Naršydami mūsų svetainėje sutinkate, jog naudojame slapuku. Savo naršyklėje galite apibrėžti slapukų laikymo ar prieigos sąlygas. Skaityk daugiau

   SONOS RAY All-in-one AirPlay2 Soundbar garso sistema

   SONOS

   299,00 €
   Su mokesčiais

   Rodyti istorinę produkto kainą

   Spalva
   Kiekis

   Prieinamas

   Soundbar garso sistema SONOS RAY

    

   Iki 5 metų garantija

    

   Nemokamas pristatymas nuo 100 € krepšelio vertės

    

   45 dienų grąžinimo garantija

   Puiki soundbar garso sistema kiekvienam

   Praturtinkite filmų žiūrėjimo, muzikos klausymo ir vaizdo žaidimų patirtis su įspūdingai kompaktiška, tačiau neįtikėtinai galinga soundbar garso sistema. Pajuskite aukštos kokybės garsą, aiškiai atkuriamus dialogus ir sodrius žemų dažnių garsus. Mėgaukitės patogiu garso sistemos valdymu tiek televizortiaus nuotolinio valdymo pulteliu, tiek ir Sonos programėle. Svarbu pabrėžti, jog šio įrenginio pradinė konfigūracija reikalauja tik dviejų laidų ir trunka vos keletą minučių Tuo tarpu specifinė kolonėlės konstrukcija suteikia galimybę kokybiškai įgarsinti patalpas net ir statant kolonėlę į tokias vietas kaip uždaros televizoriaus staliuko lentynos. Mėgaukitės lankstumu kurdami norimą „Sonos“ sistemą.

   Pasiruoškite neįtikėtinai garso patirčiai

   Mėgaukitės aiškesniu ir galingesniu garsu nei bet kada anksčiau.

   Puikiai subalansuotas garsas

   Mėgaukitės puikiu stereo garsu. Pasirinktiniai garso nustatymai leidžia tiksliai sureguliuoti aukštus ir vidutinius dažnius, o patentuota apsaugos nuo garso iškraipymų technologija užtikrina tobulai subalansuotą žemųjų dažnių garsą.

   Aiškiai girdimi dialogai

   Išgirskite kiekvieną žodį. Geriausių Holivudo garso inžinierių suderinti Ray garsiakalbiai nepriekaištingai atkuria kiekvieną žodį, todėl galite būti tikri, jog nepraleisite nė vieno žodžio.

   Dar daugiau gerų emocijų

   Neabejotinai jausitės tarsi atsidūrę veiksmo viduryje. Ši garso sistema yra pagaminta taip, jog kiekvienas garsas būtų realistiškas nepriklausomai nuo to, kokio tipo garsas yra atkuriamas.

   Nepriekaištingas derinimas

   "Trueplay adjustment" technologija padeda optimizuota garsą taip, kad jis būtų atkuriamas atsižvelgiant į esamos patalpos akustiką. Šiai funkcijai yra reikalingas iOS įrenginys.

   Sukurtas taip, kad patiktų kiekvienam

   Visi garsą skleidžiantys komponentai yra nukreipti į priekį, kad būtų sumažintas atspindys nuo gretimų paviršių. Padėję Ray garsiakalbį ant televizoriaus stovo, galite būti tikri, kad jis visada skambės puikiai.

   Puikiai įsilieja į aplinką

   Kompaktiškas ir universalus korpusas harmoningai įsilies į Jūsų namų interjerą.

   Paprasta įrenginio konfigūracija

   Nuo išpakavimo iki mėgavimosi nuostabiu garsu – tik akimirka. Prijunkite maitinimo laidą, prijunkite televizorių ir atidarykite „Sonos“ programą, kuri visa kita padarys už jus.

   Veikia su Jūsų televizoriumi

   Prijunkite Ray garso sistemą prie beveik bet kurio televizoriaus ir naudokite nuotolinio valdymo pultą garso lygiui valdyti.

   Transliuokite muziką tiesiai iš interneto

   Kai televizorius išjungtas, vis tiek galite transliuoti muziką, radiją, internetines transliacijas ar net garso knygas iš mėgstamiausių šaltinių. Sonos Ray gali būti prijungtas prie interneto tinklo naudojant Wi-Fi ryšį.

   Pritaikykite garso sistemą savo poreikiams

   Atlikite garso pakeitimus patogiai. Visas šias funkcijas suteikia Sonos programėlė

   Jokių įsipareigojimų

   Pridėkite prie šios sistemos ir kitus Sonos produktus bei sujunkite juos į bendrą garso sistemą.

   SONOS
   RAY BLACK
   8717755778512
   128 Prekės

   557 mm
   70 mm
   93 mm

   2 kg

   Duomenų lapas

   Garantija
   24 mėnesių

   Skaityti daugiau

   Tau taip pat gali patikti

   10 kitų tos pačios kategorijos produktai:

   c