   Nebula APOLLO Išmanusis projektorius
   Nebula APOLLO Išmanusis projektorius
   Nebula APOLLO Išmanusis projektorius

   Nebula APOLLO Išmanusis projektorius

   405,00 €
   449,00 €
   su PVM
   Sutaupykite 44,00 €

   Rodyti istorinę produkto kainą

   Mažiausia kaina per pastarąsias 30 dienų

   Spalva :
   Kiekis

   Prieinamas

   Išmanusis projektorius Nebula APOLLO, "Android 7.1", 200 ANSI liumenų DLP lempa ir platus 100 colių vaizdas.

   • Iki 5 metų garantijaIki 5 metų garantija
   • Nemokamas pristatymas nuo 100€Nemokamas pristatymas nuo 100€
   • 45 dienų grąžinimo garantija45 dienų grąžinimo garantija

   • Permatomas Apollo jutiklinis skydelis suteikia galimybę lengvai naršyti meniu ir kt. tiesiai iš įrenginio.
   • Aiškus vaizdas: Apollo 200 ANSI liumenų DLP lempa ir platus 100 colių vaizdas leidžia matyti kiekvieną mėgstamų filmų, laidų, žaidimų ir kitų dalykų detalę nepaprastai aiškiai.
   • Ilgesnė atkūrimo trukmė: Vieną kartą įkrautas "Apollo" užtikrina 4 valandų vaizdo atkūrimo laiką, kurio pakaks vidurnaktį žiūrėti "Netflix".
   • "Android 7.1": Atsisiųskite ir transliuokite "YouTube", "Netflix", "Hulu" ir kitus įrašus tiesiai į "Apollo" be papildomų įrenginių.

   Valdymas

   Šiame išmaniajame projektoriuje įrengtas jutiklinis skydelis, todėl pasirinkti tinkamą funkciją nebus sudėtinga. Jis itin jautrus, todėl prietaisas veiksmingai reaguoja į naudotojo judesius.

   Galite laisvai judėti po meniu, o tai yra didelis privalumas. Šį modelį galima naudoti ir namuose, ir viešose vietose. Niekas netrukdo juo naudotis per konferenciją ar verslo pristatymą. Viskas priklauso nuo jūsų asmeninių poreikių.

   Aiškus vaizdas

   NEBULA išmanusis projektorius APOLLO pagrįstas naujoviškomis technologijomis. Dėl to vaizdas tampa aiškus ir kartu sodrus. Galime įžvelgti net mažiausias detales.

   Nesvarbu, ar vaidiname filmą, serialą, ar muzikinį vaizdo klipą. Neabejotinas privalumas - galimybė naudoti daug skirtingų šaltinių. Neprieštaraujama, kad būtų galima atkurti failus iš tokių svetainių kaip "YouTube".

   Specifikacija:

   • Sklandus jutiklinis valdymas: naršykite pramogas itin tiksliai, nes "Apollo" jutiklinis skydelis suteikia galimybę lengvai naršyti meniu ir kt. tiesiai iš įrenginio.
   • Ryškus vaizdas: dėl "Apollo" 200 ANSI liumenų DLP lempos ir didėjančios 100 colių įstrižainės vaizdo matysite kiekvieną mėgstamų filmų, laidų, žaidimų ir kitų dalykų detalę nepaprastai ryškiai.
   • Patobulintas atkūrimo laikas: "Apollo" vienu įkrovimu atkuria iki 4 valandų vaizdo įrašų - to užteks ilgesniam serialų maratonui su "Netflix".
   • "Android 7.1": atsisiųskite ir transliuokite "YouTube", "Netflix", "Hulu" ir kt. tiesiai į "Apollo", neprijungdami papildomų įrenginių

   NEBULA
   APOLLO
   4 Prekės

   Duomenų lapas

   Garantija
   24 mėnesių

   Konkrečios nuorodos

   ean13
   848061060935
   Nauja

   Parsiųsti

   Skaityti daugiau