• Pakuotė

Stereo sistemos: PM8006 + ND8006 + EL-10

4 796,00 €
4 599,00 €Sutaupykite 197,00 €
Su mokesčiais

Rodyti istorinę produkto kainą

Lowest price in the last 30 days

Pasirinkite rinkinio spalvą

Marantz PM8006 Integruotas Stiprintuvas

Spalva
 • Juoda
 • Silver-Gold

Marantz ND8006 Tinklo grotuvas su DAC funkcija

Spalva
 • Juoda
 • Silver-Gold

Wilson EXCLUSIVE LINE EL-10 Grindinė kolonėlė

Spalva
 • Juoda

 

Iki 5 metų garantija

 

Nemokamas pristatymas nuo 100 € krepšelio vertės

 

45 dienų grąžinimo garantija


Marantz PM8006 Integruotas Stiprintuvas Marantz PM8006 Integruotas Stiprintuvas

Spalva


Marantz ND8006 Tinklo grotuvas su DAC funkcija Marantz ND8006 Tinklo grotuvas su DAC funkcija

Spalva
x 2


Wilson EXCLUSIVE LINE EL-10 Grindinė kolonėlė Wilson EXCLUSIVE LINE EL-10 Grindinė kolonėlė Wilson EXCLUSIVE LINE EL-10 Grindinė kolonėlė Wilson EXCLUSIVE LINE EL-10 Grindinė kolonėlė Wilson EXCLUSIVE LINE EL-10 Grindinė kolonėlė Wilson EXCLUSIVE LINE EL-10 Grindinė kolonėlė Wilson EXCLUSIVE LINE EL-10 Grindinė kolonėlė Wilson EXCLUSIVE LINE EL-10 Grindinė kolonėlė Wilson EXCLUSIVE LINE EL-10 Grindinė kolonėlė Wilson EXCLUSIVE LINE EL-10 Grindinė kolonėlė Wilson EXCLUSIVE LINE EL-10 Grindinė kolonėlė Wilson EXCLUSIVE LINE EL-10 Grindinė kolonėlė Wilson EXCLUSIVE LINE EL-10 Grindinė kolonėlė Wilson EXCLUSIVE LINE EL-10 Grindinė kolonėlė Wilson EXCLUSIVE LINE EL-10 Grindinė kolonėlė Wilson EXCLUSIVE LINE EL-10 Grindinė kolonėlė Wilson EXCLUSIVE LINE EL-10 Grindinė kolonėlė Wilson EXCLUSIVE LINE EL-10 Grindinė kolonėlė Wilson EXCLUSIVE LINE EL-10 Grindinė kolonėlė Wilson EXCLUSIVE LINE EL-10 Grindinė kolonėlė

Spalva

Komplektas

MARANTZ prekinis ženklas visuomet pasižymėjo savo švarumu ir dėmesiu detalėms. Japonų inžinieriai visada buvo susikoncentravę į tai, kad užtikrintų idealų, net ir pačių smulkiausių garso įrašo detalių perteikimą.

PM8006 yra galingas stiprintuvas, suteikiantis 70W galios vienam kanalui prie 8Ohm ir net 100W prie 4Ohm. 


PM8006 yra galingas stiprintuvas

MARANTZ PM8006 pasižymi skaidriu ir švariu garsu, o garso scena yra plati ir aiški. Dėka užpatentuotų technologijų, tokių kaip HDAM-SA2 ir HDAM-SA3 stiprintuvas užtikriną išskirtinį dinamikos ir tikslumo perteikimą. 

PM8006 yra galingas stiprintuvas, suteikiantis 70W galios vienam kanalui prie 8Ohm ir net 100W prie 4Ohm. Žemi dažniai perteikiami ne tik labai skaidrūs, bet kartu ir sodrūs. Stiprintuvo perteikiami viduriniai dažniai – švelnūs ir švarūs, taip pat sodrūs ir gilūs. Stiprintuvo išvaizda tokia, kaip ir kitų Marantz prekinio ženklo gaminių – ne tik klasiška, tačiau ir išskirtinė, tai reiškia, kad galėsite šį stiprintuvą komponuoti su kitais Marantz gaminiais išlaikant tokį patį interjero dizainą. Tai puikus sprendimas ieškantiems ilgalaikės garso sistemos.

PM8006 yra labai solidus stiprintuvas. Jis sveria net 12kg, o jo kojos padarytos taip, kad būtų atsparios vibracijoms. Visa elektronika yra sukomponuota virš trisluoksnio pamato, kuris sukurtas triukšmų pašalinimui.

Centrinė stiprintuvo dalis yra pagaminta iš aliuminio. Priekyje sukomponuoti du potenciometrai, leidžiantys valdyti garso lygį ir pasirinkti transliavimo šaltinį. Centrinėje stiprintuvo dalyje taip pat yra juosta, kurioje matysite koks šaltinis yra naudojamas.

Šalia šios juostos yra trys tonų kontrolės (bosams, viduriniams ir aukštiems dažniams), balanso kontrolė, kolonėlių selektoriaus mygtukai, tiesioginio šaltinio funkcijos mygtukas. Daugiausiai reikalaujantiems klausytojams yra galimybė pasirinkti galios stiprintuvo išvestį.

Garso lygio valdymo potenciometras yra sujungtas su integruota grandine, kuri tiksliai valdo garso reguliavimą, kad visas garso diapazonas būtų reikiamai subalansuotas. Mygtukai yra maži ir patogūs, o prekės ekranas lengvai skaitomas. Ausinių mylėtojams, Marantz prekinis ženklas į savo stiprintuvą integravo 6.3mm išvestį. Stiprintuvo gale yra  penkios poros RCA įvesčių, Phono įvestis (su įžeminimu), išvestis į galios stiprintuvą ir dvi sekcijos, skirtos galinėms kolonėlėms. Visa tai yra sukurta pagal MARANTZ prekinio ženklo dizainą.

 • PM8006 yra analoginis integruotas 70W galios stiprintuvas, sukurtas valdyti didelę įvairovę kolonėlių be didelių pastangų. Kad patvirtinti atsidavimą visiems Muzikos mylėtojams, šiame modelyje įdiegtas naujas Marantz kurtas MM fonokorektorius, sukurtas atkurti tiesiškiausią signalą su mažiausiai triukšmų.
 • Integruotas Current Feedback 2x70W(8Ohm) galios stipritntuvas
 • Naujai sukurta elektrinė garso grandis
 • Išskirtinis Marantz Musical Phono EQ fonokorektorius
 • Marantz patentuotos HDAM-SA3 schemos
 • Trijų sluoksnių apatinė plokštė
 • Paauksuotos įvestys/išvestys
 • Dvigubai ekranuotas toroidinis transformatorius ir aukštos kokybės Marantz adaptuoti komponentai
 • Aukštos kokybės, originalūs Marantz SPKT-1+ kolonėlių terminalai (A / B poros pasirinktinai)
 • Spalvos – juoda arba sidabro-auksinė

Duomenų lapas

Garantija
24 mėnesių
Pratęsta garantija
36 mėnesių
PHONO įvestis
Taip
Kanalų skaičius
2.0
Analoginė įvestis
5
Išvesties galia (RMS 4Ω)
100 W
Išvesties galia (RMS 8Ω)
70 W
Analoginė išvestis
1

Tinklo grotuvas su DAC funkcija ND8006


  ND8006 yra sukurtas, kad atitiktų visus šių laikų skaitmeninio formato klausytojo lūkesčius. Jis savyje talpina funkcijas, įprastai reikalaujančias dviejų ar trijų atskirų audio komponentų. Sukurtas remiantis sėkmingais NA8005 ir SA8005 modeliais, bet pakeitus funkciškumą bei audio signalo kelią, jis sujungia CD grotuvą su skaitmeninių šaltinių valdikliu, kuris įgalina muzikos transliavimą iš namų tinklo, USB atmintinės, Internetinių šaltinių (Spotify, iTunes..). Taip pat jį galima naudoti kaip HEOS multiroom sistemos dalį bei kaip atskirą DAC kompiuterio, bei kitų skaitmeninių šaltinių pajungimui.

   Jis taip pat numatytas ir ateičiai, nes palaiko formatus iki 11.2Mhz quad-DSD and 384kHz/32-bit PCM bei taip pat turi Apple AirPlay ir Bluetooth, kad galėtumėte transliuoti muziką iš nešiojamų įrenginių.

   • Aukštos kokybės CD, CD-R/RW (MP3/WMA) atkūrimas
   • Audiophile 192kHz/32bit D/A conversion (ESS9016) and dual crystal clock
   • Marantz proprietary HDAM-SA2 circuits
   • Visiškai atskiras ausinių stiprintuvas su HDAM-SA2 ir garso reguliavimu
   • Dvigubai ekranuotas toroidinis transformatorius, dvisluoksnė dugno plokštė ir standžios kojelės
   • Integruotas Wi-Fi su 2.4GHz/5GHz dviejų joust palaikymu
   • Integruota HEOS bevielė Multi-Room Audio technologija
   • AirPlay, Bluetooth, Internet Radio, Spotify Connect, Amazon Music, TIDAL, Deezer ir daugiau
   • 2x optinės, coaxial ir USB B skaitmeninės įvestys
   • WAV, MP3, AAC, WMA, FLAC, ALAC format palaikymas ir grojimas per USB
   • 1x optical, coaxial digital outputs; variable and fixed RCA analogue outputs; RS232
   • Available in black or silver-gold

   Duomenų lapas

   Garantija
   24 mėnesių
   Pratęsta garantija
   36 mėnesių

   "WILSON EXCLUSIVE LINE 10" yra didžiausios "EXCLUSIVE LINE" šeimos kolonėlės. Blizgus, juodas arba baltas lakas. Tai trijų krypčių kolonėlės.


   Wilson EL-10“ yra didžiausios „Wilson Exclusive Line“ produktų linijos kolonėlės. Šie trijų juostų milžinai gali būti tiek baltos, tiek ir juodos spalvos, todėl galite būti tikri, jog Wilson EL-10 lengvai ras vietą įvairaus stiliaus interjeruose.

   Kolonėles dengiančios skandinaviško stiliaus grotelės yra pritvirtinamos nematomų magnetų pagalba. Esant poreikiui, grotelės gali būti lengvai nuimamos bei pritvirtinamos kitoje kolonėlių pusėje.

   „Wilson EL-10“ kolonėlių savybės bei galingas skambėjimas užtikrina tai, jog kolonėlės puikiai tiks bet kuriai patalpai, o tvirta MDF kolonėlių konstrukcija slopina nereikalingas vibracijas ir rezonansus. Specialios kojelės skiria kolonėlės korpusą nuo sunkaus pagrindo, todėl perduodamų vibracijų kiekis yra dar labiau sumažinamas.

   Wilson EL-10

   Šių kolonėlių fazoinvertorius yra nukreiptas į apačią, o tai suteikia galimybė kolonėles statyti prie pat sienos, nedarant jokios neigiamos įtakos žemų dažnių skambėjimui. Šis ir daugelis kitų inžinerinių sprendimų užtikrina ypatingai natūralų bei dinamišką garsą.


   Dažnių atkūrimo diapazonas 35 Hz – 20,000 Hz 
   Jautrumas  90 dB 
   Maksimalus garso lygis  110 dB 
   Nominali varža  4 ohm 
   Rekomenduojama stiprintuvo galia  50-200 W 
   Aukštų dažnių garsiakalbis  1 x minkšto kupolo 25mm 
   Vidurinių dažnių garsiakalbis 1 x 6,5 col (165mm)
   Žemų dažnių garsiakalbis 2 x 6,5 col (165mm)

    

   Duomenų lapas

   Garantija
   24 mėnesių
   Pratęsta garantija
   60 mėnesių
   Skaityti daugiau

   10 kitų tos pačios kategorijos produktai:

   c