Naršydami mūsų svetainėje sutinkate, jog naudojame slapuku. Savo naršyklėje galite apibrėžti slapukų laikymo ar prieigos sąlygas. Skaityk daugiau

   Soundbar garso sistema Denon DHT-S416 su beviele žemų dažnių kolonėle

   DENON

   329,00 €
   Su mokesčiais
   Kiekis

   Išparduota

   Patirkite naują namų pramogų kokybę su "Denon" patentuotu erdviniu garsu. Kaip ir galima tikėtis iš AV imtuvų rinkos lyderio, "Denon" DHT-S416 garso sistema bet kurį televizorių paverčia namų pramogų centru. "Dolby Digital 5.1" dekodavimo funkcija, užtikrina galingą namų kino erdvinį garsą.

    

   Iki 5 metų garantija

    

   Nemokamas pristatymas nuo 100 € krepšelio vertės

    

   45 dienų grąžinimo garantija

   GARSAS, KURIO NUSIPELNO JŪSŲ TELEVIZORIUS

   Patirkite naują namų pramogų kokybę su "Denon" patentuotu erdviniu garsu. Kaip ir galima tikėtis iš AV imtuvų rinkos lyderio, "Denon" DHT-S416 garso sistema bet kurį televizorių paverčia namų pramogų centru. Su "Dolby Digital 5.1" dekodavimo funkcija, užtikrina galingą namų kino erdvinį garsą.


   Lengvai prijunkite televizorių per HDMI ARC ir mėgaukitės nuostabia garso kokybe. Tačiau tai dar ne viskas: "Wi-Fi" ryšiu transliuokite muziką didelės raiškos formatu iš  "Google Play Music", "YouTube Music", "Amazon Music HD", "Spotify", "Tidal", "Deezer", "Qobuz" ir daugelio kitų.


   HDMI su ARC

   Naudodami pridedamą HDMI kabelį prijunkite televizorių prie DHT-S416 per HDMI garso grįžtamąjį kanalą (ARC). Naudodami HDMI taip pat galite valdyti "Denon DHT-S416" garso sistema televizoriaus nuotolinio valdymo pulteliu.


   BELAIDIS MUZIKOS TRANSLIAVIMAS

   Lengvai transliuokite mėgstamą muziką tiesiai iš išmaniojo įrenginio į garso sistema per "Bluetooth".


   Dolby Digital Dekodavimas

   Naudodami "Dolby Digital" dekodavimo funkciją galite mėgautis "Blu-ray" grotuvų, žaidimų konsolių ir TV programų imituojamu erdviniu garsu.


   Google Chromecast transliacija per Wi-Fi

   Naudokite "Google Chromecast", kad galėtumėte "Wi-Fi" ryšiu transliuoti didelės raiškos garsą iš internetinių muzikos paslaugų, pvz., "Google Play Music", "YouTube Music", "Amazon Music HD", "Spotify", "Tidal", "Deezer", "Qobuz" ir kitų.


   UNIVERSALUS SUDERINAMUMAS

   DHT-S416 veikia su bet kuriuo "Smart", HD ir 4K televizoriumi. Naudodami pridedamą HDMI kabelį prijunkite televizorių prie DHT-S416 per HDMI garso grįžtamąjį kanalą (ARC). Naudodami HDMI taip pat galite valdyti "Denon DHT-S416" garso sistema televizoriaus nuotolinio valdymo pulteliu. Jei jūsų televizorius nėra suderinamas su HDMI ARC, garso juostą DHT-S416 galima prijungti per optinę jungtį.


   PUIKI GARSO KOKYBĖ

   Kruopščiai suprojektuoti garsiakalbiai ir elektronika užtikrina tobulą virtualaus erdvinio garso namų kino patirtį, kurios tikitės iš "Denon". 


   DENON
   DHTS416BKE2
   0747192133177

   Duomenų lapas

   Garantija
   24 mėnesių

   Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /mnt/volume_ams3_01/vhosts/denonsalonai.lt/httpdocs/var/cache/prod/smarty/compile/layouts_layout_full_width_tpl/72/b6/6b/72b66b313a8459b9fa8b9fc4ae4b17ccd0711ee7_2.file.product-details.tpl.php on line 195

   Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /mnt/volume_ams3_01/vhosts/denonsalonai.lt/httpdocs/var/cache/prod/smarty/compile/layouts_layout_full_width_tpl/72/b6/6b/72b66b313a8459b9fa8b9fc4ae4b17ccd0711ee7_2.file.product-details.tpl.php on line 195

   Skaityti daugiau

   10 kitų tos pačios kategorijos produktai:

   c