Naršydami mūsų svetainėje sutinkate, jog naudojame slapuku. Savo naršyklėje galite apibrėžti slapukų laikymo ar prieigos sąlygas. Skaityk daugiau

   Polk Audio Signa S4 Soundbar garso sistema su Dolby Atmos

   POLK AUDIO

   349,00 €
   Su mokesčiais

   Rodyti istorinę produkto kainą

   Spalva
   Kiekis

   Prieinamas

   Polk Audio Soundbar garso sistema Signa S4 su Dolby Atmos ir bevielė žiemų dažnių kolonėlė 

    

   Iki 5 metų garantija

    

   Nemokamas pristatymas nuo 100 € krepšelio vertės

    

   45 dienų grąžinimo garantija

   Signa S4 yra Dolby garso technologijas palaikanti soundbar garso sistema, suteikianti 360 laipsnių garsą. Itin tikroviškas garso efektų atkūrimas suteikia puikius įspūdžius, kuriais bus malonu džiaugtis ne tik klausant muzikos, tačiau taip pat ir žiūrint mėgstamus filmus. Visapusiškam šios garso sistemos sujungimui su televizoriumi užtenka vos vieno HDMI laido, palaikančio eARC technologiją.

   Mėgaukitės įtraukiančia muzika bei mėgstamiausiomis TV laidomis ir girdėkite trimatį garsą, kurį padės sukurti ši kokybiška soundbar garso sistema kartu su Dolby Atmos. Net septynis skirtingus garsiakalbius turintis soundbar’as bei bevielė žemų dažnių kolonėlė suteiks nepamirštamus įspūdžius, kuriais bus malonu mėgautis kiekvieną dieną. 

   Pavargote nuo nuolatinės garso lygio kontrolės tik tam, kad aiškiai girdėtumėte TV laidose bei filmuose esančius dialogus? Pasiilgote gilaus bei švelnaus žemų dažnių atkūrimo? Polk Audio siūlo puikų sprendimą - Voice Adjust technologiją. Ši technologija buvo sukurta tam, jog Jūs išgirstumėte kiekvieną žodį aiškiai bei suprantamai. Soundbar garso sistemoje yra įmontuotas specialus centrinis kanalas bei garsiakalbis, skirtas tik vokalo ir balso atkūrimui. Tai padeda daug aiškiau girdėti balsus, vokalus bei dialogus. 

   Tuo tarpu naktinis soundbar garso sistemos režimas leidžia sumažinti žemų dažnių atkūrimą. Užtenka paspausti vos vieną mygtuką ir ši garso sistema tuojau pat įjungs reikiamą naktinį rėžimą. Taip pat yra ir kitų garso rėžimų, kuriuos galima paprastai derinti prie per televizorių žiūrimo turinio.

   Bendroje soundbar garso sistemos komplektacijoje esanti bevielė žemų dažnių kolonėlė yra sukurta taip, jog užtikrintų kokybišką bei gilų žemų dažnių atkūrimą. Pati garso juosta bei žemadažnis tarpusavyje jungiasi bevieliu būdu, o tai reiškia, jog nereikia jokio laido norint prijungti soundbar garso sistemą prie bevielės žemų dažnių kolonėlės. Paprastas šios garso sistemos pajungimas prie televizoriaus taip pat yra ypač patogus. Užtenka vos vieno HDMI laido, kuris ne tik kokybiškai perduos televizoriaus garsą į garso sistemą, tačiau taip pat ir leis valdyti garso lygį televizoriaus nuotolinio valdymo pulteliu.

   • Žemų dažnių garsiakalbis: 150 mm
   • Įvestys: 1 x HDMI eARC, 1 x optinė, 1 x Analoginė 3,5 mm. Bluetooth bei USB (programinės įrangos atnaujinimams.
   • Žemų dažnių kolonėlės išmatavimai: 1046 x 95 x 60 mm
   • Soundbar garso sistemos svoris: 2.9 kg.
   • Žemų dažnių kolonėlės išmatavimai: 200 x 328 x 280 mm
   • Svoris: 4.1 kg.

   POLK AUDIO
   SIGNAS4
   747192135850
   84 Prekės

   Duomenų lapas

   Garantija
   24 mėnesių
   Bluetooth
   Taip
   HDMI (įvestis)
   1
   USB lizdas
   Taip

   Skaityti daugiau

   10 kitų tos pačios kategorijos produktai:

   c