EUFYCAM 2 PRO ADD-ON T81403D2 Papildoma kamera
   EUFYCAM 2 PRO ADD-ON T81403D2 Papildoma kamera

   EUFYCAM 2 PRO ADD-ON T81403D2 Papildoma kamera

   149,00 €
   su PVM
   Kiekis

   Išparduota

   16.10.2023

   Užsisakykite dabar ir gaukite prioritetinį pristatymą. Susisieksime su Jumis ir pristatysime gaminį, kai jis bus prieinamas.

   Papildoma kamera EUFYCAM 2 PRO ADD-ON

   • Iki 5 metų garantijaIki 5 metų garantija
   • Nemokamas pristatymas nuo 100€Nemokamas pristatymas nuo 100€
   • 45 dienų grąžinimo garantija45 dienų grąžinimo garantija

   Eufycam 2 Add-On Camera“ išmanioji kamera, padės užtikrinti saugumą Jūsų namuose ar kitoje pasirinktoje vietoje. Šios kameros įrašo net 1080p Full-HD raiškos vaizdą, todėl įžvelgti net ir pačias mažiausias detales įrašytoje medžiagoje bus paprasta. Pilnam šių kamerų veikimui užtenka bevielio WI-Fi ryšio, todėl joms nereikia absoliučiai jokių laidų. Integruota baterija vienu įkrovimu gali išlaikyti net iki 365 dienų, todėl vieną kartą įkrovus, apie tai galima drąsiai pamiršti. Turint omenyje įrašomo vaizdo kokybę, „Eufycam 2 Add-On Camera“ saugos kameros gali pasigirti ne tik puikia įrašomo vaizdo raiška, tačiau ir galimybe įrašyti vaizdą ir nakties metu. Pažangi naktinio matymo technologija kartu su specialiai integruotais sensoriais leidžia atlikti išsamius įrašus ir transliaciją esant net ir silpnam apšvietimui.

   „Eufycam 2 Add-On Camera“ taip pat pasižymi pilnu atparumu bet kokioms oro sąlygoms, todėl šiomis saugos kameromis yra saugu naudotis net ir lauke. Šiose kamerose įdiegta speciali dirbtinio intelekto technologija leidžia kamerai automatiškai sufokusuoti vaizdą būtent ten, kur vyksta veiksmas. Saugos kameros taip pat automatiškai geba atpažinti žmones, o tai sumažina tikimybę gauti netikro pavojaus pranešimą į išmanųjį telefoną. Kameros turi integruotus garsiakalbius bei mikrofonus, kurie leis susikalbėti su prie kameros esančiais asmenimis. Šaunu ir tai, jog šią kamerų sistemą galima prijungti prie „Amazon Alexa“ arba „Google Assistant“ valdymo balsu platformų. Galimybė nustatyti stebimą zoną programėlėje leis gauti pranešimus tik apie tikrai svarbius reiškinius


   Įrašomo vaizdo raiška: 1080p Full-HD
   Baterijos veikimo laikas: iki 1 metų.
   Kamerų principas: Belaidės
   Integruotas mikrofonas: Taip
   Automatinis veiksmo fokusavimas
   Valdymas programėle: Taip
   Suderinamumas su „Google Assistant“ ir „Amazon Alexa“
   Atsparumas ekstremalioms oro sąlygoms
   Integruota naktinio matymo funkcija

   p>

   EUFY
   EUFYCAM 2 PRO ADD ON
   2023-10-16

   Duomenų lapas

   Garantija
   24 mėnesių

   Konkrečios nuorodos

   Skaityti daugiau

   Pirkėjai, įsigiję šią prekį, taip pat pirko:

   EUFYCAM 2 PRO ADD-ON T81403D2 Papildoma kamera

   149,00 €
   su PVM