Denon PMA-A110 Integruotas stereo stiprintuvas
   Denon PMA-A110 Integruotas stereo stiprintuvas
   Denon PMA-A110 Integruotas stereo stiprintuvas
   Denon PMA-A110 Integruotas stereo stiprintuvas
   Denon PMA-A110 Integruotas stereo stiprintuvas
   Denon PMA-A110 Integruotas stereo stiprintuvas
   Denon PMA-A110 Integruotas stereo stiprintuvas
   Denon PMA-A110 Integruotas stereo stiprintuvas
   Denon PMA-A110 Integruotas stereo stiprintuvas
   Denon PMA-A110 Integruotas stereo stiprintuvas
   Denon PMA-A110 Integruotas stereo stiprintuvas
   Denon PMA-A110 Integruotas stereo stiprintuvas
   Denon PMA-A110 Integruotas stereo stiprintuvas
   Denon PMA-A110 Integruotas stereo stiprintuvas

   Denon PMA-A110 Integruotas stereo stiprintuvas

   3 999,00 €
   su PVM
   Kiekis

   Prieinamas

   Integruotas stereo stiprintuvas "Denon PMA-A110" yra geriausias pasirinkimas klausytojams, norintiems susikurti savo svajonių 2 kanalų "Hi-Fi" sistemą. Integruotasis stiprintuvas PMA-A110 maitinamas "Denon" patentuota pažangia itin didelės srovės Advanced Ultra High Current (UHC) stiprintuvo sekcija, kurios kiekvieno kanalo galia yra 160 W.

   • Iki 5 metų garantijaIki 5 metų garantija
   • Nemokamas pristatymas nuo 100€Nemokamas pristatymas nuo 100€
   • 45 dienų grąžinimo garantija45 dienų grąžinimo garantija

   Inovacijų dvasioje

   Per muziką ir vaizdą jaudiname žmonių širdis. Perteikiame muzikantų ir kūrėjų aistrą. Tai tęsiame nuo pat įkūrimo prieš 110 metų. Mes puoselėjame tradicijas ir siekiame naujovių, kurios viską keičia. Esame pasirengę naujoms emocijoms ir iššūkiams. Į ateitį žengiame su naujovių dvasia.

   Švęsdami 110-ąsias metines pristatome keturis riboto tiražo jubiliejinius modelius, kurie šiandien reprezentuoja geriausius "Denon" modelius. Didžiuojamės galėdami pristatyti savo AV stiprintuvą, integruotąjį stiprintuvą, SACD grotuvą ir MC gramofono kasetę. Visi komponentai gaminami "Denon" gamykloje "Shirakawa Audio Works" Širakavoje, Japonijoje. Dėkojame jums už jūsų aistrą, kuri vis dar motyvuoja mus toliau tobulinti skambesį.

   "Denon PMA-A110" yra geriausias pasirinkimas klausytojams, norintiems susikurti savo svajonių 2 kanalų "Hi-Fi" sistemą. Integruotasis stiprintuvas PMA-A110 maitinamas "Denon" patentuota pažangia itin didelės srovės Advanced Ultra High Current (UHC) stiprintuvo sekcija, kurios kiekvieno kanalo galia yra 160 W.

   Lengvai prijunkite analoginius ir skaitmeninius šaltinius arba prijunkite patefoną prie įmontuoto gramofono stiprintuvo. Klausykitės mėgstamo "Hi-Res" garso turinio dėl 384 kHz/32 bitų Quad DAC sekcijos su aukščiausia garso raiška. Puikiai suderintas su DCD-A110, PMA-A110 integruotasis stiprintuvas sukurtas taip, kad jūsų muzika skambėtų tobulai.

   160 W integruotas stiprintuvas

   Suteikite kolonėlėms galios, kurios jos nusipelno, naudodami "Denon PMA-A110" integruotąjį stiprintuvą. PMA-A110 sukurtas taip, kad pranoktų jūsų lūkesčius - 160 vatų galia kiekvienam kanalui visada užtikrina tikslų ir galingą garsą. Šis integruotas stiprintuvas suderinamas su įvairiausių tipų kolonėlėmis ir jų varža, todėl užtikrina išskirtinį veikimo stabilumą.

   Autentiškumo sertifikatas ir 5 metų garantija

   Įsigydami riboto leidimo PMA-A110 gausite autentiškumo sertifikatą, pasirašytą "Denon" vyriausiojo inžinieriaus. Taip pat gausite specialią 5 metų garantiją.

   Stiprintuvo sekcija 7-osios kartos pažangi itin didelės srovės MOS viengubo išstūmimo sistema

   PMA-A110 stiprintuve naudojama naujos kartos pažangi UHC (Ultra High Current) -MOS vienguba "Push-Pull" stiprintuvo sekcija, kuri kartu su dviejų pakopų stiprintuvo grandine leidžia valdyti beveik bet kokios konfigūracijos kolonėles, užtikrinant geresnę garso kokybę. Kad būtų pasiekta nepriekaištinga pusiausvyra tarp subtilių grojamos muzikos detalių ir žemo dažnio garso stiprumo, PMA-A110 gali užtikrinti galingą išėjimą vienoje "push-pull" konfigūracijoje, kad būtų galima valdyti net reikliausius garsiakalbius ir užtikrinti puikų išėjimo linijiškumą.

   Tikslus elektrinis valdymas

   PMA-A110 stiprintuve įdiegtas elektrinis garsumo, balanso ir tono valdymas, išlaikant analoginį valdymo elementų pojūtį. Pažangi inžinerija suteikia analoginės garsumo rankenėlės pojūtį, o MCU matuoja rankenėlės padėtį ir konvertuoja ją į skaitmeninį pagrindinio garsumo valdymą. Šis unikalus mechanizmas užtikrina sklandesnį ir linijinį pagrindinio garsumo valdymą, nes skaitmeniniame pasaulyje reguliuojama analoginė garsumo valdymo kreivė. Ta pati technologija naudojama ir balansui bei tonui reguliuoti.

   Aukštos kokybės AUDIO komponentai

   "Denon" inžinieriai kruopščiai sukonstravo PMA-A110 stiprintuvo grandinę, kad ji užtikrintų iki 100 kHz dažninį atsaką. Garsumo valdymo grandinė slopina stiprintuvo triukšmą ir užtikrina aukštą garso raišką. PMA-A110 palaiko platų, dinamišką "Hi-Res" garso šaltinių diapazoną su toniniu valdymu ir dideliu galingumu. Be to, "Burr Brown PCM1795" mikroschemą naudojantys keturių DAC veikia keturgubos konfigūracijos režimu, kad garsas būtų dinamiškas ir aukštos kokybės. Kiekviename kanale yra dvi PCM1795 mikroschemos, veikiančios skirtingu režimu, kad būtų pasiektas didžiausias tikslumas ir geriausias signalo ir triukšmo santykis.

   USB-DAC su 11,2 MHZ DSD ir 384 KHZ/32 BIT PCM palaikymu

   Siekiant tiksliai sinchronizuoti skaitmenines grandines, PMA-A110 naudojama USB-DAC įvestis didelės raiškos garsui, kuri palaiko "Hi-Res" įvesties signalus iki 11,2 MHz DSD ir 384 kHz/32 bitų PCM. Ypač kruopščiai pagamintas DAC slopina drebėjimą ir užtikrina optimalų skaitmeninio-analoginio konvertavimo tikslumą. Be to, DSD perdavimo metodai palaiko "Wasapi", "ASIO" atkūrimą ir DSD garso per PCM kadrus (DoP). PMA-A110 naudojamas tas pats 384 kHz/32 bitų aukščiausios kokybės DAC su DSD formato palaikymu, kuris buvo naudojamas DCD-A110, kad būtų užtikrintas nuoseklus, aiškus ir aukštos kokybės garsas.

   Pagrindinis DAC laikrodis

   Siekiant tiksliai sinchronizuoti skaitmenines grandines ir keturis DAC, PMA-A110 pagrindinio laikrodžio konstrukcijoje naudojamas mažo triukšmo dvigubas osciliatorius, todėl pagrindinis laikrodis yra šalia skaitmeninių-analoginių keitiklių (DAC), slopinamas drebėjimas ir užtikrinamas optimalus konvertavimo tikslumas. Be to, siekiant užtikrinti maksimalų skaitmeninės garso grandinės potencialą, labai svarbi laikrodžio, kuris tampa puslaidininkio veikimo atskaitos tašku, kokybė. PMA-A110 naudojamas laikrodžio osciliatorius, kuris gerokai sumažina fazės triukšmą, galintį sukelti dažnio poslinkį. PMA-A110 taip pat turi du laikrodžio osciliatorius, po vieną kiekvienam diskretizavimo dažniui (44,1 kHz ir 48 kHz), kurie gali persijungti tarp dažnių, kad visiškai pašalintų drebėjimą.

   Skaitmeninis izoliatorius ir PURE ANALOG režimas

   Derinant geriausius analoginio ir skaitmeninio pasaulių rezultatus, PMA-A110 turi greitą skaitmeninę izoliacijos grandinę tarp dviejų sekcijų, kad būtų išvengta bet kokių skaitmeninio pasaulio trikdžių analoginėje srityje. PMA-A110 taip pat turi tris nepriklausomus maitinimo šaltinius, kad būtų užtikrinta visiška kiekvienos sekcijos izoliacija ir išvengta bet kokių trukdžių. Kai PMA-A110 nustatomas į grynai analoginį režimą, išjungiamos visos skaitmeninės grandinės, kad būtų užtikrintas visiškai grynas analoginio įvesties signalo atkūrimas. "Pure Analog" režimu taip pat išjungiamas fluorescencinis ekranas, todėl PMA-A110 gali veikti kaip grynai analoginis stiprintuvas ("Pure Analog" režimu USB-B, koaksialiniai ir optiniai skaitmeniniai įėjimai išjungiami) ir pašalinami bet kokie elektriniai trikdžiai, kurie gali turėti neigiamos įtakos klausymo patirčiai.

   Patikimas maitinimas

   PMA-A110 turi du transformatorius, kurie sumontuoti priešingomis kryptimis, naudojant nuotėkio mažinimo (LC) montavimo sistemą, kad būtų panaikinta abipusė magnetinio srauto, kuris yra triukšmo šaltinis ir kuris sklinda iš transformatorių, įtaka. Lygintuvui naudojami nauji, specialiai suprojektuoti, galingi "Denon" prekės ženklo didelės talpos elektrolitiniai kondensatoriai, o lygintuvo grandinėje naudojami mažų nuostolių, mažo triukšmo ir greiti "Schottk's Barrier" diodai. Taip užtikrinamas pakankamas švarios srovės tiekimas. Siekiant paprastos ir patikimos grandinės konfigūracijos, tarp diodų bloko ir bloko kondensatoriaus buvo pašalintas jungiamasis mazgas, kad srovės kelias nuo maitinimo šaltinio iki galios stiprintuvo būtų gerokai sutrumpintas. Maitinimo linijoje buvo naudojama itin stora OFC laidų medžiaga, kad būtų sumažinta varža.

   PMA-A110 stiprintuve įdiegta naujausia "Denon" analoginio apdorojimo technologija "Ultra AL32". "Ultra AL32" apdorojimui naudojami duomenų interpoliavimo algoritmai ir palaikomi didelės skiriamosios gebos 192 kHz/24 bitų PCM įvesties signalai. Šie algoritmai atkuria taškus, kurie turėtų būti prieš ir po taškų dideliuose duomenų kiekiuose, kad būtų gauta sklandi bangos forma, artima originaliam signalui. Šie algoritmai padidina pradinio turinio dažnių juostos plotį, išlygina bangos formą ir pagerina garso atkūrimą. "Ultra AL32" apdorojimas padvigubina apdorojimo dažnių juostos plotį, palyginti su ankstesnės kartos 384 kHz/32 bitų didinimu, iki 1512 MHz. Tiksliai atkūrus skaitmeninio įrašymo metu prarastus duomenis, atkurtas garsas yra detalesnis, be iškraipymų, tiksliai lokalizuotas, išraiškingas žemajame diapazone ir puikiai atitinka originalų garsą.

   Pagrindinės savybės:

   • puikus garsas nuo 1910 m: "Denon" didžiuojasi galėdama pristatyti pavyzdinį "Denon Anniversary Series" serijos integruotąjį stiprintuvą PMA-A110 sidabrinės grafito spalvos riboto leidimo.
   • Išskirtinis jubiliejinio leidimo derinimas: visi "Denon" stiprintuvai pasižymi unikaliu garsiniu charakteriu, o šį modelį specialiai suderino "Denon" garso meistrai, kad būtų galima švęsti mūsų svarbų jubiliejų.
   • 160 vatų vienam kanalui: maksimalus našumas mėgstamiems garsiakalbiams valdyti.
   • Pasitikėjimas ir reputacija: "Denon" vyriausiojo inžinieriaus pasirašytas autentiškumo sertifikatas ir 5 metų aukščiausios kokybės garantija.
   • 7-osios kartos pažangi itin didelės srovės (UHC)-MOS vienos pastūmos stiprintuvo sekcija su Schottky barjeriniais diodais: mėgaukitės plačiu dažnių diapazonu - nuo gilių žemų iki išsamių aukštų dažnių - ir išgirskite kiekvieną mėgstamų kūrinių detalę.
   • Galinė USB-B įvestis, skirta daugiau garso formatų: "Hi-Res" garso atkūrimas iki 384 kHz/32 bitų ir 11,2 MHz DSD.
   • Keturių DAC konfigūracija, užtikrinanti didesnę galią: Mėgaukitės geresniu signalo ir triukšmo santykiu bei girdimąja galia, nes keturių lygiagrečios konfigūracijos DAC išvesties srovė yra keturis kartus didesnė už kiekvieno kanalo išvesties srovę. Patirkite puikų "Hi-Res" garsą ir mėgaukitės mėgstamiausiais kūriniais naudojant aukščiausią garso kokybę.
   • Ultra AL32 apdorojimas dar sklandesniam garsui: Ultra AL32 apdorojimas yra unikali funkcija su duomenų atkūrimo algoritmu, skirtu didelės bitų spartos ir didelės diskretizavimo spartos išėjimui. Jis palaiko iki 1536 MHz dažnį.
   • Grynas analoginis garso atkūrimas: įjunkite PMA-A110 analoginį režimą ir mėgaukitės muzika be jokių skaitmeninių trukdžių.
   • galingas Phono MM ir MC stiprintuvas: Prijunkite patefoną ir mėgaukitės vinilinėmis plokštelėmis.
   • Vibracijai atspari tiesioginio mechaninio įžeminimo konstrukcija: klausykitės muzikos su nepriekaištingomis detalėmis ir kokybe, kuriai neturi įtakos klausymosi aplinka.
   • Apgalvota stiprintuvo konstrukcija su trumpais signalo keliais: Klausykitės aiškaus ir puikaus garso, naudodami "Source Direct" funkciją, kuri užtikrina trumpiausią signalo kelią.
   • dvigubas transformatorius su atskiromis garso ir valdymo grandinių ritėmis: Pašalinami trikdžiai ir optimizuojama garso kokybė naudojant didesnę galią.
   • Automatinis televizoriaus budėjimo režimas: Tiesiog prijunkite televizorių prie PMA-A110 per koaksialinę arba optinę įvestį ir nustatykite "TV-Auto-Play", kad stiprintuvas automatiškai persijungtų nuo muzikos prie filmų.

   Rekomenduojami produktai:

   DENON
   PMAA110GSE2
   6 Prekės

   Duomenų lapas

   Garantija
   24 mėnesių

   Konkrečios nuorodos

   Skaityti daugiau

   Denon PMA-A110 Integruotas stereo stiprintuvas

   3 999,00 €
   su PVM